LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma cunosc cu ai' mai vechi dak mai eram in tzara eram si eu acu unu' vechi

    Comment


    • Cristi.... nu aveam habar ca erai deja in Galati. Adicatelea pe uscat, cum ar veni. Oricum trebuia sa fi venit la padure, ca doar a fost discutata pe forum intalnirea asta toata saptamana. Si da , eu am editat mesajul tau. Deci intalnire in parcare Popescu, 1 mai , ora 18,00.

      Hai baieti sus ca avem intalnire aleasa de ziua muncii pe alese:

      1. lupulucian
      2. shokaliptiku.
      3. adu89
      4. valeriuciprian
      5. zanica
      6. ditza_ditza
      7. ady62
      8. alexgame
      9. andrrei_ro
      10. dany_shafu
      11. cristi
      Last edited by lupulucian; 29 April 2008, 17:56.

      Comment


      • Vroiam sa vin la padure cu voi ca "iubesc" gratarele dar a trebuit sa stau cu familia pentru ca asta era motivul principal pentru venirea mea la Galati ... ma bucur ca am ajuns pe lista de prezenta a urmatoarei intalniri LoganClub galati
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • Imi cer scuze ... tocmai am aflat ca de 1mai nu sunt in galati !
          distractie placuta !
          LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
          LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
          LOCUL1 143.9dB (nCID)

          Comment


          • Stai linistit Cristi. Acesta era si spiritul Sfintelor Sarbatori Pascale, sa le petreci cu familia. Noi suntem doar pasiune pentru logan, familia este mult peste. Te asteptam joi, la intalnire

            Comment


            • Dintr-o intalnire stabilita in 3 pana la urma s-a ajuns la una in 6 am facut si niste poze,cea cu urmele de cauciuc apartine lui shokaliptiku
              Attached Files

              Comment


              • Am avut placerea de a intalni un coleg de pe forum din constanta si imi pare bine ca mai putem cunoaste si alti membri din afara galatiului.mi-a parut bine si sper ca si altii vor fi primiti la fel.asteptam si parerea celui in cauza
                Attached Files

                Comment


                • Bai da voi cum mama zmeilor ati luat legatura unul cu altul?Pe forum de ce nu ati postat nimic?
                  sigpic

                  Comment


                  • Adu, cel in cauza , cristi cred, si-a anuntat prezenta , joi, in parcare la Popescu. Asa ca ....si noi o sa ne stingem curiozitatea asta. Vine si seful mare, de la centru'
                    Singura chestie ar fi ca nu ati spus nimic de intalnirea asta. Cand a avut loc si de ce nu ati postat despre ea?
                    Nu se cade, nu se face.
                    Last edited by lupulucian; 29 April 2008, 21:36.

                    Comment


                    • Nu a fost un lucru care l-am facut intentionat,intial am vb cu cristi si cu zanica,apoi i-am spus si lui kamikaze,l-am gasit in parcare pe baiatul cu mdm la numar(scuze nu am retinut numarul) si apoi a venit si cid-ul ca ne-a vazut in parcare.eu pur si simplu vroiam sa ma intalnesc sa vorbesc cu cristi si NU SA FAC O INTALNIRE! Deci ce a fost azi nu a fost o intrunire loganclub,ci o intalnire amicala.nu am vrut sa creez divergente si scuze pentru deranj.nu am vrut sa supar pe nimeni.

                      ps: intalnirea amicala a fost stabilita in 5 minute de vorbit pe mess intre 3 membri.deci nu cred ca avea rost sa postez aici sa spun ca "in jumate de ora ma intalnesc cu 3 baieti in parcare la popescu,unu nu stie sigur daca vine,si ar mai fi altul deja acolo" sau ma insel?inca o data spun ca nu am vrut sa supar pe nimeni
                      Last edited by adu89; 29 April 2008, 22:51.

                      Comment


                      • Pe mine m-a anuntat cu 30 de minute inainte mi-a spus ca a vb cu un baiat din constanta
                        si vrea sa faca curat in masina

                        Comment


                        • Deci sa fie clar pentru toata lumea, NU A FOST INTALNIRE LOGANCLUB, pur si simplu am vb cu adu si cu cristi sa facem curat in masini(in a mea si a lu adu), cid-ul era in trecere, cu el nici nu am vb, iar mdm-ul la fel, deci 2 masini in plus.
                          Pur si simplu o intalnire amicala NEPLANIFICATA, asa ca nu va m-ai luati de saracu baiat:P
                          Cine s-a suparat ii taiem nasu' si gata))
                          Last edited by kamikaze; 30 April 2008, 01:36.
                          Cars don't kill people. People kill people!

                          Comment


                          • Scurt si la subiect ..bravo baieti ...poate nu veniti joi ca va tai nasu`

                            Comment


                            • Pentru cine e interesat am print screen-urile cu discutiile de pe mess,poate asa se rezolva situatia creata.deci cine le vrea imi da buzz.ms
                              ps:nu le pot pune pe forum ca sunt prea mari.daca stie cineva sa le modifice,i le dau si le pune el

                              Comment


                              • Gata tata ca ne-ai convins...dar vorba lui andrrei_ro...poate nu veniti joi ca va tai nasu`
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google