LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate ca n-ar fi un lucru rau sa strangem din nou randurile ...

    Comment


    • n`ar fi rau deloc..insa aici e nevoie si de ajutorul multimii

      Comment


      • refresh

        Cred ca nu va fi asa de greu, Andrei! Daca ne hotaram sa reinviem ca pasarea Phoenix, afla ca ma bazez pe cei care au asigurat continuitatea si profilul acestui club. Ca orice club, putem fi eventual putin exclusivisti...daca e necesar, imi vand Sandero si imi iau Logan
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Si uite asa arata o data logan club la galati si parca sa fiu sincer sa parafrazez pe restu imi cam lipsesc iesirile de duminica dimineata, cafeaua de dimineata in compania unui grup mare care semna condica mai mereu, fiecare dupa posibilitati. As propune sa se regaseasca mai vechii, si toti cei care o data nu lipseau duminica de la intalnire. Daca se aduna lumea sfarsitul asta de saptamana am sa incerc si eu sa ajung, asta daca nu voi fi plecat din localitate. Sa lasam deoparte rautatile si ambitiile, doar suntem oameni si mai gresim din cand in cand, dar nu trebuie sa criticam sau sa vb de rau unii pe ceilalti. Mi-a facut placere de a face parte din aceasta formatiune doarece am reusit sa cunosc oameni noi, sa fac prieteni si cred ca in acest grup nu trebuie sa existe superiori si inferiori, sefi si subalterni ci toti suntem de acelasi rang pe aceeasi treapta, diferentierea strica tot.
          Fac apel cu aceasta ocazie la toti cei ce au facut, fac parte din LOGAN CLUB din Galati, sa ne regasim in cinstea vremurilor bune.

          PS: Pozele sunt cu caracter informativ, cei care nu au fost cuprinsi in aceste poze sa nu se simta exclusi, ii asteptam cu drag pe totipentru a reintregi "loganu la galati" am postat aceste doua poze pentru a arata, dovedi ca se poate important e sa fie dorinta.
          Attached Files
          Last edited by gheorgngv; 29 September 2011, 20:14.

          Comment


          • Scuze ca ma bag in discutia voastra si intervin...daca nu doriti pe cineva in club (mai ales care nu detine Logan) faceti o lista frumos si interziceti prezenta la intalniri si pe forum...si nu cred ca se supara cineva...sau daca se supara asta este...


            Mentionez ca nu am nimic cu nimeni si nu fac nicio aluzie...si cam atat am avut de spus...
            Last edited by CooSmiN; 29 September 2011, 20:17.

            Comment


            • Ce-ar fi daca ti-as "confirma" spusele cu o invitatie la:

              Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
              1. gl_mmm
              2.
              3.
              4.
              5.

              Comment


              • Daca mie mi te adresezi Mircea nu pot sa ma trec deoarece am precizat ca nu stiu daca pot ajunge dar daca sunt acasa voi face tot posibilu sa ajung si inca o data precizez, nu mi-a placut si nu imi place sa vad, sa aud rautati din stanga si din dreapta, daca se va continua cu asa ceva uit de tot ce a fost..... si nu imi voi mai aduce aminte de grupul LOGAN CLUB

                Comment


                • Ce a fost a fost ce va fi va fi ;)

                  Comment


                  • Foarte bine zici si sunt intru totul de acord cu tine!

                    Comment


                    • Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
                      1. gl_mmm
                      2. me_SMN
                      3.
                      4.
                      5.
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
                        1. gl_mmm
                        2. me_smn
                        3. sand'dana ( merci, Mircea ca ai tinut cont de propunerea mea ref loc intalnire )
                        4.
                        5.
                        Last edited by sand'dana; 29 September 2011, 21:25.
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Pai vara si caldurile alea infernale au cam trecut. Asa ca revenim la locatia noastra consacrata - parcarea de vis-a-vis de "la Popescu", in coltul parcului. Evident, nu este o impunere ci doar o propunere! Si nu este a mea ci a Elenei.

                          Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
                          1. gl_mmm
                          2. me_smn
                          3. sand'dana
                          4.
                          5.

                          Comment


                          • Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
                            1. gl_mmm
                            2. me_smn
                            3. sand'dana
                            4. laureatu'
                            5.

                            Comment


                            • Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
                              1. gl_mmm
                              2. me_smn
                              3. sand'dana
                              4. laureatu'
                              5. andrrei_ro
                              6.

                              Comment


                              • Intalnirea membrilor Logan Club Galati, duminica 02.oct.2011, ora 11:00, in parcare la Popescu
                                1. gl_mmm
                                2. me_smn
                                3. sand'dana
                                4. laureatu'
                                5. andrrei_ro
                                6.
                                7.
                                8.
                                9.
                                10.
                                ...
                                25.

                                Cam p-aici este recordul!
                                Haideti lume la gaseala! Valeriu, Relu, Cristi, gasca noua, ... haideti de va urniti si voi si masinile.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google