LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi se pare mie, sau din poze reiese o mare adunare loganist/daciot-galateana ? (poate gresesc eu, dar ..cele 2 siruri de masini par a avea o oarece continuitate..)

    Inteleg ca aripa noua vrea ceva schimbari dar ... a nu se ignora istoria si bazele acestui club...
    Last edited by sand'dana; 27 June 2011, 00:00.
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • E rau ca venim si noi cu daciile la voi in club?
      Ok. Putem sa ne ducem la Dacia Club sau la celalalt Lugan Club dar noua ne placea aici si sa legat o relatie de prietenie stransa cu membrii acestui club.
      Last edited by Bogdan 33; 27 June 2011, 07:40.

      Comment


      • Bogdane, ma refeream strict la pozele 4 si 5 postate de fredy02.
        Pare o "sedinta" comuna cu celalalt club.(nu despre dacia1300 era vorba). Asta era intrebarea. Uite asa intelegem fiecare ce vrea si iese o mare zapacenie.... La o adica si eu am sandero si ? si ce ?
        Apreciez prietenia si dragul vostru de a veni la intalniri, dar in conjunctura recent creata, chiar imi repugna intalniri comune cu celalalt sir de masini(din celalalt club)...
        Last edited by sand'dana; 27 June 2011, 07:49.
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Bravo, bravo, bravo! Ma bucur ca acest club se poate reuni si fara ca cineva sa deschida acea lista. Ia-ca, eu n-am avut timp sa mai intru si nici sa deschid lista ... si totusi s-a marcat intalnirea cu nr. 190. Cam asta-i ideea ... n-avem nevoie sa fim impinsi de la spate sa facem ceva. Dealtfel, ca sa NU faci ceva este simplu. Sa faci este mai greu si presupune ceva dorinta de progres. nu stiu ce mi-a venit ... Hai, o saptamana buna sa avem cu totii si s-auzim numai de bine.

          PS Stau fff prost cu timpu'
          respect

          Comment


          • Cred ca aranjarea masinilor a fost inteleasa gresit. NU cred ca ar fi cineva dispus sa isi tina masina unde le asezam deobicei mai ales ieri pe vremea aceea. pentru ca in spatele gardului este un copat destul de mare si multe crengi dadeau sa cada.

            Comment


            • Nu ma supar Elena. Cred ca am inteles eu gresit. Probabil eram si cam somnoros la ora aia.

              Comment


              • Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                1. gl_mmm
                2.
                3.
                4.
                5.

                Comment


                • Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                  1. gl_mmm
                  2. me_SMN (iarasi prezenta spiritual)
                  3.
                  4.
                  5.
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                    1. gl_mmm
                    2. me_SMN (iarasi prezenta spiritual)
                    3. andrrei_ro - revenire in forta dupa o lunga absenta
                    4.
                    5.

                    Comment


                    • Pai sa-i facem absolventului o supriza, nu?



                      Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                      1. gl_mmm
                      2. andrrei_ro - revenire in forta dupa o lunga absenta
                      3.
                      4.
                      5.

                      Comment


                      • multumesc frumos mircea..chiar mi`era dor de melodia asta...
                        Last edited by gl_mmm; 30 June 2011, 07:01.

                        Comment


                        • Up, up, up! Haideti lume la intalnire! Duminica asta vom schimba organizatorul!!!

                          Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                          1. gl_mmm
                          2. andrrei_ro - revenire in forta dupa o lunga absenta
                          3.
                          4.
                          5.

                          Comment


                          • Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                            1. gl_mmm
                            2. andrrei_ro - revenire in forta dupa o lunga absenta
                            3. valeriuciprian (andrrei...sa vii cu caciula de absolvent)
                            4.
                            5.
                            sigpic

                            Comment


                            • Se pare ca nu mai pot ajunge duminica asta.Astept un telefon.
                              Last edited by valeriuciprian; 3 July 2011, 09:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • Asta e!

                                Intalnirea nr.191 a membrilor LoganClub Galati. Locatia: in valea stadionului Dunarea, duminica 03 iulie 2011, ora 11

                                1. gl_mmm
                                2. andrrei_ro - revenire in forta dupa o lunga absenta
                                3.
                                4.
                                5.

                                Andrei, sa-mi las masina acasa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google