LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bogdane draga,esti formidabil de atent la detalii!
    sa stii ca sunt alaturi de tine pana o faci pe turnesola!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Hai ca ne-am strans si astazi. La umbra de data asta.
      Faina de tot intalnirea de astazi. Faine pozele nea Iashca.
      Bun venit ii uram lui floorin. Stii unde si cum ne gasesti, de acuma.
      O saptamana buna tuturor. De maine intru iar in ,, nebunia de la vest de oras ".

      Comment


      • cine a zis ca face comnda de filtru de habitaclu la 50 ron as vrea si eu unul.
        si apropo lucica pina cind se dau banutii pt regionala???????

        Comment


        • Cred asa..cam cu o saptamana inainte de regionala, pe 7 iunie, sa fie data limita. Daca nu mai comandam nimic in avans, ca promotionale....nu mai are rost sa avem banii cu atat de mult inainte.

          Comment


          • e bun asa si inca o data reinoiesc oferta pt un cort care nu are cu tot cu saltea

            Comment


            • mersi iashca ca esti alaturi de mine.

              am si eu o intrebare. masina este in momentul acesta in service la apan pentru reparatii. as dori sa stiu daca pot sa imi ridic masina fara ca asigurarea sa fi platit factura? OTP nu are contract incheiat cu apanul si eu trebuie sa alerg cu factura la asigurator care trimite dosarul la bucuresti si pe urma se da acceptul de plata al facturii.

              daca lucian considera ca nu e bun locul pentru discutia aceasta, se poate muta oriunde. trebuie sa ma intelegeti ca sunt foarte nelinistit in privinta platii facturii si cat timp va sta masina in service.
              sigpic

              Comment


              • imi pare rau sa de dezamagesc bogdane dar nu cred ca vei putea ridica masina din service pana firma de asigurari nu plateste factura. si la mine a mai stat masina in service vreo patru zile dupa ce a fost gata, pana a platit firma de asigurari factura
                Last edited by lupulucian; 17 May 2009, 21:34.
                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                Comment


                • Intalnire "FULGER"

                  Doar cinci imagini surprinse de la intalnirea de astazi
                  Attached Files

                  Comment


                  • Intalnire super...cred ca e cazul sa punem bazele unei gradinite Logan Club...sau sa angajam o blonda(de care voi avea eu grija) care sa aiba grija de juniori si junioare cat timp suntem la intalnire

                    Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    cea mai tare poza de la intalnirea voastra. martin sta picior peste picior ca un adevarat boss de boss (miliardar in devenire) alice este ca o contabila la banii lui, iar sluga VALERIU
                    Pozitia aia a invatat-o de la tatal lui

                    Originally posted by batranul70 View Post
                    cine a zis ca face comnda de filtru de habitaclu la 50 ron as vrea si eu unul.
                    Referitor la filtrul de polen trece-te pe lista de aici

                    Originally posted by bogdan_1984 View Post
                    am si eu o intrebare. masina este in momentul acesta in service la apan pentru reparatii. as dori sa stiu daca pot sa imi ridic masina fara ca asigurarea sa fi platit factura? OTP nu are contract incheiat cu apanul si eu trebuie sa alerg cu factura la asigurator care trimite dosarul la bucuresti si pe urma se da acceptul de plata al facturii.
                    Nu stiu acum cum e dar mai de mult cand am avut o masina in service mi-au retinut certificatul de inmatriculare pana s-a facut plata...bine atunci a fost vorba de cateva ore...dar poti sa le propui si lor acest lucru...poate vor accepta...macar stii ca ai masina in fata blocului decat in parcare la service
                    sigpic

                    Comment


                    • mersi m-a inscris vivabobo loganist atent la toate mesajele
                      Last edited by lupulucian; 18 May 2009, 20:02.

                      Comment


                      • cand e urmatoarea intalnire la galati?

                        Comment


                        • Duminica 24 05 2009 ora 10 la intrarea stadion Dunarea (jos, pe langa fosta statie peco Mondiala)

                          Comment


                          • Intalnire LCG, 24 mai, ora 10.00, stadion

                            Lista de saptamana aceasta

                            1. lupulucian - 99RLR
                            2...

                            Comment


                            • Intalnire LCG, 24 mai, ora 10.00, stadion

                              --------------------------------------------------------------------------------

                              Lista de saptamana aceasta

                              1. lupulucian - 99RLR
                              2. vivabobo - GL70VAM (ne vedem la 9 pentru ospat?)
                              3.
                              METABOND RULES

                              Comment


                              • Intalnire LCG, 24 mai, ora 10.00, stadion

                                --------------------------------------------------------------------------------

                                Lista de saptamana aceasta

                                1. lupulucian - 99RLR
                                2. vivabobo - GL70VAM (ne vedem la 9 pentru ospat?)
                                3. birky - 81CIC (facem un gratar? sa stiu nu de alta)
                                4. ...
                                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google