LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai sa ne aducem aminte de vremurile bune si sa reactivam activitatea, intalnirile si voia buna. Propun, deschid o lista cu doritorii la intalnirea de duminica din parcare de la popescu de la ora 11:00.

    1. gheorgngv
    2. gl_mmm - (cu o mica rezerva - necesitati infantile Nu mai sunteti voi pe primul loc! )
    3.
    4.
    5.
    6.
    .....samd

    Comment


    • Hai sa ne aducem aminte de vremurile bune si sa reactivam activitatea, intalnirile si voia buna. Propun, deschid o lista cu doritorii la intalnirea de duminica din parcare de la popescu de la ora 11:00.

      1. gheorgngv
      2. gl_mmm - (cu o mica rezerva - necesitati infantile Nu mai sunteti voi pe primul loc! )
      3.
      4.
      5.
      6.
      .....samd


      Sa inteleg ca nu sunt doritori si nu se va tine nici o intalnire?......

      Comment


      • Asa se pare. In cazul asta zic "pas"!

        Comment


        • Considerăm că am făcut întalnirea vineri şi a fost chiar frumuşÃ¢că ! Esentiala, de fapt!
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • Pai in cazul asta se schimba ziua si ora si intervalul....

            Comment


            • shut up... i kill ya
              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.






              nu mai vine nimerika la gaseala ???

              vineam si yo din an in pasti si cand m-am trezit sa vin nu era nimen..i !!!

              unde fac fratilor si yo un badboy la golan in galatiu' asta ???
              Last edited by yotataee; 28 November 2011, 01:58.

              Comment


              • nu va mai intalniti baieti?????

                Comment


                • Eu as veni la o intalnire. Mai am unele mici chestiutze de facut la masina si la gaseala era cel mai potrivit moment pt asta. Niste masuratori, verificari ... chestii de-astea.

                  Comment


                  • m-ar interesa si pe mine sa vin la intalniri, cand e urmatoarea?

                    Comment


                    • Vreme de cativa ani ne-am intalnit saptamanal ... acum, nu se mai stie.
                      Oricum, Bun Venit pe sectiunea galateana a forumului!

                      Comment


                      • ziua buna..la multi ani loganisti...si..cand dam startul intalnirilor saptamanale ale logan club galati?

                        Comment


                        • sal si la multi ani la toata lumea.
                          Last edited by valeriuciprian; 10 January 2012, 04:48.

                          Comment


                          • Vad ca a ramas la moda sa se stearga posturile. Daca cineva este impotriva la ce se scrie mai bine ar spune-o direct. Doar lasii fac asa. Cine are sange in instalatie sa zica ce are de zis.

                            Comment


                            • Reclama catre alte forumuri se "rasplateste" cu banarea...iar scrierea pe un ton "la misto" se sanctioneaza.
                              sigpic

                              Comment


                              • La Multi Ani, domnu' verde! Ma foarte bucur ca te citesc. Chiar era cazul.

                                Eu astept momentul potrivit pt achizitionarea unui nou vruuum-vruuum(!!!) si daca se vor mai produce intalniri, ma voi infiinta
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google