LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by me_SMN View Post
    O zi fantastica! Saniusul a intrecut orice masura si noi ne-am udat fara masura Uremeaza repriza 2?
    Originally posted by BRZ View Post
    in nocturna ;)
    A fost si repriza a doua...si in nocturna ....poze aici.

    Si fimele de la proba de coborat viteza



    sigpic

    Comment


    • Jocurile olimpice , mai ceva ca la Beijing , bob , patinaj ... urmează pescuit la copcă
      Last edited by skypee; 31 January 2011, 00:24.
      Skypee™

      Comment


      • ce frumos vad ca a fost( da yo iar nu am reusit sa ma trezesc....... poate ajung duminica urmatoare )

        Comment


        • O super intalnire, foarte frumos mai vreau o intalniri de genu asta care sa dureze pana tarziu in noapte.
          Toata distractia pentru unii dintre noi sa terminat in jurul orei 23:30, finalizandu-se cu un karaoke

          Comment


          • Colegi am reusti de am vizualizat tot ce sa putut de la aceasta intalnire...si nu pot de cat sa spun felicitari si va admir pentru felul stiti sa imbinati utilul cu placutul felicitari inca o data!Tineti-o tot asa!Salutari de la Braila!

            Comment


            • Mdeah, eram sigur c-o s-o faceti lata ... va urasc pe toti!

              Comment


              • si acesta e doar inceputul

                Comment


                • Originally posted by BR-17-KOZ View Post
                  Colegi am reusti de am vizualizat tot ce sa putut de la aceasta intalnire...si nu pot de cat sa spun felicitari si va admir pentru felul stiti sa imbinati utilul cu placutul felicitari inca o data!Tineti-o tot asa!Salutari de la Braila!
                  Ma bucur ca iti plac actiunile noastre...cautati si voi un derdelus pe la voi si ne bagam la un concurs
                  Originally posted by gl_mmm View Post
                  Mdeah, eram sigur c-o s-o faceti lata ... va urasc pe toti!
                  N-ai treaba...ne-am julit fasurile pe gheata
                  Originally posted by BRZ View Post
                  si acesta e doar inceputul
                  Corect...duminica poate facem si ceva fumigene...discutam
                  sigpic

                  Comment


                  • Pe dealul de la sanius merge si un gratarel de mai mare frumusetea(asa sa facem repetitie ptr la bv )...daca avem putin noroc sa fie si nitel soare cred ca o putem face lata duminica asta.Ar fi cazul sa ne gandim de pe acum,ca acus acus e duminica.Sa ne strangem cat mai multi macar daca tot e sa deschidem lista de prezenta:
                    1.Finest_sin plus sofer -ixelles si gratar
                    '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

                    Comment


                    • Sau putem face intalnirea nr. 170 direct acolo, la sanius! Si de-acolo ...

                      Comment


                      • Originally posted by gl_mmm View Post
                        Sau putem face intalnirea nr. 170 direct acolo, la sanius! Si de-acolo ...
                        din partea mea....voie buna sa fie,oriunde ne-om afla
                        '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

                        Comment


                        • Originally posted by finest_sin View Post
                          Pe dealul de la sanius merge si un gratarel de mai mare frumusetea(asa sa facem repetitie ptr la bv )...
                          Pai daca se lasa cu grataroase e bine sa ne gasim totusi in parcare ...stam juma de ora si vedem cine vrea sa vina strangem 5 roni de om pentru 5 mici si doi carnaciori si aia e...nu?
                          Gratar?...carbuni/lemne?

                          Vreme frumoasa va fii...au anuntat la tv ca se incalzeste vremea.


                          Mircea protectia ta de fibra din portbagaj merge ceas pe partie

                          PS...o umbreluta si vo doua paturi cine aduce?
                          Last edited by valeriuciprian; 2 February 2011, 22:18.
                          sigpic

                          Comment


                          • se lasa cu gratareala duminica aa?
                            pai daca e chef...chef sa fie..haida lume gratar..mititei carnciori avem...de toate facem....hai sa ne dam pe derdelus cu micu`n mana
                            deci la 11 in parcare la 11 juma` la gratareala? eu sunt pentru...asteptam toti participantii/doritorii la un mic/mare..carnacior/ceafa/cotlet/muschi si ce mai vreti voi

                            Comment


                            • Veniţi cu mic cu mare ... dă Valeriu de mâncare
                              Skypee™

                              Comment


                              • Cel mai poet mare... Skypee...dupa "Valeriu si gasca lui spaima derdelusului" acum e la moda "Veniţi cu mic cu mare ... dă Valeriu de mâncare"......da tare asta
                                Uite...fac gratarul eu...merge?
                                Last edited by valeriuciprian; 3 February 2011, 05:42.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google