LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai sa ne aducem aminte de vremurile bune si sa reactivam activitatea, intalnirile si voia buna. Propun, deschid o lista cu doritorii la intalnirea de duminica din parcare de la popescu de la ora 11:00.

    1. gheorgngv
    2. gl_mmm - (cu o mica rezerva - necesitati infantile Nu mai sunteti voi pe primul loc! )
    3.
    4.
    5.
    6.
    .....samd

    Comment


    • Hai sa ne aducem aminte de vremurile bune si sa reactivam activitatea, intalnirile si voia buna. Propun, deschid o lista cu doritorii la intalnirea de duminica din parcare de la popescu de la ora 11:00.

      1. gheorgngv
      2. gl_mmm - (cu o mica rezerva - necesitati infantile Nu mai sunteti voi pe primul loc! )
      3.
      4.
      5.
      6.
      .....samd


      Sa inteleg ca nu sunt doritori si nu se va tine nici o intalnire?......

      Comment


      • Asa se pare. In cazul asta zic "pas"!

        Comment


        • Considerăm că am făcut întalnirea vineri şi a fost chiar frumuşÃ¢că ! Esentiala, de fapt!
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Pai in cazul asta se schimba ziua si ora si intervalul....

            Comment


            • shut up... i kill ya
              Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.






              nu mai vine nimerika la gaseala ???

              vineam si yo din an in pasti si cand m-am trezit sa vin nu era nimen..i !!!

              unde fac fratilor si yo un badboy la golan in galatiu' asta ???
              Last edited by yotataee; 28 November 2011, 01:58.

              Comment


              • nu va mai intalniti baieti?????

                Comment


                • Eu as veni la o intalnire. Mai am unele mici chestiutze de facut la masina si la gaseala era cel mai potrivit moment pt asta. Niste masuratori, verificari ... chestii de-astea.

                  Comment


                  • m-ar interesa si pe mine sa vin la intalniri, cand e urmatoarea?

                    Comment


                    • Vreme de cativa ani ne-am intalnit saptamanal ... acum, nu se mai stie.
                      Oricum, Bun Venit pe sectiunea galateana a forumului!

                      Comment


                      • ziua buna..la multi ani loganisti...si..cand dam startul intalnirilor saptamanale ale logan club galati?

                        Comment


                        • sal si la multi ani la toata lumea.
                          Last edited by valeriuciprian; 10 January 2012, 04:48.

                          Comment


                          • Vad ca a ramas la moda sa se stearga posturile. Daca cineva este impotriva la ce se scrie mai bine ar spune-o direct. Doar lasii fac asa. Cine are sange in instalatie sa zica ce are de zis.

                            Comment


                            • Reclama catre alte forumuri se "rasplateste" cu banarea...iar scrierea pe un ton "la misto" se sanctioneaza.
                              sigpic

                              Comment


                              • La Multi Ani, domnu' verde! Ma foarte bucur ca te citesc. Chiar era cazul.

                                Eu astept momentul potrivit pt achizitionarea unui nou vruuum-vruuum(!!!) si daca se vor mai produce intalniri, ma voi infiinta
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google