LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • luci,iar m-ai prins in offside! stelist nesuferit!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • "ne vedem cu bine in prima intalnire din 2009" cu asta m`am inscris si eu pe lista

      Comment


      • Intalnire LCG, 04.01.2009, ora 11.00, parcare Popescu / Stadion

        Up.....

        1. lupulucian
        2. ady62
        3. florinred
        4. Nikolas_bnm
        5. iashca - asta face un arbitru....prinde in offside, nu-i asa?
        6. gl_mmm
        7. Relu
        8. Emy
        9. pustiu
        10. andrrei_ro
        11..

        Na, ca ne-am strans deja 10. Ati vazut? Inseamna ca o sa fim peste 15 duminica asta.
        Last edited by lupulucian; 3 January 2009, 12:31.

        Comment


        • da, da' de ce mi-ai dat rosu?
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Culoarea nu are nicio legatura. Mata ai verde intotdeauna in fata mea. Hai ca o dam in offtopic de acuma

            Comment


            • Hai baieti ca lista e deschisa pentru prima intalnire din noul an 2009 04.01 ora 11:00 , si din 05.01.200. ora 7:00 toate salile de Fitness au program NonStop .

              Comment


              • Up.....

                1. lupulucian
                2. ady62
                3. florinred
                4. Nikolas_bnm
                5. iashca - asta face un arbitru....prinde in offside, nu-i asa?
                6. gl_mmm
                7. Relu
                8. Emy
                9. pustiu
                10. andrrei_ro
                11. danielliviu


                Ajung si eu la Popescu. Nu se poate sa ratez prima intalnire din an.
                GL-22-TOF

                Comment


                • Salut!
                  Vad ca de la voi nu se inscrie nimeni pentru Brasov!
                  Daca va spun ca vara'mea este din Galati, ca are Logan si o sa vina fara drept de apel , oare ce s-ar putea spune despre voi?
                  Mai ales ca nu-i distanta foarte mare!
                  Max 300 km, asta inseamna max50 litri*3.2(max) =160 ron (max)
                  @lupulucin ce faci domnule?
                  "Dormim in front" ?
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • De dormit in front, nu stiu ? Tu macar ai idee ce inseamna un front? Ca de dormit stiu ca poti.
                    Un singur lucru am sa spun ( am sa-l spun aici si am sa-l spun si la tine la Sibiu ). Ce tot trageti cu intalnirile astea, daca sunt atat de nereusite si fiecare sfarseste cu a masii ? Aveti grija sa le puneti in jurul localitatilor voastre. Vezi Sovata, Paltinis sau nu mai stiu unde. Noi am avut deja doua intalniri regionale pe Moldova in 2008. Voi cum stati la capitolul asta? Si au iesit mult peste oricare din intalnirile voastre. O spun cei ce au fost si la voi la nationala si la reginala din Moldova. Urmatoarea intalnire va fi in Iasi pe 15 martie. Apoi, in vara iunie la Galati. Dupa parerea mea, asta inseamna organizare bine facuta. Pe tara, clar nu v-ati putut pune de acord sa faceti ceva serios, altfel de ce aveti asa de ,, mare " succes cu ale voastre ? Un lucru bine facut nu cerseste reclama sau adepti.
                    Last edited by lupulucian; 4 January 2009, 14:06.

                    Comment


                    • sibianul-e '' no coment ''.

                      Comment


                      • Bravo lucian ! Ai fost tare !

                        Comment


                        • Frig tare de tot domle, dar a avut grija sa ma incalzeasca sibianul cand am ajuns acasa. Pana la urma ne-am strans si azi. Nu s-a finalizat cum ne-am dorit, dar asta e . Se reporteaza pe viitor. Nea Ady, sincer, incepeam anul cu o mare dezamagire, daca nu te vedeam si azi spaland masina. Mi-ai iesit cu plin, de la prima intalnire. Daca asta nu-i belsug, nu stiu ce-i. Tot azi si nu degeaba am deschis subiectul Regionalei de la Iasi din 15 martie ( nea Ady ). Va ganditi bine si un lucru va spun ca nu putem fi mai putini decat data trecuta. Mai ales ca urmatoarea dupa Iasi o facem la Galati.
                          Acum pozele....
                          Attached Files
                          Last edited by lupulucian; 4 January 2009, 14:33.

                          Comment


                          • Frumoasa intalnirea de astazi dar se putea si mai bine la final. Frigul nu am avut timp sa-l simt. In schimb am ramas cu ceva: ''umflate si tari'' Atentie la neatentie se apropie Iasiul, strangeti banutii la ciorap (nu la doamne,ca nu-i mai vedeti ) si incolonarea.
                            Last edited by lupulucian; 4 January 2009, 15:02.

                            Comment


                            • luci m-ai cam dezamagit dar sper ca o sa ne luam revansa duminica viitoare

                              Comment


                              • Asta e Florin. Gratarul a fost cu noi tot timpul. Trebuia sa se intample si una ca asta. Doar succese ? De unde, ca-i criza. Ramane pe alta data

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google