LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Acum ca unii dintre colegii mai noi au vazut si locatia de vara stabilim ca incepand cu urmatoarea intalnire, cea din 05.iunie.2011 locul de intalnire se schimba la locatia de vara, respectiv in valea stadionului Dunarea. Ora ramane tot 11:00.

    Si ca sa lamurim unele intrebari care mi s-au pus, celalalt grup de loganisti pe care l-ati vazut acolo sunt fosti colegi de-ai nostri care au decis sa se separe de clubul nostru. Adica, ceva nu le-a mai placut si si-au creat propria "identitate". De retinut ca nu i-a gonit nimeni, ci au plecat singuri! A fost alegerea lor sa-si creeze propriul club separandu-se de noi. Elegant, nu? Iar acelora dintre noi care-si pun intrebarea daca s-a incercat reintregirea clubului loganist galatean, raspunsul este DA, de multe ori ... si de fiecare data am fost luati la misto. A vedea dincolo de interesul propriu este mult prea greu pentru unii. Iar pentru altii supararea tine 1.000 de ani!
    Pacat, mie chiar mia placut ce am vazut acolo si din pura curiozitate am intrebat de ei.Ar fi foarte frumos daca ne-am uni sa fim mult mai multi .Poate duminica la intalnire ai sa ai timp sa imi povestesti mai pe detaliat.
    https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

    Comment


    • povestea celor 2 cluburi in galati este incilcita si nu cred ca poate fi explicata , mereu o sa afli raspunsuri diferite.
      mistouri si contradictii au fost mereu .
      ca in orice adunare sunt unii oameni mult prea orgoliosi si ca drept dovada nu a vrut nici unul sa cedeze si s-au format 2 cluburi LOGAN in galati .
      asta nu e noutate s-au mai intimplat si in alte judete nu suntem primii si nici ultimii .
      fiecare posesor de logan are dreptul sa decida ce face.
      Last edited by batranul70; 1 June 2011, 21:39.

      Comment


      • Inca o data un multumesc celui care a facut aceasta scindare...uite asa apar discutii idioate...si tu batranu70...te rog nu comenta ca nu stii poveste pana la capat cum singur ai recunoscut.Multumesc.
        sigpic

        Comment


        • off topic

          Cu permisiunea lui Alin,acum ca a aflat raspunsuri partiale, dar si cu permisiunea altora care au mai scris pe ultima suta de metri a acestui topic care se refera la intalnirile LoganClub Galati, nu ale altor cluburi, rog moderarea corespunzatoare a acestor ultime posturi.
          Aline, daca mai ai intrebari le putem despica altadata si face-to-face, nu aici pe forum.

          si cum bine a zis batranu70, fiecare loganist decide cu cine "voteaza" sau cu cine crede ca are afinitati si poate face echipa buna.
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Originally posted by sand'dana View Post
            Cu permisiunea lui Alin,acum ca a aflat raspunsuri partiale, dar si cu permisiunea altora care au mai scris pe ultima suta de metri a acestui topic care se refera la intalnirile LoganClub Galati, nu ale altor cluburi, rog moderarea corespunzatoare a acestor ultime posturi.
            Aline, daca mai ai intrebari le putem despica altadata si face-to-face, nu aici pe forum.

            si cum bine a zis batranu70, fiecare loganist decide cu cine "voteaza" sau cu cine crede ca are afinitati si poate face echipa buna.
            Ok Elena, imi cer scuze pt off topic
            https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

            Comment


            • [IMG=http://img820.imageshack.us/img820/7106/29052011287.jpg][/IMG]

              Uploaded with ImageShack.us
              Last edited by hiddenkmleon; 2 June 2011, 19:30.

              Comment


              • nr. 187 - in valea stadionului Dunarea!

                Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                1. gl_mmm
                2.
                3.
                4.
                5.
                Attached Files
                Last edited by gl_mmm; 2 June 2011, 21:20.

                Comment


                • valeriu cred ca nu ai inteles dar povestea despre scindarea clubului o stiu dar din doua motive :
                  unul este explicatia celor mai batrani loganisti de pe loganclub.ro
                  si al doilea este de la grupul ***************.ro.
                  nu am spus niciodata ca nu stiu despre contradictiile dintre moderator si organizator a fost o remarca despre orgolii.
                  daca tu inteleti altceva e ok nu e nici o suparare fiecare are dreptul sa inteleaga ce vrea.iar cum a zis elena fiecare are afinitati catre ceva care ii place.
                  mrs
                  Last edited by batranul70; 2 June 2011, 21:09.

                  Comment


                  • Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                    1. gl_mmm
                    2. sand'dana
                    3.
                    4.
                    5.
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                      1. gl_mmm
                      2. sand'dana
                      3. Florinel 86`
                      4.
                      5.

                      Comment


                      • Daca o sa fim asa putini maine, mergem direct la o terasa. Sau poate facem o plimbare pe Faleza. Ce ziceti?

                        Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                        1. gl_mmm
                        2. sand'dana
                        3. Florinel 86`
                        4.
                        5.

                        Comment


                        • Daca o sa fim asa putini maine, mergem direct la o terasa. Sau poate facem o plimbare pe Faleza. Ce ziceti?

                          Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                          1. gl_mmm
                          2. sand'dana
                          3. Florinel 86`
                          4.fredy
                          5.

                          Comment


                          • Daca o sa fim asa putini maine, mergem direct la o terasa. Sau poate facem o plimbare pe Faleza. Ce ziceti?

                            Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                            1. gl_mmm
                            2. sand'dana
                            3. Florinel 86`
                            4.fredy
                            5.gl_ama...imi pun ceasul sa sune

                            Comment


                            • Originally posted by gl_ama View Post
                              5.gl_ama...imi pun ceasul sa sune
                              Adica sa te sun mai devreme?

                              Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                              1. gl_mmm
                              2. sand'dana
                              3. Florinel 86`
                              4. fredy
                              5. gl_ama...imi pun ceasul sa sune
                              6. Bogdan 33 (cred ca apar si eu in peisaj)

                              Comment


                              • Originally posted by Bogdan 33 View Post
                                Adica sa te sun mai devreme?

                                Intalnirea cu nr.187 a membrilor LoganClub Galati, in valea stadionului Dunarea, duminica 05 iunie, ora 11.

                                1. gl_mmm
                                2. sand'dana
                                3. Florinel 86`
                                4. fredy
                                5. gl_ama...imi pun ceasul sa sune
                                6. Bogdan 33 (cred ca apar si eu in peisaj)
                                Evident

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google