LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fie ca spiritul Sfant al Sarbatorilor de Pasti sa va lumineze sufletele si casele! Dumnezeu sa va binecuvinteze si sa va ocroteasca !
    Paste Fericit!
    Zambeste, maine poate fi mai rau!

    Comment


    • "Logan Club Ploiesti" va ureaza un Paste fericit, sanatate si tot ce va doriti !!!
      sigpic

      Comment


      • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
        Membrii Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi! sa ne auzim cu bine....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Lumina sfanta sa va calauzeasca drumul in viata ! Multa pace si iubire in suflet. HRISTOS A INVIAT ! Va urez un PASTE FERICIT

          Colegi dragi va astept la vara la mare si sa ne vedem sanatosi

          Va saluta junioru' de la LC Constanta

          Comment


          • foarte frumoasa intalnire din ce se vede in imagini imi pare rau ca nu am putut ajunge poate data viitoare.
            pana atunci un Paste fericit tuturor si distractie placuta
            Last edited by lupulucian; 18 April 2009, 18:07.

            Comment


            • Paste fericit tuturor prietenilor . Si daca tot am inceput cu dreptul , sa o tinem tot asa cu gratarele. Multumiri speciale bucatarului sef si d-lui Iashca care nu ne-a scapat nicio clipa din ochi. In rest, totul e ........Logan. Sa ne vedem cu bine.
              METABOND RULES

              Comment


              • Un Paste fericit tuturor!

                Comment


                • Logan Club Bucuresti va doreste ca in aceste zile : Bucuria sa vina din lucruri marunte, linistea sa vina din suflet, lumina sa vina din inima fiecaruia! Sarbatori Pascale Luminate!
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Paste fericit tuturor loganistilor.

                    Comment


                    • Hristos a inviat !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • paste fericit si hristos a inviat

                        Comment


                        • Hristos a Inviat!

                          Logan Club Roman

                          Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
                          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Hristos a inviat!
                            am o rugaminte la organizatorul de intalniri. avand in vedere ca mai ies in plimbare cu masina din cand in cand, pot trece si prin orasul vostru. si mi s-a intamplat o data sa am nevoie de un sfat(nu neaparat la voi in oras), si sa nu am numarul la cineva de la voi din oras. asa ca il rog pe organizator sa imi dea un pm cu nr de tel ca in caz ca am probleme cand sunt in tranzit prin orasul vostru sa am la cine apela. ca nu am rude sau prieteni imprastiati peste tot in tara, in afara de voi. nu e nici o problema. va las si eu nr de tel: 0742624172, alin-brasov. va multumesc, si sa auzim de bine
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Nicio problema, Alin. Chiar este o initiativa super tare. Ai numerele mele in PM. Te asteptam
                              Cu stima
                              Sarbatori fericite

                              Comment


                              • cind e urmatoarea intilnire la noi la galati pe 26?????????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google