LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urez si eu bun venit noilor veniti in club. Sper sa treceti testul timpului ...
    Deasemenea, un la fel de mare bun venit si lui Sorin - sibianul, musafirul nostru de onoare, astazi. Cu prima ocazie am sa-ti intorc vizita Sorine ... poti fi sigur de asta.

    Asa intalniri sa tot avem. Urmatoarea o facem la mare. Sper sa nu depasit vreun record doua cu ocazia asta.

    Comment


    • Si de la mine cateva poze:

      05072009568.jpg05072009569.jpg05072009570.jpg05072009571.jpg05072009572.jpg
      05072009573.jpg05072009574.jpg05072009575.jpg05072009576.jpg

      Io am cautat sa redau cat mai bine definitia termenului 'amploare'. Si inca nu apar toate masinile. Voi v-ati obisnuit poate dar pt. mine, desi am mai participat anul trecut, ce claditi voi este intr-adevar 'mare'. Am sesizat buna dispozitie permanenta, un piculet de democratie , bunavointa fiecaruia de a-si impartasi cunostintele, ideile si experientele. Bravo voua! La (si mai) mare! (Se poate?)

      Comment


      • Faine de tot pozele, Cosmin. Bine ai revenit printre noi

        Comment


        • Multumesc, Lucian. Dupa ce am vazut (spionat) care-i treaba la LCG, am fugit repede sa povestesc ce si cum la intalnirea locala reno. Doar 4 ne-am adunat. Pe cat apreciez ce claditi voi, tot atat va invidiez. Scuze pt. O/T, da' chiar am simtit nevoia sa ma plang.

          Comment


          • Ei atunci sa faci bine si sa nu apari pe la vreo intalnire de-a noastra, cand facem gratar si/sau sarbatorim fo ceva. Ca s-ar putea sa-ti strici impresia despre noi.

            Comment


            • Dragii mei, va multumesc de primire, si va asteptam si pe voi, cand aveti drum pe la noi, la Sibiu!
              Mi-a facut placere pe unii sa-i revad....defapt doar pe Mircea, iar pe ceilalti ca v-am cunoscut!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Intalnire LCG, 12 iulie, ora 10,00, stadion

                Stiu ca suna ciudat, dar deschid , ma rog, pun pe lista numarul 1, de duminica viitoare, 12 iulie

                1....

                Comment


                • eu vin, vin eu ... ma duc eu la intalnire sa fiu sef , sef peste galateni , iar tie lupule iti inchid poarta si te las sechestrat pe litoral

                  sigpic

                  Comment


                  • salutare, am aflat de curand ca exista gashk nebuna de loganishti in Galati, dar nu am avut ocazia sa fac si eu o mica infuzie, in principal din cauza timpului putin limitat dar fiind in concediu, ca un bugetar consecvent, as fi curios sa particip si eu duminca asta pe 12. am inteles ca strigarea catalogului e la stadionul Dunarea....

                    Comment


                    • te asteptam cu drag dupa urmatorul program:
                      VARA
                      STADIONUL DUNAREA.
                      INTRAREA DIN VALEA TIGLINEI. NU CEA DE LA MC'DONALDS. la intrarea de la fostul "peco Pacuraru"
                      IN FIECARE DUMINICA LA ORA 10.

                      IARNA
                      PARCARE LA POPESCU. VIS-A-VIS DE ARABESQUE
                      IN FIECARE DUMINICA LA ORA 11.
                      Cu toate ca multi dintre noi vom lipsi pt ca facem o mica escapada la mare sper ca o sa te simti bine si poate ai sa mai vii si saptamanile ce urmeaza pt a ne cunoaste pe toti (Gasca nebuna de loganisti)
                      Last edited by tonyx; 9 July 2009, 23:47.

                      Comment


                      • Originally posted by lupulucian View Post
                        Stiu ca suna ciudat, dar deschid , ma rog, pun pe lista numarul 1, de duminica viitoare, 12 iulie

                        1....
                        1. Razv.an
                        In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                        Comment


                        • 1. Razv.an
                          2. danielliviu
                          3.
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club duminica 12 iulie ora 10 la intrarea a doua a stadionului Dunarea.
                            1. Razv.an
                            2. danielliviu
                            3.valeriuciprian
                            sigpic

                            Comment


                            • Intalnirea placuta baieti. Ne vom gandi si la voi.

                              Comment


                              • doar atat ? musai vrem scoici si nisip ! )
                                In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google