LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by andrrei_ro View Post
    Multumesc pt aprecieri frati loganisti galateni...Pozele dupa cum vedeti au fost puse de catre valeriu..Eu am incercat si azi sa pun o poza pe forum si aceeasi eroare..Chiar nu`mi pot da seama din ce motiv..Am pus zeci de poze .... O fi de la netu` meu o fi de la forum chiar nu stiu...Iar de pozele ramase pe drumuri...Cam care ar fi nea nikolas? Ca zau nu mai stiu....Daca imi poti da o idee zi`o , le caut si le pun..Si scuze daca le`am omis
    e cu ceva timp in urma Jontase le astepta, inainte de disparitia ta misterioasa nu mai retin exact cauta si tu putin i-ti accept respectul dar te rog fara "nea" ca ma simt mos,chiar daca eu ma simt tanar

    Comment


    • Andrei, inteleg ca este doar o problema in a posta pozele pe forum si nu a le descarca din telefon, corect?
      Incearca sa atasezi la un mail si sa le trimiti lui Valeriu sau mie. Le preluam si le postam noi. Ce zici? Ca sa nu te mai chinui.

      Comment


      • Bine nikolas :P tinerelu` )...Caut sa vad ce poze am cu johntase si le pun ...am disparut cu multe probleme de asta n`am avut timp sa ajung
        da luci..Din telefon am reusit sa le scot..Am schimbat cablu` de date problema a fost ca nu am putut sa le postez pe forum..Si i le`am trimis lu` valeriu pe mess..Sper sa nu se repete figura...

        Comment


        • Ce poze? Vreau sa vad si eu!
          sigpic

          Comment


          • Drum la Galati in weekendul asta. Restul il stiti . Detalii in linkul din semnatura.
            http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

            Comment


            • Esti binevenit la intalnire ciprishor, daca ai timp.

              Pana una alta, lista
              INTALNIRE LOGANCLUB GALATI, DUMINICA , ORA 11,00, LOCATIA????
              Tot parcare Popescu, zic eu. Sau la intrarea auto a stadionului Dunarea .Zic eu.

              1...

              Comment


              • Duminica nu pot sa vin. Plec la tulcea in vizite... Sorry. Data viitoare cu mare placare, ca intotdeauna.
                GL-22-TOF

                Comment


                • 1) ady62
                  2)
                  3)

                  Comment


                  • 2) andrrei_ro

                    Comment


                    • Deci unde ne intalnim?

                      Comment


                      • Eu zic la stadionul Dunarea. Propuneti si voi, dar in Galati, daca se poate.

                        Comment


                        • Eu propun la gradina publica...Langa terenu` de fotbal...E si oleaca de umbra e si loc destul....Ne putem retrage si al ambasador la o racoritoare...Acu` unde decide majoritatea

                          Comment


                          • Andrei dar ai uitat ca acolo face VW-ul intalnirile
                            Nu mai stii ce fel a fost ultima data intalnirea acolo ???
                            Ne-au facut DACIA CLUB pe noi saracii

                            Eu zic sa alegem un loc NEUTRU cu loc de parcare pentru totzi.
                            Ar fi bine jos acolo langa STADION dar nu stiu daca e si vreun KIOSK sau BAR ceva in apropiere in caz ca ni se face SETE.

                            Oriunde s-ar face daca nu intervine nimic neprogramat vin si eu.

                            Comment


                            • 1) ady62
                              2)andrei
                              3)iashca
                              mi se pare mai bun locul de la stadion. Are si umbra,iar de o racoritoare dam o fuga la gelateria de langa mc.Donalds
                              _________
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Iashca vezi ca nu ai adunat bine. Eu dupa ce am citit ce s-a scris mai sus mi-au iesit urmatorii prezenti la numar:

                                1. Ady62
                                2. Andrrei_ro
                                3. Ciprishor (e in GL si vine daca are clientela)
                                4. Lupulucian (shefu normal ca vine)
                                5. Adu89
                                6. GLDexTer (daca nu intervine nimic neasteptat)
                                7. Iashca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google