LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci eu unu vin.daca se intampla ceva grav sau am vreo treaba urgenta,macar in trecere vreau sa vin.cam 80% sunt acolo.duminica la 11 da?
    1.eu
    2.alexgame
    3. ...

    Comment


    • Asa multi suntem pana acum???;)) Sau e sefu plecat la munte si nu mai vine nimeni...).

      Comment


      • Dupa cum zicea Ciprian, m-ai apar persoane neanuntate, prefera sa nu spuna ca vin, si in ultimul moment apare ceva si nu mai pot veni.
        Si eu s-ar putea sa vin, dar nu stiu sigur.
        Cars don't kill people. People kill people!

        Comment


        • Stie cineva cam in cat timp dispare alcoolul din sange?Ca sambata seara ma duc la ziua unei pute si vreau sa vin si la intalnire dar sa nu dau peste vreun Garcea sa ma puna sa suflu.oricum bere nu beau ca stiu ca aia e cea mai pacatoasa,sa zicem vin si coniac?Avem vreun expert in chestii din astea?

          Comment


          • Trec si eu duminica..am aflat ca muncesc de la 2..deci contati pe mine

            Comment


            • Alcoolul din sange dispare total dupa 24 de ore.Coniacul si vinul contin toxine in cantitati mari,provocand dureri de cap si greata puternica.Atunci cand bei,este bine sa mananci,intre doua pahare,un fruct,care are vitamine. Stai departe de cafea,sporeste deshidratarea organismului.Un mic secret al evitari mahmurelii este sa bei alcool incet si ,mai ales,sa nu amesteci bauturile.Te sfatuiesc sa nu stai toata noaptea la petrecere,rezervati minim 8 ore de somn.

              Comment


              • Bine ady62 mersi pentru sfaturi am sa incerc sa le urmez...de dragul permisului de sofer care vrea sa stea doar la mine ;)).

                Comment


                • Imi pare rau ca nu am ajuns azi .Abia acum m-am trezit cat de cat ,ca am stata aseara pana pe la 6 dim la petrecere.Chiar mi-am pus si ceasu si m-am trezit la 9 juma da nu eram in stare sa conduc.chiar as fi vrut sa vin mai ales ca e frumos afara.

                  Comment


                  • Frumos azi,si atmosfera si vremea,mi-a placut.am fost cam putini dar speram ca data viitoare sa fim mai multi am si eu o rugaminte,cei care au fost azi la intalnire si cei care vin de obicei sa imi lase si mie id-ul lor de messenger pe privat.ms

                    Comment


                    • Dupa o petrecere de pomina, nimic nu este mai neplacut decat starea de a doua zi.Iata cum poti sa scapi de mahmureala sau,cel putin,sa reduci efectele consumului de alcool.Poti scapa de migrena daca bei un suc de telina, daca iei o lingura de miere sau daca iti masezi tamplele si ceafa cu jumatatea unei lamai.Am participat si eu la prima intalnire din parcarea de la Popescu ,si pot spune ca am gasit un grup de tineri inimosi, fani ai Loganului, am vazut unele imbunatatiri aduse masininilor lor. Sper ca nu a deranjat pe nimeni prezenta mea ,de ati plecat unii dintre voi. De la tineri poti invata unele idei aduse masinilor.Merita sa vii mai ales daca esti tanar, si ai unele chestii de invatat de la colegi.

                      Comment


                      • Mie mi-a placut azi,sper sa fie cel putin la fel si de acum in colo.dupa mine,atat timp cat esti posesor sau pur si simplu fan logan si ai un comportament normal si arati respect fata de orice individ aflat la intalnire, esti binevenit oricand.nu cred ca varsta si sexul conteaza,important e sa iti placa si atat.numai bine
                        p.s. : nu am primit nici un id :P

                        Comment


                        • re

                          Cateva poze de azi, foarte frumos afara
                          Attached Files

                          Comment


                          • Mai mai,al cui o fin wooferul ala ? frumos,data viitoare poate o sa fim mai multi si automat mai multe poze :P

                            Comment


                            • Bravo baieti...vad ca va-ti descurcat onorabil...vad ca ati stat la maneca scurta azi...pe cand eu am tremurat la Paltinis prin troienele de zapada.....de pe partie..
                              sigpic

                              Comment


                              • Cipriane, asteptam si noi poze ceva de la Paltinis.Cum a fost?Cati ati fost?
                                Cars don't kill people. People kill people!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google