LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am prins ! Ma lamurit pustiu intr-un e-mail, . Eu zic sa o stikeriti, daca tot este prezenta de fiecare data acolo,
    Cu stima, FLO>
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • ce zici ?? ai venit cu masina unui vecin aa ... lasa ca de acum mergi pe jos )si ce mai zici ca masina mea a fost bagata in seama aa ... lasa nu-i nimic se intoarce si roata sa stai si sa ingheti data viitoare
      Last edited by valeriuciprian; 16 December 2007, 23:08.

      Comment


      • asa,asa...era primul la bagat la caldurica...
        sigpic

        Comment


        • ca veni vorba de frig ... am prins o durere se spate de nu ma mai ridic din pat proasta alegere sa nu ma imbrac mai gros .

          Comment


          • Radea cineva de mine ca am venit cu fular...dar nu mai tin minte...e.las' ca-mi amintesc eu...
            maus...pune prietena sa iti faca o frectie cu carmol...avem nevoie de tine...pentru furnizarea net-ului...
            sigpic

            Comment


            • gata o pun la treaba , dar dupa ce imi face ceva de papa sa si stomacu plage in seara asta are munca grea )

              Comment


              • ptr cei interesati de tipu care face modificari tip Cb-uri led-uri si alte chestii gasiti aici http://www.*********.ro/index.php?showtopic=73259&hl= , sper sa nu se interpreteze drept reclama , e doar ptr informare !

                Comment


                • id-ul de YM al tipului este ciprian_agache si se afla incepand cu data de 14 in galati ptr 1 saptamana . ptr cei care vor za stie ce este dupa www ... pm

                  Comment


                  • Felicitari baieti ,ati inceput sa va strangeti ,este bine si sa speram ca pe viitor sa fiti cel putin inca o data cati ati fost azi
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • Tot nu te-ai lasat sef de coloana si m-ai dat de gol cu berea. .
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • si nu orice bere , una care sa mentina caldura interioara )

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian
                          Mai trebuie Kiss si Easy,un MCV si un VAN.
                          KISS are prietena mea
                          am fost la Buzau, m-am intors....wow senzatii noi, senzatii tari...

                          Comment


                          • Pai nu spuneai ca are Easy?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by valeriuciprian
                              Pai nu spuneai ca are Easy?
                              da, asa este, ( nu ca ai sti tu mai bine decat mine... a nu se interpreta gresit)
                              serviciul asta .....neatentia....
                              in fine : EASY are prietena mea !!! Clar

                              Comment


                              • e cazul cred sa mai puneti niste poze de la intalnirea de duminica ...ce spuneti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google