LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • data viitoare poate vin si eu...e in fiecare duminica?
    Vizitati CTR-ul

    sigpic

    Comment


    • In mod normal in fiecare Duminica ora 11, parcare Popescu; de aceea se face lista, daca nu sunt doritori, chiar e aiurea se vina doar un singur membru.
      Te asteptam sa te alaturi, posesorilor de Logan.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • L-am racolat din greseala azi pe Sorin la intalnire...imi cer scuze nu a fost cu intentie dar din greseala era sa-i dam si bani, crezand ca este demonhunter)))
        Last edited by AlinVRS; 1 April 2012, 23:03.
        https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

        Comment


        • Originally posted by AlinVRS View Post
          L-am racolat din greseala azi pe Sorin la intalnire...imi cer scuze nu a fost cu intentie dar din greseala era sa-i dam si bani, crezand ca este demonhunter)))
          Da, buna asta ;demonul este mai inalt si mai slabut.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Da bine acum stiu si eu cum arata demonhunter...dar a fost comica intalnirea cu sorin
            https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

            Comment


            • Azstazi este vre-o intalnire ?

              Comment


              • Intalnirea de obicei e in jurul orei 11 dar daca nu sunt doritori care sa se afirme nu vine lumea oricum cand se gaseste lumea se posteaza aici, data viitoare poate

                Comment


                • Originally posted by glasses View Post
                  data viitoare poate vin si eu...e in fiecare duminica?
                  Poate incercam duminica viitoare, de Pasti sa facem intrevedere scurta, avand in vedere ca e si sarbatoare; sa venim fiecare cu un ou vopsit in culoarea masini ,nu de lemn si sa ciocnim, poate si ceva cozonac. Ce ziceti?
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Eu sunt pro, acu ramane de vazut si fiecare daca reuseste sa isi vopseasca ou in culoarea masinii, sa o nimereasca

                    Comment


                    • Oricum in certificat e trecuta culoarea nu si nuantele, asa ca nu riscati sa vi se ridice taloanele
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Riscant sau nu eu particip

                        Comment


                        • Am sa vin cu placere dar oul o sa fie de culoare rosie ...hahaha !

                          Comment


                          • Treaba ta; risti sa ti se ridice talonul. Ce nu mai este vopsea albastra la Bila?
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Rectificare iancu daca nu ma insel e albastru marin;)) deci sorin ai grija

                              Comment


                              • Aaa, amandoi aveti aceiasi culoare si v-ati vorbit cum sa va scoateti si sa ...eludati legea; musai trebuie sa fie si metalizata culoarea... oului.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google