LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pustiu6 View Post
    da faine poze ..
    Valeriu de camera ta , doar de bine pot sa zic , scoate bine pentru o compacta
    Merci Cristi...fac si eu ce pot

    Iulia in gasca noastra.Faine pozele....ai gusturi frumoase dupa cate se vede.
    Pentru cine nu stie avem si pagina de facebook.
    sigpic

    Comment


    • Bun venit Iulia
      Valeriu cum suna aceasta pagina pe facebook ?

      Comment


      • Cam asa ceva http://www.facebook.com/profile.php?...8228538&ref=ts

        Comment


        • Inca o data multumesc....tuturor si la fiecare in parte
          Si gata suntem prieteni si pe facebook
          '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

          Comment


          • suntem suntem...pa pisti tot...forum feisbuc si bine`nteles realitatea de zi cu zi

            Comment


            • Merci Jorj pentru link
              S-a dat add pe facebook tuturor solicitantilor.
              sigpic

              Comment


              • Este in proiect asa ceva si la Galati numai sa fie sanatate si bani...
                Attached Files
                Last edited by Florinel 86`; 9 January 2011, 21:36.

                Comment


                • [.Faine pozele....ai gusturi frumoase dupa cate se vede.
                  Pentru cine nu stie avem si pagina de facebook.[/QUOTE]


                  Mc...saracutul (aparatul foto) se cam apropie de pensie, dar poze inca mai face si cu foarte multa placere!
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • Originally posted by Florinel 86` View Post
                    Este in proiect asa ceva si la Galati numai sa fie sanatate si bani...
                    Florine succes...zi-ne daca ai nevoie de ajutor.

                    Simona...asa e...unde e placere iese treaba buna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bun venit ultimilor sositi in club!
                      Last edited by valeriuciprian; 10 January 2011, 12:36.

                      Comment


                      • Sper ca nu ma bag aiurea si pe unde nu trebuie.. dar daca tot face parte categoria intalnirilor m-am gantit sa postez aici.

                        Logan Club Braila implineste 2 ani de activitate pe 18 ianuarie, si ne-am gandit ca in duminica de dinainte adica pe 16 sa ne intalnim cu totii la o pizza, un suc, in cadrul unei pizzerii din Braila, sa sarbatorim acest eveniment. Vrem ca si voi sa ne fiti alaturi la acest eveniment. Va voi anunta in cursul zilelor urmatoare unde si la ce ora ne vom gasi.

                        as avea rugamintea sa faceti o mica listuta cu doritorii care vor sa vina la aceast mic eveniment, ca sa putem face niste rezervari. Va multumesc!

                        Comment


                        • Pfoai, La Multi Ani LoganClub Braila! Intalniri multe si frumoase! Iara voua, loganistilor braileni, sanatate si-mpliniri! Si, evident, km fara numar-fara numar-fara numar!

                          Eu zic DA acestei initiative!

                          PS Voi muta eu posturile despre acest subiect in topicul cu "Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati". Deocamdata lasam aici.
                          Last edited by gl_mmm; 11 January 2011, 14:18.

                          Comment


                          • La multi ani si din partea mea brailenilor...si da...ma bag si eu
                            sigpic

                            Comment


                            • Hello!! La multi ani si la cat mai multi km! Pe mine m-ar tenta si mi-ar face placere, dar inca nu pot da un raspuns definitiv...tinem legatura.
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • suna bine...posibil sa particip si eu la gaseala la multi ani brailenilor si cat mai multi km

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google