LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca aveti nevoie de motivatie sa veniti la intalniri...

    Propun ca duminica sa facem si un mic tur de oras in coloana. Pentru cine vrea.
    GL-22-TOF

    Comment


    • As avea in o propunere ceva mai interesanta !
      Doresc ca inainte de fiecare intalnire sa se propuna o tema de discutie, o problema sau solutionarea problemei, un motiv de discutie la intalnire , astept din partea dumneavoastra un vot . Multumesc

      Comment


      • Sus ... Tin ce spune mausu !
        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
        LOCUL1 143.9dB (nCID)

        Comment


        • Buna ideea maus. Propuneti o activitate. Eu vreau sa-mi dau jos tabloul de bord. Vreau sa inlocuiesc vitrina ceasurilor ( asa am inteles ca se numeste chestia in care se incadreaza ceasurile )

          Iar in ceea ce priveste intalnirea, este suficient sa spuneti pe forum daca veniti sau nu. Odata se intra pe forum, se citea lista si gata. Cum am mai zis, nu lista face intalnirea.

          INTALNIRE LOGANCLUB GALATI, DUMINICA, ORA 11,00, STADION DUNAREA
          ACTIVITATI PROPUSE:
          1. Interventie tablou bord
          2.....

          Comment


          • Am postat odata ca vin dar am precizat ca nu sunt sigur. De cand am masina, in fiecare duminica am fost plecat in tara ca sa ii fac rodajul. Sper sa pot ajunge intr-o duminica la intalnire ca sa va cunosc in persoana
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by lupulucian View Post
              INTALNIRE LOGANCLUB GALATI, DUMINICA, ORA 11,00, STADION DUNAREA
              ACTIVITATI PROPUSE:
              1. Interventie tablou bord
              2.....
              2. Intors folia de pe display
              GL-22-TOF

              Comment


              • Originally posted by maus View Post
                Tibi cand sunt legalele ?
                Legalele sunt pe 6-7 septembrie

                Preinscrieri la :
                DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

                Comment


                • As vrea sa vin dar nu pot. Plec pe Transfagarasan.

                  Comment


                  • Nu cred ca ajung duminica asta..O tai o fuga la soveja

                    Comment


                    • Propun 1 tema ... Cine are "greierasi" in bord avem o f bun posibilitate sa vedem de unde provin urmarind sitautia de sub bordul domnului lupu .

                      Comment


                      • Salut, stimati fosti concetateni . Duminica dupa amiaza ajung la Galati si stau pana miercuri dupa amiaza. Cu ocazia aceasta il rog pe Lucian sa aleaga o zi sa-i schimb ledul la butonul de la geam. Daca mai sunt si alte operatiuni de facut va rog sa anuntati. Imi cer scuze celor care au sunat in ultimile 2 saptamani si carora nu le-am raspuns. (roamingul e scump si nu am raspuns la numere necunoscute).
                        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                        Comment


                        • O alta propunere,
                          - sa gasim o solutie pt scartaitul de la geamuri, pe mine ma scoate din sarite

                          Comment


                          • ... Si pe mine gasim noi o solutie....
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • O sa incerc sa dau cu un spray de degresare , sa vedem ce rezultate da...

                              Comment


                              • Salut!
                                Permiteti-mi, rogu-va, o prima postare pe forum in topicul asta. Cu aceasta ocazie imi anunt si io sosirea la intalnirea voastra in urma unei invitatii primite pe alt forum. Desi nu-s posesor de Logan, niscaiva repere din masinutele voastre se regasesc si-n a mea... Scriu asta pt. a arata ca avem chestii in comun la capitolul auto(purtat). Cu siguranta voi mai descoperi si altele din alte domenii.
                                Promit ca voi fi cuminte si cu mainile la spate, voi imparti jucariile mele cu alti copii si voi fi devreme acasa.
                                Pt. o integare mai usoara, pe langa acceptul vostru, io cu ce mai contribui?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google