LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As vrea eu!

    La multi ani!!!

    Comment


    • O intalnire super, inedita, cu un show in parcare la ...Lidl cu super baieti; sper sa nu ne ia "paza" la ochi.
      Pacat ca a fost scurta, deh trebuia sa mergem si la Serbarile Galatiului.
      Georgica, sper ca ai avut si ...film in aparat .
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Intalnire fulger 30.11.2012

        :Neata. O intalnire rapida si cu oameni promti si punctuali. Dupa ce ati mancat, ati baut si ati dansat sa va arat si ce am mortalizat... Cu scuzele de rigoare pentru claritate.
        Mai o gluma, un zambet ce mai o intalnire reusita. Sa spunem bun venit doamnei si o mai asteptam si cu alta ocazie
        La multi ani!!!

        PS:Am auzit ca au primit "marfa noua" Iancu
        Attached Files

        Comment


        • Multumim de poze; la urmatoarea intalnire, (nu maine ca nu pot, sunt la tara) Georgica ai un set de "analize" gratis.
          P.S.
          La masina nu tie.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Distractie placuta celor care petrec si drumuri bune celor care se plimba. Ms Iancu astept rezultatele analizelor, sper sa nu fie cu pacient decedat...

            Comment


            • Pana la urmatoarea intalnire ...regim; conduci moderat, fara sa depasesti 180km/h
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • pai ia hai sa vedem daca duminica este careva dornic de o intalnire....

                astept oferte
                1.maracineb
                2.
                3.
                4.
                5.
                Last edited by maracineb; 1 December 2012, 20:51. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Sa vedem in ce stare ma voi trezi ca acum ama ajuns acasa.. sa vedem ce fel voi fi dimineata....

                  Comment


                  • Eu plec din localitate. Next time.

                    Comment


                    • O intalnire de duminica,nu prea reusita din cauza prezentei slabe,dar important este ca am semnat condica si s-a mai marcat o intalnire....am fost aproape 2.....
                      Attached Files

                      Comment


                      • Bravo baieti; ne bazam pe voi; ne-ati scos azi
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • a fost ingramadeala mare!

                          Comment


                          • Bravo voua si scuze pentru neprezenta....Va doresc o saptamana cat mai buna si sa ne gasim cu bine la urmatoarea gaseala

                            Comment


                            • Originally posted by gorica1979 View Post
                              a fost ingramadeala mare!
                              Spiritul intalnirilor si al LCG, nu trebuie sa se piarda NICIODATA; azi voi, maine noi, poimaine altii...hai c'am dat-o in filozofie; voi sunteti baieti destepti si intelegeti cum sta treaba.
                              Pana la viitoarea intalnire, o saptamana buna.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Foarte frumos spus...........respect iancuMIC

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google