LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa Sim nu-i nimic tie sa iti fie bine.
    S-a mai punctat inca o intalnire O saptamana buna si un 1 Mai muncitoresc, petrecaret

    Comment


    • Sa nu spui ca n-ati facut si ceva poze; astept sa le vad, altfel nu cred ca ati fost la intalnire.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • se poate sa ma iertati, eu unu nu am facut nici una.... data viitoare, se putea sa fie fara dvs?

        Comment


        • Oricum nu era mare lucru de pozat. Poate doar mica loganista care promite sa vina la intalniri ori de cate ori va avea ocazia. Ieri chiar a imbracat tricoul acela ... stiu unii care. In rest, loganisti cu state vechi, discutii despre gratarul de 1 Mai, mici reparatii la masini - multumesc danielliviu - si multa voie buna. O intalnire ca-n vremurile bune.

          Si nu uitati de vechiul obicei: daca cineva, oricine, chiar membru nou, doreste sa se intalneasca cu loganistii de pe aici, sa deschida o lista de participare la intalnire si in felul asta tot cititorul va sti ca va urma o intalnire. OK?
          O saptamana excelenta!

          Comment


          • Ei oricum acolo niste poze nu strica; vad ca si celelalte cluburi obisnuiesc; in fond nu e nimic de ascuns, nu?
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Fratilor ce ziceti o punem la sfarsit de saptamana de un gratar in aer liber? O intalnire la iarba verde? Sa vedem sunt doritori?...

              Comment


              • George iar faci gălăgie ?
                Skypeeâ„¢

                Comment


                • Nu-l mai supara. Incepand de sambata am 9 zile de relax, merg la...tarna, ocazie cu care as dori sa-mi pun si fonominul, asa ca, eu ma abtin.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Alo vezi ca iti pun emblema acum....

                    Asta e iancu lasa e mai bine in natura, ce pot sa zic spor la treaba si vreme buna

                    Comment


                    • Multumesc; da' voi nu uitati de intalniri si mai ales de poze; va urmaresc din ...iarba
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • De o gaseala nu mai ia nimeni initiativa; sau v-ati mutat toti la ...tara?

                        Comment


                        • Vad ca lumea nu prea se simte sorine, s-or fi facut tarani oare;))si asta fara intepaturi:d

                          Comment


                          • Eu unul ma simt; mai mult taran am fost in ultima perooada si chiar nu stiu cand sa punem de o gaseala. Va servesc un desert; poate imi mai spal din pacate
                            Attached Files
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • oho bv Iancule la mai mare
                              Multumim ai fost iertat

                              Comment


                              • Sper ca ne-ai pregatit cate o portie insiropate de la frigider ... yammi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google