LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sand'dana View Post
    - prezente azi , intr-un amalgam de marci si variante, vreo 7-8 masini
    - poze, nu
    - discutii pe teme specifice-auto, da

    tras linie si considerat ca intalnirea de azi a fost una placuta si folositoare


    Am reusit sa pun si pozele...cu intarziere si-mi cer scuze (probleme cu mica mea rabla de calculator )...mai aveam putin si faceam luna
    Attached Files
    Last edited by CooSmiN; 11 September 2011, 03:44.

    Comment


    • Nu se mai fac intalniri?

      Nu sunt un membru asa de vechi in acest club si nici pe acest forum, deci nu stiu cat de mult conteaza parerea mea...dar, din pacate, observ si eu ca totul se duce de rapa...si cred ca trebuie facut ceva...chiar daca au fost anumite discutii si neintelegeri intre membri as vrea personal sa revenim la "formula" dinainte...as dori sa-l propun din nou pe Mircea la functia de "Organizator de intalniri", pentru ca am vazut ca odata cu retragerea lui, multi loganisti au renuntat la a mai veni la intalniri (nu ca eu as veni prea des), dar si la activitatea pe forum...
      Deci...cine e pentru?
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      ...



      Cine e contra?
      1.
      2.
      3.
      ...


      Mii de scuze daca deranjez cu acest post, dar e o parere personala...


      Chiar daca nu am Logan am fost acceptat in acest club si mi-a facut placere timpul petrecut alaturi de ceilalti membri...

      Voi vota eu primul...

      Deci...cine e pentru?
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      ...



      Cine e contra?
      1.CooSmiN
      2.
      3.
      ...

      Originally posted by CooSmiN View Post
      Nu se mai fac intalniri?

      Nu sunt un membru asa de vechi in acest club si nici pe acest forum, deci nu stiu cat de mult conteaza parerea mea...dar, din pacate, observ si eu ca totul se duce de rapa...si cred ca trebuie facut ceva...chiar daca au fost anumite discutii si neintelegeri intre membri as vrea personal sa revenim la "formula" dinainte...as dori sa-l propun din nou pe Mircea la functia de "Organizator de intalniri", pentru ca am vazut ca odata cu retragerea lui, multi loganisti au renuntat la a mai veni la intalniri (nu ca eu as veni prea des), dar si la activitatea pe forum...
      Deci...cine e pentru?
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      ...



      Cine e contra?
      1.
      2.
      3.
      ...


      Mii de scuze daca deranjez cu acest post, dar e o parere personala...


      Chiar daca nu am Logan am fost acceptat in acest club si mi-a facut placere timpul petrecut alaturi de ceilalti membri...

      Voi vota eu primul...

      Deci...cine e pentru?
      1.CooSmiN
      2.
      3.
      4.
      5.
      ...



      Cine e contra?
      1.
      2.
      3.
      ...

      Scuze.....

      Am o rugaminte...stergeti ultimul meu post....a fost o greseala crezand ca se poate face ceva...
      Last edited by CooSmiN; 18 September 2011, 12:22. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Vreau sa va anunt k s-a tinut si intalnirea cu nr 201 chiar daca nu s-a anuntat in prealabil si am fost numai 4 insi de la noi...

        Comment


        • Cu parere de rau imi anunt retragerea din LCG...Motivul este foarte simplu: o parte din noii membri inscrisi in acest club nu au mai fost doriti se pare la un moment dat, ba chiar s-a vehiculat zvonul ca o parte din noi am fi vinovati pentru dezbinarea acestui club (LCG). Si din cate am vazut se pare ca totul era mult mai frumos inainte...deci din punctul meu de vedere, eu nu mai am ce cauta aici...
          Nu pot sa zic ca nu mi-a facut placere si ca nu m-am simtit bine, iar daca vreodata am jignit pe cineva sau am deranjat cu ceva, mii de scuze...


          P.S.: Rog un moderator sa-mi stearga postul de mai sus...a fost o idee proasta din partea mea...

