LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acuma am observat.....moderatori modificati ora pentru ca este cu o ora inapoi)))) nu intelegeam...intalnirea a fost la ora 11 si lupulucian a postat la 11:01 ))
    ati stat mai mult de 20 minunte?

    Comment


    • Originally posted by dany_6900 View Post
      Acuma am observat.....moderatori modificati ora pentru ca este cu o ora inapoi)))) nu intelegeam...intalnirea a fost la ora 11 si lupulucian a postat la 11:01 ))
      ati stat mai mult de 20 minunte?
      Da, intr-adevar ora de pe forum a ramas nemodificata dupa ora de vara. Oricum ora 11,00 a fost ora 11,00 pentru intalnire. Iar eu am postat la ora 12,01 de fapt. A fost mai scurta, dupa cum am postat mai sus. Tu te iei dupa ceasul de pe forum? Daca n-ai internet ce faci? Cum afli ora?

      Comment


      • Dany_6900 tre` sa discutam serios cu tine ca nu se mai poate lasa dracu chindiile de sambata seara sau trezeste`te dimineata si hai la intalniri ...vroiam si eu sa vad modificarile care le`ai facut si tu pauza..:box:

        Comment


        • Foarte frumos si inspirat facut GL-06-GDC. Bravo! Cam cat au ajuns investitiile?

          Comment


          • Lupulucian nu m-am luat dupa nici o ora de la intalnire...m-am luat dupa somn)pacat haideti la 18 D se aduna lumea? ia sa vadDD
            GDC e prestige sau e vopsit dupaia???cat te-a ajunsa pragurile + vopsit!! place

            cristi ai venit de la constanta sau erai prin zona?D
            si mi-am modificat ora;) mersi lucianbgl :P
            si pentru altii ...-> pentru ora de vara control panel>edit options>date&time options>gmt+2 si dst correction always on
            Last edited by dany_6900; 4 May 2008, 15:33.

            Comment


            • Placut impresionat de investitiile de tuning facute de GL-06-GDC, chiar arata bine! Felicitari!
              Cred ca se "aseaza" bine la drum!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dany_6900 View Post
                Lupulucian nu m-am luat dupa nici o ora de la intalnire...m-am luat dupa somn)pacat haideti la 18 D se aduna lumea? ia sa vadDD
                GDC e prestige sau e vopsit dupaia???Cat te-a ajunsa pragurile + vopsit!! Place

                cristi ai venit de la constanta sau erai prin zona?D
                si mi-am modificat ora;) mersi lucianbgl :P
                si pentru altii ...-> pentru ora de vara control panel>edit options>date&time options>gmt+2 si dst correction always on

                De asta spun, ma tata, sa vii. Asa ai posibilitatea sa intrebi live, sa vezi, sa ne cunoastem intr-un cuvant. GDC nu e Prestige, este restilizat. Multa bafta. Hai poate data viitoare chiar vii.

                Comment


                • Gdc`u e un ambition 1.6 mpi cu modificarile care se pot observa

                  Comment


                  • Pentru intalnirea de duminica asta, 11 mai, ora 11,00 , vrem sa facem ceva special. De aceea avem nevoie de prezenta maxima. Se doreste poza de grup ( sa va mai spun cat de important este faptul sa fim cat mai multi ?), poze de prezentare useri plus loganuri, etc. Poze cu toti membrii intr-un cuvant . Se vor alege poze pentru noul site loganclub.ro. Asa ca fiti pe faza.

                    Comment


                    • Eu ma bag...deci...
                      1-lupulucian
                      2-valeriuciprian

                      ce rau e pe locul 2...
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare
                        1-lupulucian
                        2-valeriuciprian
                        3-lucianbgl
                        respect

                        Comment


                        • Sa traiti
                          1-lupulucian
                          2-valeriuciprian
                          3-lucianbgl
                          4-andrrei_ro


                          presupun ca masinile trebe curate nu?

                          Comment


                          • Va salut
                            intru si eu

                            1-lupulucian
                            2-valeriuciprian
                            3-lucianbgl
                            4-andrrei_ro
                            5-iashca
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Vin si eu duminica

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google