LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super intalnirea ...Am ajuns mai tarziu putin ...Dar am ajuns nu ca altii pentru care s-a si garantat...

    Originally posted by lupulucian View Post
    Sper ca cei ce au profitat de aceasta ocazie, sa posteze cele necesare.
    Din pacate te-am ratat...Dar te mai prind eu intr-o pozitie nefireasca si ala esti...

    Tasejon...ti-ai gasit tavita pentru portbagaj?
    sigpic

    Comment


    • Pozele sunt la mine..In seara iau cablu` de date si pun pozele cu luci in actiune

      Comment


      • El a cerut-o ...Referitor la poze...
        sigpic

        Comment


        • Nu-i nimic, am prins eu momentul...
          Attached Files
          Last edited by valeriuciprian; 25 May 2008, 20:43.
          GL-22-TOF

          Comment


          • Este cu totul si cu totul altceva! Presteaza bine baiatul asta! Probabil e si priceput! Voi ce parere aveti?
            sigpic

            Comment


            • Multumim pentru poze andrrei_ro! Sunt relevante!
              sigpic

              Comment


              • Nea tase nu eu le`am pus..) ..Le pun maine dimineatza

                Comment


                • Salutare. Cine imi da si mie nick-ul proprietarului cu loganul albastru GL-75-EMY. Vreau sa iau legatura cu el. Mersi

                  Comment


                  • Originally posted by bz_26_zzz View Post
                    Salutare. Cine imi da si mie nick-ul proprietarului cu loganul albastru GL-75-EMY. Vreau sa iau legatura cu el. Mersi
                    Nu are ID de messenger, nu are nickname, nici macar nu are internet. Pe bune. Telefonul lui nu ti-l pot da fara acordul lui. Sorry

                    Comment


                    • Sta in bloc cu mine. Confirm cele spuse de lupulucian.
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • Ok.Nici o problema. Vroiam doar sa cer mai multe amanunte despre bara fata la masina lui. Sa ii cer cateva sfaturi. Mersi oricum

                        Comment


                        • Duminica intalnire ceva sa imi fac si eu aparitia??? astept un rasp
                          DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                          Comment


                          • Tibi_16mpi bine`nteles ca va fi intalnire..La ora 11 in parcarea de la popescu` dar pt mai multe detalii iau legatura cu lupulucian...El e organizatorul de intalniri logan lcub galati

                            Comment


                            • Mai urmareste pe forum cand si unde se va tine intalnirea

                              Comment


                              • eXacT.
                                Noi acolo o tinem weekend de Weekend mai putin 2 saptamani care au fost de test pentru schimbat in timpul saptamanii dar nu au reusit.
                                Cand incepe HEFE lista atunci vei vedea unde si cand si incet incet si cine va veni.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google