          Comment


          • precizari

            Ideea de a asocia Logan Club Galati cu alte entitati de posesori Dacia imi apartine in totalitate. Rationamentul a fost banal de simplu: largirea numarului de membri. Treceam printr-o perioada de lancezeala si am zis ca asta ar putea fi o chestie buna pentru mica noastra comunitate. Nu stiam eu la acea vreme ca ati pasa de ceea ce se petrece prin club poate fi usor, foarte usor confundat cu ... orice altceva. Dreptul la replica aproape neingradit, permisivitatea exagerata a unora si erorile de interpretare au condus la aceasta stare de fapt. Si inca niste lucruri. ... Bine-bine dar dupa retragerea "tatucilor" (mare marlanie!) unde au disparut pretiosii aceia care aveau "pareri" aproape la orice kkt de replica postata??? Poftiti domnilor de faceti voi ceea ce precedentii nu au fost in stare! Iar de nu, macar aveti bunul simt si nu mai rascoliti ... trecutul! Pe unii chiar ii doare de ce a fost candva Logan Club Galati!

            Comment


            • Pacat,chiar erati o gasca unita si va invidiam putin.

              Comment


              • Originally posted by gl_mmm View Post
                Iar de nu, macar aveti bunul simt si nu mai rascoliti ... trecutul! Pe unii chiar ii doare de ce a fost candva Logan Club Galati!
                Subscriu. Am prins un an de adevarat LoganClub.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • Originally posted by sand'dana View Post
                  Subscriu. Am prins un an de adevarat LoganClub.
                  Eu am prins mai putin...o luna
                  https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                  Comment


                  • Originally posted by gl_mmm View Post
                    Ideea de a asocia Logan Club Galati cu alte entitati de posesori Dacia imi apartine in totalitate. Rationamentul a fost banal de simplu: largirea numarului de membri. Treceam printr-o perioada de lancezeala si am zis ca asta ar putea fi o chestie buna pentru mica noastra comunitate. Nu stiam eu la acea vreme ca ati pasa de ceea ce se petrece prin club poate fi usor, foarte usor confundat cu ... orice altceva. Dreptul la replica aproape neingradit, permisivitatea exagerata a unora si erorile de interpretare au condus la aceasta stare de fapt. Si inca niste lucruri. ... Bine-bine dar dupa retragerea "tatucilor" (mare marlanie!) unde au disparut pretiosii aceia care aveau "pareri" aproape la orice kkt de replica postata??? Poftiti domnilor de faceti voi ceea ce precedentii nu au fost in stare! Iar de nu, macar aveti bunul simt si nu mai rascoliti ... trecutul! Pe unii chiar ii doare de ce a fost candva Logan Club Galati!
                    Daca ai ceva sa-mi spui, spune-o direct Mircea...iar daca am inerpretat eu gresit ca ai facut referire si la mine, imi cer scuze...de fapt cred ca cei care nu detin Logan sunt cei vizati...si in primul rand noi cei cu "caterinca"...se stie despre cine vorbesc, nu e nevoie de nume...decat sa aud reprosuri de genul mai bine imi vad de ale mele sincer...
                    Last edited by CooSmiN; 24 September 2011, 23:56.

                    Comment


                    • Astazi la 11 voi fi la locul de intalnire - vreau sa rezolv niste probleme la masina. Nu deschid vreo lista sau ceva pentru ca n-are niciun rost.
                      Daca mai doreste careva sa iasa din casa, ne vedem acolo.

                      Comment


                      • Pacat, am vazut prea tarziu postul tau Mircea.
                        Veneam, macar sa discutam despre subiectul restant : "livrarea" compului promis Fundatiei "Inima de Copil", despre care am facut referire si in niste mesaje private

                        Si chestiute de facut la masina mai aveam si eu de facut, vremea fuse frumoasa, daca e sa ne intalnim pe viitor, propun schimbarea locului de intalnire sus la Popescu.
                        Last edited by sand'dana; 25 September 2011, 12:52.
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Salutare! Eu sunt mai noua (1 an), nu am logan, dar m am simtit foarte bine in toate intalnirile noastre, duminik de duminik, fie ca am stat la - 12 grade, fie ca am stat la +30 grade (chiar daca putin) si imi pare rau de ceea la ce s-a ajuns. Poate...poate..... Somn usor!!
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • dupa toate discutiile astea...se mai tin sau nu intalnirile saptamanale? mai vine cineva la intalnire?

                            Comment


                            • Eu as trece peste unele lucruri ...
                              Sincer activitatea pe forum, in cadrul grupului acesta, imi cam lipsesc.

                              Comment


                              • eu am trecut de mult peste tot....si se simte lipsa activitatii de pe forum si lipsa tuturor membrilor de la intalniri...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google