LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by berec View Post
    Vad ca a ramas la moda sa se stearga posturile. Daca cineva este impotriva la ce se scrie mai bine ar spune-o direct. Doar lasii fac asa. Cine are sange in instalatie sa zica ce are de zis.
    la moda ne la moda asa se procedeaza aici pe sectiunea galati cine incearca sa voorbeasca este redus la tacare

    la multi ani tuturor

    Comment


    • Completare: cine spune ceva care nu convine mai sus este redus la tacere si sanctioant.
      Acesta este si motivul pentru care activitatea mea in aceasta sectiune (Galati) este aproape nula.
      GL-22-TOF

      Comment


      • Pana sa ma inscriu pe acest forum am fost inscris la club ford. Acolo nimeni nu mi-a sters niciodata nici un post indiferent la ce sectiune era. In regulamentul de aici scrie ca moderatorii nu dau socoteala nimanui. Din punctul meu de vedere nu mi se pare ceva corect. Este la fel ca cele 2 clase sociale care sunt azi in Romania : bogati si saraci. Primii au dreptul la tot si ceilalti la nimic.

        Comment


        • Lasa nene, nu mai fi suparat;NOI sa fim sanatosi!
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • da, deci sa revenim la loganele noastre, cine are placere sa vina la o intalnire cu multa lume , sa ne regasim ca la inceput, sunt asteptati sa fim cum am fost o data.

            ps intalnirea are loc duminica .............................................
            Last edited by valeriuciprian; 14 January 2012, 20:55.

            Comment


            • vin si eu duminica.......................................... ....................
              Last edited by valeriuciprian; 14 January 2012, 20:55.

              Comment


              • Parca pana acum erati barbati si nu mai scriati aici...ati dat de greu si nu puteti fara acest forum... nu?
                Intalniti-va dar ... da-ti manele incet si sa stingeti focul la plecare


                Pentru noii veniti...aruncati un ochi aici si vedeti ce s-a realizat de catre ACEST club.

                Succes in jos...ca in sus nu veti avea cum nici intr-o mie de ani.
                Last edited by valeriuciprian; 13 January 2012, 15:38.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by danielliviu View Post
                  Completare: cine spune ceva care nu convine mai sus este redus la tacere si sanctioant.
                  Acesta este si motivul pentru care activitatea mea in aceasta sectiune (Galati) este aproape nula.
                  Si eu am fost banat dincolo fara ca macar sa incalc regulamentul de acolo. Am incercat reconcilierea ... si taaare s-au mai distrat "colegii loganisti". Asa ca, sincer sa fiu, nu m-as ataca f tare daca cei ca mine primesc aceeasi "rasplata". Valeriu, sustin actiunile tale!

                  Comment


                  • welcome omu` verde....pana la urma se tine vreo gaseala sau nu?

                    Comment


                    • Sincer la gaseli din vrea celor bune as veni si eu cu cel mai mare drag in formatia, alaturi de care am petrecut ceva timp si a fost bine.Haideti de frumusetea vremurilor bune sa ne reunim puterile si sa trecem la fapte, sa fim ce am fost odata ca e pacat, eram un grup cu care imi petreceam uneori si aprape jumate de duminica si cu drag as vrea sa ma gasesc duminica in parcare, sincer imi lipseste uneori.
                      Chiar nu se poate face nimic, de ce sa dam satisfactii altora...

                      Comment


                      • Eu zic sa incercati sa lasati orgoliile si sa reintregiti gasca.Macar cum a fost pana anul trecut.

                        Comment


                        • Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Parca pana acum erati barbati si nu mai scriati aici...ati dat de greu si nu puteti fara acest forum... nu?
                          Intalniti-va dar ... da-ti manele incet si sa stingeti focul la plecare


                          Pentru noii veniti...aruncati un ochi aici si vedeti ce s-a realizat de catre ACEST club.

                          Succes in jos...ca in sus nu veti avea cum nici intr-o mie de ani.
                          As vrea sa te cunosc si sa imi spui si mie ce ti-a facut acest club asa de tare de vrei sa il desfiintezi. Tot ce am auzit de tine nu a fost chiar asa de roz. Cu ce te deranjeaza daca unii incearca sa repare niste greseli care s-au facut cu ceva timp in urma. Daca ai pretentia tu ca esti barbat de ce nu vii sa reunesti cluburile? Asa de la birou toti stim sa dam ordine. Am citit ca logan club galati a fost un club foarte puternic si unit. De ce crezi ca nu ar mai trebui sa fie?

                          Comment


                          • mai e nevoie de lista ?
                            eu zic ca nu. toti cei care vor sa vina sunt asteptati duminica la aceeasi ora si in acelasi loc

                            Comment


                            • pai pana la urma unde ne intalnim???

                              pana la urma unde ne vedem duminica
                              Last edited by florescu_83; 14 January 2012, 01:00. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Acum fara rautate fata de unu sau de altu, legat de afirmatiile lui berec ai auzit pareri despre unu sau altu din partea unei singure tabere, de ce trebuie sa acuzam sau sa punem o reclama negativa pe un grup sau o persoana.
                                Si sa spun ceva de ce unii au hotarat sa se indeparteze de ce a fost o data logan club si au creat alt forum?....de aici au aparut si divergentele, rautatile.
                                Conform spuselor lui Kelburtos ar trebui sa reinviem asa putini cum suntem, renastem noi cumva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google