LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frig tare, dar membrii prezenti au atata caldura ,de am renuntat la tuica fiarta de acasa , de dupa.
    vedeta zilei a fost filtrul lui luci . Atasam si pozele mele!
    multumesc florin pentru ajutor.
    Attached Files
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
      DragosVintila data viitoare sa nu mai treci ca vantul prin Galati ->Tulcea ,si retur,ca deia afost asa de frig.
      ok nea Nicu.....Promit ca asa am sa fac!!!
      sigpic

      Comment


      • rere

        O scurta prezentare la argintie :d
        Attached Files

        Comment


        • F frumos la intalnire...Eu am tras o fuga la Legal Racing ..Unde Maus a reprezentat Logan club Galati ...

          Comment


          • Danny_vdf nu merg pozele,cel putin la mine.Referitor la intalnire am fost la piata rusilor pentru cumparat kg de varza cartofi gogosari etc.Duminica sper sa nu mai intervina nimic.

            Comment


            • Lista, si este valabil pentru toti, lista participantilor se deschide in fiecare zi de miercuri a saptamanii intalnirii. Nu va obliga nimeni sa postazi de la inceput ca veniti si duminica sa nu apareti. Nu mai bine asteptati pana sambata seara?
              Alexgame,tibi_16mpi, dany_vdf, aveti bile negre. Care ar mai fi rostul listei atunci?
              Este lipsa de responsabilitate si asta nu poate ramane netaxata.
              Asimilez lista cu un exemplu de asumare a raspunderii. Sau poate sunt doar eu asa.
              Last edited by lupulucian; 17 November 2008, 19:36.

              Comment


              • Dane vezi ca nu merg pozele nici la mine

                Comment


                • Dragosvintila...Daca spuneai ceva mai intarziam putin la Mc ...Pe la 1 fara 5 am plecat de acolo...Asta e...Data viitoare...

                  Originally posted by pustiu6 View Post
                  F frumos la intalnire...Eu am tras o fuga la Legal Racing ..Unde Maus a reprezentat Logan club Galati ...
                  Pune si tu niste poze/filmulete la Discutii generale...Premii ceva?
                  Last edited by valeriuciprian; 18 November 2008, 11:37.
                  sigpic

                  Comment


                  • rere

                    Cand ai multe responsabilitati se mai iveste si cate ceva neprevazut ...De ex cazul meu cand e vb de acte si de viitorul unei societati ce intra in executare silita de miine (19 nov) ...Imi cer scuze inca odata ...

                    Comment


                    • Stai linistit ca nu iti ia nimeni capulTe iertam daca pui pozele cu argintia...
                      sigpic

                      Comment


                      • mda...De unde sa stiu....Dar.....Vina o am eu ca puteam sa sun ca doar am nr de tel!!! Sorryy!!!
                        Last edited by lupulucian; 18 November 2008, 13:19.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by danny_vdf View Post
                          Cand ai multe responsabilitati se mai iveste si cate ceva neprevazut ...De ex cazul meu cand e vb de acte si de viitorul unei societati ce intra in executare silita de miine (19 nov) ...Imi cer scuze inca odata ...
                          Eu plusez putin. Te iertam DACA vii cu argintica, data viitoare.

                          Comment


                          • Acu chiar venim baieti. Daca va incalzeste cu ceva nu o sa m-ai completam nimic pe lista de miercuri si poate va facem o surpriza sau o sa postam in oaspeti neinvitati?

                            hai see u later (adica duminik- sper sa nu mai i-au vreo amenda ca deja am 14 puncte)

                            respect
                            Last edited by lupulucian; 22 November 2008, 23:46.
                            sigpic

                            Comment


                            • Luci, azi e joi,lista intalnirii de duminica se mai face?Mai are loc intalnirea?
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Cum sa nu mai aibe loc?
                                Hai cu lista ...
                                1 iashca
                                2 valeriu ciprian
                                3...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google