LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu propun sa-l avansam pe Valeriu la functia de ajutor de fotograf. Prea se pricepe ...
    Superbe pozele, gasca neschimbata, totul OK!
    O saptamana buna tuturor!

    Comment


    • si hop am venit si eu la intalnire..asa neanuntat..sa imi fie rusine
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

      Comment


      • Multumesc Valeriu pentru atentionare. Am avut si becul de la semnalizare ars, l-am schimbat. O sa desfac din nou stopul sa vad care este problema.
        Last edited by valeriuciprian; 18 October 2010, 08:52.

        Comment


        • Originally posted by gl_mmm View Post
          Eu propun sa-l avansam pe Valeriu la functia de ajutor de fotograf. Prea se pricepe ...
          Nu merci...il asteptam pe Iashca sa revina
          Cu placere Cristi
          sigpic

          Comment


          • deci...ăăăăăăă....deci ...ce-am văzut eu la întalnirea voastră de duminică ?
            in toate pozele : ROŞUUUU!
            TYE roşu, portiune gradatie densimetru sau ce era el...roşie, fire roşii la bateria masinii albastre, gluga roşie a lui Relu, dunga roşie pe maneca gecii lui Mircea, YCP roşu + interior roşu-roşu-roşu, dunga roşie pe sapca lui ...Andrei (?) ( bine ca nu si pe buletin nu te supara, glumesc ), sigla LOGAN CLUB....

            ce văd eu acum in faţa ochilor ? ROŞU !
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Da...de duminica asta a inceput sa ne placa rosu
              sigpic

              Comment


              • Si ca o completare - ma cheama Rosu. Caut 2 fete de la Verde Imparat pentru baietii mei.

                Comment


                • Domnu' Rosu Imparat...daca dai juma de imparatie s-ar putea sa ne inrudim
                  sigpic

                  Comment


                  • Acum eu stau mai prost cu povestile (varsta), dar parca imparatul Rosu si ala Verde erau dusmani

                    Comment


                    • Stefane...gandeste-te bine la poveste...ca daca e asa e nasoala treaba se lasa cu varsare de sange...ostenii mei la luptaaaaaa

                      Mircea ia si arde-ne regulamentar pe fiecare in parte pentrru off topic...incepe cu musafirii te rog
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai asa tratati voi musafirii? Ei bine, atunci mai ai un post de offtopic

                        Comment


                        • Mdeah, veti fi pedepsiti tare ma!

                          Comment


                          • pacat ca la YCP Rosu rosu nu se vede si ca plansa de bord e rosie)) si urmeaza alte imbunatatiri tot rosii)
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • Bogdane...cu o mana faceam poza...cu o mana tineam telefonul...iar portiera o tinea deschisa Cristidar pe viitor iti fac eu sau Iashca o sedinta foto la masina...tu termin-o.
                              sigpic

                              Comment


                              • pana in ianuarie e gata...se pronunta o vreme lunga la YCP in service..
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google