LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc si eu pentru poze si pentru sters urma de vopsea de pe aripa st fata. Despre cumparaturile din tirg ce sa spun... Fata de iamagi eu am portbagajul incapator asa ca nu mi-am facut probleme .

    Pentru cei ce cocheteaza cu ideea de a achizitiona o statie CB, sfatul meu este sa nu mai stati pe ginduri. Isi merita banii.

    O saptamina buna la toata lumea!
    Last edited by san; 24 October 2010, 18:34.
    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

    Comment


    • Nu ai pentru ce San.
      Lume multa si aleasa pacat ca a fost cam scurta iesirea si ne-am imprastiat repede, unii pe la test drive, altii pe la o cafea, altii pe la Bucale, care mai de care cu cate ceva de facut

      Comment


      • frumos dom`le...bravo voua...am vazut ca au aparut si unii din "batranii" clubului

        Comment


        • Originally posted by gheorgngv View Post
          Nu ai pentru ce San.
          [...]
          Poti sa-mi spui si mie de unde pot cumpara pasta din aceea de slefuit si ce marca este?
          Multumesc.
          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

          Comment


          • Originally posted by iamagi View Post

            Am luat de toate si de la targul ala al vostru, nu am ce zice . Ma mir cum au incaput in masina )))))

            Mai Valeriu, tu ori vrei statie CB? Vad ca te pasioneaza sa pozezi antenele noastre
            Pai ai venit dupa gasca de galateni insetati si flamanzi

            Nu vreau statie...am detector
            San...pana intra George iti raspund eu ...acea pasta este polis de mana a treia si se gaseste la noi la popescu la magazinul din stanga magazinului (Deltacar...cel mare)...anul trecut era 6 sau 8 ron suta de grame (nu stiu daca s-a mai scumpit sau nu)...deci se vinde varsat...o sa trec zilele astea sa imi improspatez stocul de polis...daca vrei sa iti cumpar si tie doar spune-mi.Marca nu o stiu.
            sigpic

            Comment


            • Salutare. Frumoasa intalnirea de ieri. Cam scurta, dar reusita. A fost o placere sa revad vechi prieteni, sa mai schimbam o vorba. Multumim domnului ,,Iosefini" care a reusit sa ne cinsteasca cu o cafea fara a avea finantele la el. Sa ne auzim cu bine, ca de vazut cine stie cand ne vom mai vedea. Si daca simtiti ca vreti sa faceti o vizita pe ,,dincolo" luam legatura si va astept cu placere.(pe baza de programare, nu toti odata ) ) Toate cele bune.
              METABOND RULES

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Nu vreau statie...am detector

                San...pana intra George iti raspund eu ...[...]...daca vrei sa iti cumpar si tie doar spune-mi.Marca nu o stiu.
                Statia si detectorul nu se exclud ci se completeaza reciproc.

                Vreau si eu 2 flacoane. Unul pentru mine si celalalt pentru un coleg de servici, loganist si el dar ceva mai putin activ pe forum. Problema este ca nu stiu cind voi mai ajunge prin Galati sa le iau.
                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                Comment


                • Pai vezi tu cand si cum ajungi...deci iti iau 200 de grame...in 2 sticlute...da?Sau merg sa vad daca are si cand vii tu le cumperi?
                  Statie nu-mi iau ca ma descurc si numai cu detectorul.
                  Drum bun Viorele si tinem legatura.
                  Last edited by valeriuciprian; 25 October 2010, 14:17.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, ia-mi 200g in 2 sticlute si asa am un motiv sa vin la o intilnire viitoare in Galati .
                    Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                    Comment


                    • Drum bun Viorele! Ne-a facut placere sa te revedem!


                      Nelu, eu o sa ma duc Joi pe la Galati, cred, si daca vrei, le iau eu de la Valeriu
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai nu am nimic impotriva. Daca ai drum pe la Valeriu si nu te deranjeaza prea tare este OK.
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • Pai nu are pe unde intra in Galati....decat daca trece pe la mineHai ca asa facem iau eu si le ia Gicu de la mine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Multumesc. Cu Gicu deja am tratat. Va primi ceva dulce in schimbul pastei de slefuit
                            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                            Comment


                            • San am fost ieri la Popescu si nu aveau...spuneau ca primesc azi sau maine...poate trece Gicu maine pe la Popescu sa vada daca au primit.
                              sigpic

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Galati, in parcare la Popescu, duminica 31 octombrie 2010, ora 11:

                                1. gl_mmm
                                2. ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google