LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesanta cana
    Mi-a facut placere sa revad pe membrii mai vechi si sa-i cunosc pe cei care nu-i stiam. Multumesc ca m-ati primit si cu alta masina :P

    Comment


    • da da ... si eu multumesc !
      frumoasa intalnire
      LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
      LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
      LOCUL1 143.9dB (nCID)

      Comment


      • Respectam si salutam "batranii" clubui!

        Comment


        • sper sa ajung si eu saptamana aceasta , cine este persoana cu loganul GL 57 TAO ? are cineva un nr de tel de la el? sau macar un id? multumesc

          Comment


          • baietii, maine la amiaza ajunge un timisorean in Galati. in principiu pe dupamasa/seara o sa fie liber.
            o puneti de o intalnire pe maine daca vreti sa vedeti un black rocket , low rocket pe viu?
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Eu sunt pentru...iti las pe privat nr meu
              sigpic

              Comment


              • Vin si eu, numai sa spuneti cand si unde ne intalnim

                Comment


                • prezent si eu...specificati ora,locul banuiesc ca e acelasi

                  Comment


                  • vin si eu maine sa`l vad pe cristi...ca de el e vorba presupun nu?

                    Comment


                    • suntem 4 pana acum...incepeti lista sa stim care o sa fim.

                      Comment


                      • Originally posted by mrfler View Post
                        sper sa ajung si eu saptamana aceasta , cine este persoana cu loganul GL 57 TAO ? are cineva un nr de tel de la el? sau macar un id? multumesc
                        am eu nr lui de tel daca il mai vrei
                        lasa-mi un mesaj pe privat si ti-l dau
                        Last edited by CooSmiN; 16 March 2011, 21:47.

                        Comment


                        • andrrei_ro: ai presupus gresit )
                          e vorba despre colegul/prietenul meu Vlad, maine ajunge in Galati si ar vrea sa va cunoasca. mi-am dat seama prea tarziu sa anunt constantenii, acum e acolo
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Cristi colegii s-au mobilizat...joia la noi e JTLS...se pare ca se va tine si joia asta...il indrum pe Vlad la locul unde se tine "beuta".


                            Intalnirea cu nr. 176 a membrilor LoganClub Galati duminica 20 Martie, ora 11, in parcare la Popescu:

                            1.valeriuciprian- doar virtual...plec...sa faceti poze.
                            2.
                            3.
                            4.
                            5.
                            6.
                            7.
                            8.
                            sigpic

                            Comment


                            • Intalnirea cu nr. 176 a membrilor LoganClub Galati duminica 20 Martie, ora 11, in parcare la Popescu:

                              1. valeriuciprian - doar virtual...plec...sa faceti poze
                              2. gl_mmm
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.

                              Originally posted by crististreulea View Post
                              baietii, maine la amiaza ajunge un timisorean in Galati. in principiu pe dupamasa/seara o sa fie liber.
                              o puneti de o intalnire pe maine daca vreti sa vedeti un black rocket , low rocket pe viu?
                              Cu mare placere! Comitetul de primire a fost mobilizat deja.

                              Comment


                              • Intalnirea cu nr. 176 a membrilor LoganClub Galati duminica 20 Martie, ora 11, in parcare la Popescu:

                                1. valeriuciprian - doar virtual...plec...sa faceti poze
                                2. gl_mmm
                                3.fredy02
                                4.
                                5.
                                6.
                                7.
                                8.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google