LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niiiiicceeeeeee, intalnirea de azi. VOTEZ 9 mai , ziua barbatului, pentru intalnirea logan moldova. Radical, pozitiv, neaparat

    Comment


    • Vremea a fost super am invatat unele chestii de la valeriucipriantinerii sunt inventivi

      Comment


      • Intr-adevar a fost frumos si azi 9 mai votez si eu ca data pentru intalnire, Lepsa de preferat.hai cu pozele

        Comment


        • Ma bucur baiati ca v-am cunoscut...pe cei noi...intalnirea super ca de obicei...pozele le pun mai tarziu...ca tb sa culc kinderii...
          Referitor la intalnirea de la Lepsa...sunt si eu pentru...ziua barbatului Bergembier e pe 5 mai (search pe google)...(sorry de confuzie) dar merge si pe 9 sarbatorita...
          sigpic

          Comment


          • Ahh valeriu..ne-ai bagat in ceata...cand 9..acuma 5 mai:-w

            Comment


            • Off topic...Da...m-am "emotionat"referitor la data Zilei Barbatului...asta e ...am imbatranit ceea ce e cert e ca am propus AICI ca intalnirea sa se tina pe data de 9 mai la Lepsa.Astept sustinerea voastra in acel topic
              On-topic...dupa cum spuneam ...super vreme si super participanti...am facut cateva aplicatii tehnice...montat filtru antipraf pe masina lui DemoHunter,montat suporti de numere la masina lui dany_6900 si baut o bere fara alcool pentru munca depusa
              Lupu lucian si-a rezolvat cateva zgarieturi de pe masina...era bine de facut poza inainte si dupa...
              adu89...ti-a aratat dany_6900 cum vezi cat carburant mia ai in rezervor?
              ady62...multumesc pentru protectiile de suruburi...
              Acum poze...poate se sesizeaza cineva dintre sefi...suntem primii de pe forum care postam poze de la intalnirile noastre...
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Dap, am aflat si eu azi cum vad cata benzina mai am in rezervor datorita buna-vointei fostului meu coleg de generala frumos azi,asteptam si restul baietilor care au fost la 4TD sa vina la intalniri si de asemenea vreme mai buna,sa stam si noi la tricou
                ps: data viitoare poate venim cu masinile mai curate

                Comment


                • Frumoasa intalnirea baieti..sunt mandru de voi...pacat ca n`am putut veni si eu. ..

                  Comment


                  • Frumos la tuning day..ce pot sa zic..super masini , super fete :P ...cam putini loganisti ..ata ete....
                    Attached Files

                    Comment


                    • Frumoase loganurile...bravo lor celor care le au in posesie se pare ca te`ai simtit bine cristi

                      Comment


                      • E...alo baieti...e joi azi...nu ar fi cazul sa incercam sa facem o mica listuta pentru intalnirea de duminica?
                        Deci cine se mai baga?
                        1-valeriu ciprian...
                        2-...
                        sigpic

                        Comment


                        • Prezent si eu

                          Comment


                          • Eu nu ajung nici de data asta..sunt la soveja
                            sa aveti parte de vreme frumoasa si multe poze

                            Comment


                            • 1-valeriu ciprian...
                              2-lucian
                              3-.......

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club duminica ...ora 11 in parcare la Popescu...
                                1-valeriu ciprian...
                                2-adu89
                                3-lucian
                                4...

                                Ce ma gandeam eu acum seara...in timp ce ma uitam la meci...il excludem pe andrei_ro de la intalniri sau sa ii dam o pedepsa la prima intalnire?
                                Last edited by valeriuciprian; 21 March 2008, 06:01.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google