LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai dar unde ati fost duminica la gratar?Ati stat cu cortul?Nu va fost frig,nu va plouat?

    Comment


    • Alex...vremea a tinut cu noi...ma fost la Garboavele...poze gasesti mai sus...in topic...eu am fost cu kinderii si nu le-a fost frig de asta am avut cortul...vii joi la intalnire?

      INTALNIRE JOI 1 MAI , PARCARE LA POPESCU, ora 18,00

      1. lupulucian
      2. shokaliptiku.
      3. adu89
      4. valeriuciprian
      5. zanica
      6. ditza_ditza
      7. ady62
      sigpic

      Comment


      • Bun ca a tinut vremea cu voi am vazut pozele se vede distractie..Da joi vin din fericire nu a mai vandut tata masina ca a fost multumit de lucrarile celor din service(happy);)) si mi se pare mai accesibil joi seara asa ca contati si pe mine iar daca tot pastrez masina aveti un sticker si pentru mine sa imi dati joi?

        Comment


        • Alexgame, iti inteleg bucuria, accea de a merge in continuare cu loganul. Pentru sticker vorbim. Trebuie sa mai comandam. Iar vremea a tinut cu noi, dupa suflet. Sau....vezi semnatura mea.

          Comment


          • Upgrade la lista
            INTALNIRE JOI 1 MAI , PARCARE LA POPESCU, ora 18,00

            1. lupulucian
            2. shokaliptiku.
            3. adu89
            4. valeriuciprian
            5. zanica
            6. ditza_ditza
            7. ady62
            8. alexgame
            9. andrrei_ro
            10. dany_shafu ( cei mai vechi stiu)

            Comment


            • Originally posted by cristi View Post
              Salutare ... joi la 18 pot sa ajung si eu la intalnire , ca doar primiti si voi un coleg de la mare ,nu? ... numai bine.

              Bineinteles. Mai ales ca la voi e potopul. Fugi de pototp cumva?
              Esti binevenit.
              Eu zic sa ramana ora 18,00 trecute fix.


              nu stiu cine a modificat aici insa ,da, am fugit preventiv, de sambata sunt in Galati.Pacat ca nu am venit la padure duminica cu voi , am stat cu rudele la masa de pranz, am vazut pozele facute de voi ... belea.
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • INTALNIRE JOI 1 MAI , PARCARE LA POPESCU, ora 18,00

                1. lupulucian
                2. shokaliptiku.
                3. adu89
                4. valeriuciprian
                5. zanica
                6. ditza_ditza
                7. ady62
                8. alexgame
                9. andrrei_ro
                10. dany_shafu ( cei mai vechi stiu)
                11. cristi

                Comment


                • Joi de 1 mai v-ati gasit sa va intalniti?, dar voi nu plecati nicaieri de 1 mai?
                  Cars don't kill people. People kill people!

                  Comment


                  • Kamikaze...de 1 mai nu ai destul timp sa pleci...de dimineata de la 8-9 si pana seara la 17-17.30 si pe urma sa vii la intalnire?
                    Zii mai bine ce-ai facut de paste ...ca nu te-am mai vazut de un car de ani...
                    sigpic

                    Comment


                    • Poi, nu am putut sa ajung la intalnire, am fost plecat in delegatie saptamana trecuta de luni pana vineri noapte. Sambata am plecat la manastirea Cocos, si am stat la cort acolo, si m-am intors duminica seara, pt ca incepuse sa ploua si apoi la munca, iar de 1 mai, plec cu niste prieteni intr-un minitur al romaniei.dirol:, si din pacate, nu cred ca voi ajunge nici duminica.
                      Cars don't kill people. People kill people!

                      Comment


                      • Vin si yo joi...sa nu va asteptati sa scapati de mine))))

                        Comment


                        • Valeriu pana la urma cati membrii suntem din Galati?
                          Last edited by ady62; 29 April 2008, 17:28.

                          Comment


                          • Eu am in lista de mess 56 de id-uri ale celor din Galati...cei care au venit cel putin o data la intalnire...nu stiu...sa tot fim vreo 20-25...
                            sigpic

                            Comment


                            • Pe 1 mai la ora 18 is prezent k imi e dor de o intalnire

                              Comment


                              • Nu stiu de ce stau stand- by, si nu ne intalnim odata cu toti, chiar daca umplem acea parcare. Galateni desteptarea si veniti fratilor sa ne cunoastem!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google