LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu cred ca ratez vreo 2 intalniri....
    Dar o sa-i cunosc pe colegii din Piatra Neamt... Si sper sa ajung si la intalnirea nationala macar 1 zi. Sa ved ce-mi rezerva perioada urmatoare.

    Undeva prin mai parca au fost peste 20 de participanti la intalnire. A fost super atunci.
    GL-22-TOF

    Comment


    • Ramasesem dator cu o poza...
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Oare si locul unde ne intalnim sa fie de vina????...Mie mi-e indiferent putem sa ne gasim chiar si in parcare la ecosal...Acu nu stiu de altii...Eu cand pot sa vin,vin cand nu,asta e !!!!!!!

        Comment


        • Auzi Valeriu?
          Remarcile noastre au starnit exact pe cine nu trebuie. Deci........NU DESPRE VOI, CEI ATI POSTAT MAI SUS, ERA VORBA. Voi nu venisera-ti la intalniri fratilor? Pai.....

          Comment


          • Originally posted by danielliviu View Post
            eu cred ca ratez vreo 2 intalniri....
            Dar o sa-i cunosc pe colegii din Piatra Neamt... Si sper sa ajung si la intalnirea nationala macar 1 zi. Sa ved ce-mi rezerva perioada urmatoare.

            Undeva prin mai parca au fost peste 20 de participanti la intalnire. A fost super atunci.
            te asteptam cu mare drag la Piatra Neamt. Pe cand?

            Comment


            • Saptamana viitoare.....
              GL-22-TOF

              Comment


              • Interesanta discutia...Si eu ajung rarutz de ceva vreme..Cand sunt plecat, cand muncesc , cand masina este la tata ...Sper sa revin la normal cat mai curand :P ...

                Comment


                • Asa e vara.. Pleaca lumea la gratare, concediu, plaja, mare, munte....
                  alte distractii.
                  Nu va alarmati, stati sa se termine sezonul, sa vedeti ca incepe sa se stranga din nou lumea la intalniri.

                  Cel putin acum vedem membri dedicati cu adevarat!
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • Sault!

                    sunt un membru nou al acestui forum. Pana acum nu am fost la nici o intalnire. Dar mi-ar face placere daca m-as prezenta. Sa va cunosc si sa va arata Loganul meu.

                    trebuie sa las un id de mess? Si daca trebuie, cui il dau?
                    sigpic

                    Comment


                    • ^Lupulucian sau valeriuciprian.
                      Last edited by valeriuciprian; 1 August 2008, 11:45. Reason: Nu mai cita postul anterior ca se intelege cui raspunzi.

                      Comment


                      • Ady tu erai in cea mai mare masura sa dai adrese de mess...


                        bogdan_1984 bun venit printre noi adresa mea de mess e alice-cristiana sau a colegului lupulucian (organizatorul de intalniri).
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                          Sault!

                          sunt un membru nou al acestui forum. Pana acum nu am fost la nici o intalnire. Dar mi-ar face placere daca m-as prezenta. Sa va cunosc si sa va arata Loganul meu.

                          trebuie sa las un id de mess? Si daca trebuie, cui il dau?
                          Bine ai venit printre noi Bogdan. Intalnirea se tine in fiecare duminica la ora 11 la intrarea auto a stadionului Dunarea. Si bineinteles, forumul.

                          Apropos de intalnire...deschid lista pentru duminica asta, ora 11,00, stadion Dunarea

                          1. lucian
                          2....
                          Last edited by lupulucian; 31 July 2008, 17:43.

                          Comment


                          • 1. Lucian
                            2. Iashca
                            3.....
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • 1. Lucian
                              2. Iashca
                              3. Andrrei_ro
                              4. ....

                              Comment


                              • Chiar trebuie sa imi trec numele acolo?

                                ca, in momentul acesta, nu sunt sigur daca am sa vin. S-ar putea sa plec duminica sa mai fac cativa km la masina. Si nu vreau sa va stric vreun plan, ceva.

                                daca imi poate spune cineva unde e stadionul dunarea, ca eu nu stiu.

                                alice-cristiana nu e id valabil
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google