LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Punem de-o gaseala pentru Duminica urmatoare?

    Comment


    • binenteles...eu sunt prezent.tot la 11??

      Comment


      • In principiu sunt in localitate, deci prezent; poate ne hotaram sa intram undeva la un ...ceai, daca vor fi grade mici
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Pai sa deschidem o lista de participare atunci. Duminica 09.Dec.2012, ora 11:00, in parcare "la Popescu":
          1. gl_mmm
          2. ...
          3.

          Comment


          • Pai sa deschidem o lista de participare atunci. Duminica 09.Dec.2012, ora 11:00, in parcare "la Popescu":
            1. gl_mmm
            2. maracineb
            3.
            4.
            5.

            Comment


            • Pai sa deschidem o lista de participare atunci. Duminica 09.Dec.2012, ora 11:00, in parcare "la Popescu":
              1. gl_mmm
              2. maracineb
              3. laureatu'
              4.
              5.

              Comment


              • Cu parere de rau nu pot participa la intalnire plec din oras distractie placuta

                Comment


                • BRAVO, baieti; tineti-o tot asa.
                  N-am reusit sa ajung, astazi; din nefericire nu voi putea veni nici la viitoarea intalnire,; doar daca DN25 nu va fi inzapezit
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Vin si eu cu o propunere daca mai tine zapada pana duminica ce ziceti vreti sa facem gaseala pe partie

                    Comment


                    • Buna seara!Sunt un fan vechi al clubului,dar anul acesta am implinit si eu varsta pentru a da de permis si as dori sa incep sa apar si eu pe la intalniri,nu stiu sigur daca reusesc duminica asta ca trebuie sa-mi iau si anvelope)dar daca mai este loc as dori sa-mi fac si eu aparitia pe la intalniri,daca nu deranjeaza pe cineva.

                      Comment


                      • Suntem o comunitate foarte deschisa; oricand esti binevenit.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Ne vedem duminica la o bulgareala? Sanius chiar, om de zapada, ceva?

                          Originally posted by mar1us1405 View Post
                          Buna seara!Sunt un fan vechi al clubului,dar anul acesta am implinit si eu varsta pentru a da de permis si as dori sa incep sa apar si eu pe la intalniri,nu stiu sigur daca reusesc duminica asta ca trebuie sa-mi iau si anvelope)dar daca mai este loc as dori sa-mi fac si eu aparitia pe la intalniri,daca nu deranjeaza pe cineva.
                          Oricand vei vrea tu, loc este cat cuprinde. Si nu, nu deranjezi pe nimeni.
                          Ai doar varsta legala pentru a da de permis sau ai SI permis?

                          Comment


                          • Originally posted by mar1us1405 View Post
                            Buna seara!Sunt un fan vechi al clubului,dar anul acesta am implinit si eu varsta pentru a da de permis si as dori sa incep sa apar si eu pe la intalniri,nu stiu sigur daca reusesc duminica asta ca trebuie sa-mi iau si anvelope)dar daca mai este loc as dori sa-mi fac si eu aparitia pe la intalniri,daca nu deranjeaza pe cineva.
                            Salut esti binevenit oricand nu se supara nimeni important e sa urmaresti forumul sa vezi cand ne gasim si unde. Chiar daca nu ai cauciucuri si vrei sa vii nu e obligatoriu prezenta doar cu masina poti veni, ne putem gasi sa ne cunoastem daca ai timp

                            Comment


                            • Am si varsta am si permisulchiar de jumatate de an.Incerc sa ajung duminica.O zi cat mai buna!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google