LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lupulucian View Post
    Stiu si imi este binecunoscuta reactia....Sefu, a fost taaaaaareeeee bine fara dvs. Cand mai plecati?Ma bucur ca ati fost relaxati.
    O intrebare doar mai am....Ati cam facut posta scaunele alea, asa-i?

    Multumim pentru scaune domnului iashca, care a avut amabilitatea de a ne da la fiecare cate un scaun.

    Comment


    • Felicitari baieti pentru intalnire...Sper ca vor primi scaune si cei care au lipsit...Macar sefii ...Motivul lipsei mele il gasiti aici
      sigpic

      Comment


      • Vezi adi62, daca nu ai facut o poza cu toate scaunele la un loc,spune luci ca le-am facut posta! Luci: am venit cu datoria de 2 beri becks,nu citisem ultimul tau post ca nu vii! Se pare ca fugi tare de berile astea! 3 intalniri lipsa? Cam mult!Valeriu: frumos monstru! Imi pare rau pt. cel mic, bine ca trecut!
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • Originally posted by iashca View Post
          Vezi adi62, daca nu ai facut o poza cu toate scaunele la un loc,spune luci ca le-am facut posta! Luci: am venit cu datoria de 2 beri becks,nu citisem ultimul tau post ca nu vii! Se pare ca fugi tare de berile astea! 3 intalniri lipsa? Cam mult!Valeriu: frumos monstru! Imi pare rau pt. Cel mic, bine ca trecut!
          Nui nimic nea iashca (sa stii ca am facut o copie xerox cu scaune, si o sa le aduc si eu)sa nu ne mai auzim Discutii ca-m facut posta. Aduceti cat mai multe aparate foto pentu credibilitate.
          Last edited by Nikolas_bnm; 1 July 2008, 21:36.

          Comment


          • Eu sa fug de berile alea, nea iashca? N-am eu atat ficat in mine sa pot fugi atata.
            Imi pare rau de urmatorele intalniri, dar asta e. Plec din tara. Incerc sa intru pe forum de pe peste mari si tari. Promit

            Comment


            • Valeriu ,un bors de peste(somn),o saramura cevadin captura ai mai ai?Ne dai si noua ceva ?Promitem ca aducem si masa cu tacamuri.

              Comment


              • Pt cine si-a schimbat culoare luminilor din bord si a celor de la butoanele de pe plansa centrala. Niste poze se poate sa imi fac si eu o parere?
                Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                Comment


                • Nikolas_bnm...Pestele s-a mancat nu au mai ramas decat mustatile data viitoare cu cea mai mare placere....Ca i-am pus gand rau lui frasu'.

                  off-topic soto_adler81....Arunca un ochi aici si ia legatura cu ciprisor pentru modificari.Poze gasesti si aici in aceasta sectiune a forumului cu masinile baietilor din Galati doar trebuie sa cauti.Pai am citit ca ti-ai vandut masina....Vrei sa faci modificari la noul Logan?Cand vine noua masina?Daca mai ai intrebari te rog continua la discutii diverse pe sectiunea Galati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Am dat-o dar banuiesc ca si la cea noua e acelasi principiu
                    .Am vb cu ciprisor si a spus ca ar fi facut in galati modificari as fi vrut sa vad cum arata.
                    Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                    Comment


                    • Intra aici atunci........http://www.loganclub.ro/forum/my_blu...r-t4302p2.html
                      Modificari facute de ciprishor.
                      Bafta

                      Comment


                      • Week-endul asta nu ne intalnim?
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • Originally posted by danielliviu View Post
                          Week-endul asta nu ne intalnim?
                          A venit vacanta cu trenul de Franta...........................

                          Comment


                          • Eu plec la tulcea nu pot veni..Sorry

                            Comment


                            • Unde sunt acei acei colegi,10 la numar care au votat pentru a se desfasura duminica la ora 11 intalnirea locala a LOGANISTILOR GALATENI?Au disparut? Nu mai organizeaza intalniri?Ahaaa e vara ,e cald ,e vacanta ,o plaja , o cucerire noua,etc.Urmatoarea intalnire pe cand? Sa cada frunza intai apoi om mai vedea. Dupa ultimile masuratori facute EU declar vacanta si pentru forumistii Galateni,ATENTIE se deschide lista participantilor la vot. 1. -Nikolas_bnm . 2.-
                              Last edited by Nikolas_bnm; 4 July 2008, 22:03.

                              Comment


                              • Salut prieteni
                                Deci deschid lista pentru intalnirea loganclub Galati, duminica, ora 11,00. Aceeasi locatie adica intrarea auto stadion Dunarea.


                                Lista...
                                1. Lucian ( voi fi doar cu spiritul , trupul va fi prin alte parti )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google