LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by valeriuciprian View Post
    Uite...fac gratarul eu...merge?
    Sa intelegem ca faci doar focul sau te-ai referit la produsul final:gratar1.jpg;gratar2.jpg;gratar3.jpg?

    Daca e valabila a doua varianta, cum sa nu mearga?

    Comment


    • Nu rastalmaciti cuvintele in favoarea vostra ca nu cedez
      Doar il fac...adica fac ce aduceti voi
      Na.
      sigpic

      Comment


      • Deci Valeriu, da? Buuun! Prezent si eu atunci! Si vin si cu familia mea, ca sa manance si gura lor oleaca.

        Comment


        • Voi tot nu ati inteles...bine ramane asa cum ziceti voi

          Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.
          Pana la 11 jumate facem planul si pe urma o taiem la partie la un sanius si la un gratar alb.
          Ne trebuie gratar...cine duce?
          De mancat mancam ce cumparam...dar in ce mancam?...vine fiecare cu farfuria lui sau luam de unica folosinta?
          Eu am 2 termosuri...le iau cu ceai si de baut luam pahare de unica folosinta...e bine?
          Cine mai are temosuri e rugat sa le aduca si pe alea pline cu ceva.
          O masa plianta gasim?
          Lemne are cineva?Sau luam carbuni?
          Veniti pregatiti si pentru sanius sa fie spectacolul spectacol.
          Eu ma angajez sa pregatesc gratarul...cine se joaca cu juniorii mei?
          Va rog cand va treceti pe lista treceti si raspunsurile la intrebarile mele.

          1.Valeriuciprian
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          10
          etc
          sigpic

          Comment


          • FINEST_SIN= am masuta plianta +2 scaunele mici la fel de pliante +grataras cu picioare sa nu dea dureri de spate+termos+pahare de unica folosinta+mingi de o miuta si un volei ceva dupa preferinte
            '' Infrant nu esti atunci cind sangeri , nici ochii cind in lacrimi ti-s/adevaratele infrangeri sint... renuntarile la vis ''

            Comment


            • deci..pana la 11 jumate facem planul..dupa cumparaturile..si apoi la locul minunat
              grataras zice iulia ca aduce...de mancat...niste mititei si carnaciori eu zic ca ar ajunge...se fac si rapid ....parerea mea e ca cel mai bine sa luam farfurii de unica folosinta ..dupa ce terminam de mancat le adunam intr`un sac de gunoi le aruncam si gata...pt gratar...sa vad poate mai am niste lemne ramase...si luam si un sac de carbuni si e suficient
              legat de juniori...suntem destui deci are cine sa aiba grija de ei valeriu
              cam atat..daca am omis ceva completati va rog

              Comment


              • Gratar si o masuta plianta aduc si eu. Lemne si carbuni cumparam. Cat va dati voi cu capacul de la borcan pe partie eu ma duc si fac cumparaturile: fripturi, mititei, paine, mustar, bauturi, plastice, carbuni. Daca vrea careva sa ma insoteasca bine, daca nu, ma descurc si singur. La foc insa, o sa am nevoie de putin ajutor.
                Juniorii lui Valeriu pot sta cu mine cat se dau alde tat'so cu capacu.

                Comment


                • Bun deci pana acum avem ceva propuneri....de mentionat ca intalnirea se tine ca si pana acum dar vom merge la un snius fumigen dupa.

                  Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.

                  1.Valeriuciprian
                  2.finest_sin
                  3.andrrei_ro
                  4.gl_mmm
                  5
                  6
                  7
                  8
                  10
                  etc
                  sigpic

                  Comment


                  • Bun deci pana acum avem ceva propuneri....de mentionat ca intalnirea se tine ca si pana acum dar vom merge la un snius fumigen dupa.

                    Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.

                    1.Valeriuciprian
                    2.finest_sin
                    3.andrrei_ro
                    4.gl_mmm
                    5 me_SMN (sperand sa nu intervina nimic)
                    6
                    7
                    8
                    10
                    etc
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Bun deci pana acum avem ceva propuneri....de mentionat ca intalnirea se tine ca si pana acum dar vom merge la un snius fumigen dupa.

                      Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.

                      1.Valeriuciprian
                      2.finest_sin
                      3.andrrei_ro
                      4.gl_mmm
                      5 me_SMN (sperand sa nu intervina nimic)
                      6 gheorgngv
                      7
                      8
                      10
                      etc

                      Bun bun - intalnire intalnire dar de gratarageala nu ai mai precizat nimic Valeriu in ultimul tau post:P. Tie frica sa nu-ti ia prea mult timp pregatitul lui?
                      Last edited by gheorgngv; 3 February 2011, 22:41.

                      Comment


                      • Este valabil primul meu post...deci veniti cu idei sau oferte.

                        Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.

                        1.Valeriuciprian
                        2.finest_sin
                        3.andrrei_ro
                        4.gl_mmm
                        5 me_SMN (sperand sa nu intervina nimic)
                        6 gheorgngv
                        7
                        8
                        10
                        etc
                        sigpic

                        Comment


                        • Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.

                          1.Valeriuciprian
                          2.finest_sin
                          3.andrrei_ro
                          4.gl_mmm
                          5 me_SMN (sperand sa nu intervina nimic)
                          6 gheorgngv
                          7 Skypee
                          8
                          10
                          Skypee™

                          Comment


                          • Eu doar am aruncat pastila Valeriu nu am zis-o cu rautate:d

                            Comment


                            • Da ma Jorj stiu

                              Deci a 170-a intalnire LoganClub Galati duminica 6 februarie ora 11 in parcare la Popescu.

                              1.Valeriuciprian
                              2.finest_sin
                              3.andrrei_ro
                              4.gl_mmm
                              5 me_SMN (sperand sa nu intervina nimic)
                              6 gheorgngv
                              7 Skypee
                              8
                              10
                              11
                              12
                              sigpic

                              Comment


                              • Buna ziua! Eu abia pe seara sau cel tarziu maine dimineata pot da un raspun exact. In cazul in care vin, pot aduce gratar, niste carbuni e mai mult ca posibil sa am in garaj, masuta si scaunele..Valeriu nu-ti face griji de kinderi pt ca si noi tot niste kinderi suntem, diferenta o face doar varsta (dovada de la sanius). Ideea ar fi sa stabilim ceea ce cumparam pt pus pe gratar. Daca e carne, ar trebui sa ne interesam de sambata ca duminica dimineata sa fie spalata, condimentata si numai buna de asezat pe jar, daca se cumpara mici si carnaciori, cumparaturile se pot face si atunci dimineata. O zi buna!!
                                Last edited by gl_mmm; 4 February 2011, 16:50.
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google