LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt si eu interesat de astfel de manifestari
    sigpic

    Comment


    • @johntase...daca esti interesat de intalniri da-mi adresa ta de mess si te voi informa ori de cate ori vom mai face intalniri...bun venit.

      @GLDexTer de acum am sa fiu mai atent sa vad daca respecti regulile de circulatie.

      Baieti vad ca v-ati descurcat si fara mine in mod onorabil bravo.
      Eu am fost putin la munte si am avut parte de o vreme plina de zapada...dar sa stiti ca m-am gandit si la voi coborarile pe partie s-a facut de la o viteza mai mare decat cea incsrisa pe fes...bineinteles si cazaturile au fost mai dureroase la o asa viteza mai multe detalii gasiti aici .
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • da dom`le..bravo sefu`..te`ai distrat oleaca ....si`ai facut si reclama

        Comment


        • Rog organizatorul de intalniri ca la prima intalnire sa va intrebe pe toti daca vreti suporti de numere "LoganClub" si eventual sa stranga banii de la doritori, aici detalii.
          In tara momentan.

          Comment


          • si cu cele care le avem deja puse cum ramane? tot acelasi format doar ca difera scrisul..e inclinat nu drept ...deci?

            Comment


            • Pai pe alea pe care le aveti deja puse le dati jos si le pastrati de rezerva. :P
              In tara momentan.

              Comment


              • doar pt simplu fapt ca pe astea scrie drept si pe ale noastre inclinat? ma rog...mie mi`e indiferent ... daca asa s`a stabilit asa sa fie

                Comment


                • Deci baieti...o punem de o intalnire?Duminica la 11 in aceeasi locatie?
                  sigpic

                  Comment


                  • gata sefu`..sunt la nea pope la 11

                    Comment


                    • shefu !!! dar nu-i asa ca de data asta vii si tu ?????

                      Comment


                      • GLDexTer de data asta vin...am sunat la cabana la care am fost cazet la Baile Harghitei si mi-au spus ca nu ma mai primesc acolo...cica le stric fauna cu iesirile mele in decor...

                        Deci duminica 3 feb.2008 ora 11 intalnire Logan Club Galati in parcare la Popescu...cea dinspre bac nu cea cu plata.
                        1 valeriu ciprian
                        2 andrrei_ro
                        3 GLDexTer
                        sigpic

                        Comment


                        • Vin si eu. Data trecuta am ajuns acasa la ora 5 dimineata si nu am am avut cum sa ma trezesc pt. intalnire :P

                          Comment



                          • Brv shefu
                            Distrugeai fauna din lipsa de directie pe partie ????
                            sau pentru ca ne faceai reclama ????

                            Comment


                            • VIN CU PLACERE!!!!
                              Doar ca nu prea stiu Galatiul!
                              Ceva amanunte ......
                              sigpic

                              Comment


                              • johntase vad ca esti din braila..ia legatura cu rocri ca si el tot de acolo e si poate veniti aman2

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google