LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam tarziu,dar am avut probleme cu pc-ul
    Attached Files

    Comment


    • Nici o data nu e tarziu florine te mai astepta

      Comment


      • Ce ziceti de-un gratar la Garboavele duminica urmatoare? Stabilim ca intalnirea sa o tinem in parcarea de la intrarea in padurea Garboavele, la 10:00, stam ce stam si apoi intram si facem un gratar monstruos. Vremea se anunta a fi superba.

        Comment


        • Ideea e buna, sper sa fie si doritori; eu am programat un weekend la tara; abia astept, asa ca voi rata si o eventuala intalnire cu colegii galateni.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Si eu am in program o iesire duminica la Garboavele, dar nu pot decat dupa pranz; poate ne gasim acolo.

            Comment


            • Imi place ideea....
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • Vine acus duminica.....ce se alege: padure sau parcare? Ambele incep cu "p" si se termina cu "e", dar e important continutul.
                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                Comment


                • Orice-ar fi numai sa deschideti si o lista de participare. Ca sa stie lumea cine vine. Spre exemplu, saptamana trecuta eu nu am venit pentru ca nu am stiut ca se tine ... si s-a tinut intalnirea.
                  Ceva de genu':
                  Lista de participare la intalnirea membrilor LoganClub Galati, duminica 29.Apr.2011, ora 10:00 (ATENTIE la ora), in parcare la Popescu:
                  1. gl_mmm
                  2.
                  3.
                  4.
                  5.

                  Comment


                  • Lista de participare la intalnirea membrilor LoganClub Galati, duminica 29.Apr.2011, ora 10:00 (ATENTIE la ora), in parcare la Popescu:
                    1. gl_mmm
                    2. me_smn
                    3.
                    4.
                    5.
                    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                    Comment


                    • Lista de participare la intalnirea membrilor LoganClub Galati, duminica 29.Apr.2011, ora 10:00 (ATENTIE la ora), in parcare la Popescu:
                      1. gl_mmm
                      2. me_smn
                      3. DeWiL
                      4.
                      5.

                      Comment


                      • Lista de participare la intalnirea membrilor LoganClub Galati, duminica 29.Apr.2011, ora 10:00 (ATENTIE la ora), in parcare la Popescu:
                        1. gl_mmm
                        2. me_smn
                        3. DeWiL
                        4. gheorgngv
                        5.
                        6.
                        7.
                        8.

                        Cine ajunge primul sa se orienteze ca sa avem toti loc in parcare, ori in stanga ori in dreapta zonei unde lucreaza astia.

                        Comment


                        • Va doresc intalnire placuta; va transmit tuturor salutari si ma bucur pentru voi ca sunteti impreuna si mai ales ca DORITI SA FITI.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Lista de participare la intalnirea membrilor LoganClub Galati, duminica 29.Apr.2011, ora 10:00 (ATENTIE la ora), in parcare la Popescu:
                            1. gl_mmm
                            2. me_smn
                            3. DeWiL
                            4. gheorgngv
                            5. marian_s (sper ca va mai aduceti aminte de mine )
                            6.
                            7.
                            8.

                            Cine ajunge primul sa se orienteze ca sa avem toti loc in parcare, ori in stanga ori in dreapta zonei unde lucreaza astia.

                            Comment


                            • Sigur Mariane.
                              Lista de participare la intalnirea membrilor LoganClub Galati, duminica 29.Apr.2011, ora 10:00 (ATENTIE la ora), in parcare la Popescu:
                              1. gl_mmm, aida, Aida
                              2. me_smn
                              3. DeWiL
                              4. gheorgngv
                              5. marian_s
                              6.
                              7.
                              8.
                              9.
                              10.
                              Deci ne vedem la ora 10:00, da? Nu la 11:00. Sa lasam timp pentru eventuale alte activitati.
                              M la platane.

                              Comment


                              • Neata. Scuze pentru neprezentarea la intalnire, dar au intervenit niste mici problemute. O zi frumoasa si nu numai.
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google