LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea LcGl din 26.07.2009 Stadion Dunarea ora 10:00


    1. lupulucian
    2. i_m_lucius
    3. birky
    4. valeriuciprian
    5. cata29 ( daca nu plec cu cortul pe undeva sam-dum)
    6. tonyx
    7. Nikolas_bnm
    8. vivabobo
    9.
    METABOND RULES

    Comment


    • Intalnirea din 26.07.2009 LcGl

      Astazi am mai bifat o intalnire a loganistilor galateni care au avut placerea si timpul necesar unei revederi a "clubarilor" LcGl .Atmosfera de vacanta (nu e prima remarca de alfel ),lume buna ,liniste (pana la venirea organizatorului),racoare,un nou membru LcGl (asa sper )bun venit printe noi, aparitia a 2 colegi mai vechi (eu ii dadusem la disparitii ;) )discutii ,barfe ,cautarea traseului catre urmatoarea regionala,ideii ,propuneri pentru o urmatoare iesire de "vichend",testarea detectoarelor radar,si aici aven si un clasament :1 -loc Valeriu, 2- Cata 29 ,3- ...si pe ultimul loc surprizaa Lucian cu faimosul "belt..." (caterinca,gata m-am ars,pana aici mi-a fost).Berea Tuborg la Galati e ceva normal si din ce in ce mai multa, ca apa ce cuge in aval pe Dunare .Gata cu barfa ,pozele spun mai multe ca mine .O saptamana f buna va doresc,fara evenimente ,sanatate maxima si spor la bani . Ps .Danee ,ai spus ca-mi imprumuti si mie "imprimeria"pentru cateva secunde . Peste cat timp ? A fost surprins in flagrant organizatorul ce lua o bacnota de 100 de E (fiind inscrptionat cu marchar ;)fluorescent verde m i t a )
      Attached Files

      Comment


      • Intalnirea din 26.07.2009 LcGl

        Scuzele de rigoare ,mi-a scapat poza de rezistenta ,spatele (garii) tricoului .
        Attached Files

        Comment


        • Auzi Nicule, cred ca o sa-i furi painea de la gura lu nea iashca. La cum evoluezi la zoom, sigur parca te vad fotograf oficial, azi maine. Super pozele Nicule.
          In alta ordine de idei, nimeni nu putea sa ma ia la detector. Pai nu eram cel mai departe , ia ziceti voi? Unde erati voi si unde eram eu?
          Asa cum ziceai si tu, atmosfera mai linistita astazi, dupa canicula din ultimele zile. Am putut sa stam si noi la vorba fara sa ne fugareasca soarele atat de repede.
          Bun venit ii uram lui Lucian ( i_m_lucius ). Stiu ca nu-i prima lui intalnire, dar este prima cu mine.
          Am pus-o la cale regionala de la Bacau. Sa vedem ce-o sa fie. Pana acum se respecta regula celor 4.
          In rest o saptamana buna va doresc si aveti grija, ca de miercuri vine caldura peste noi din nou.

          Comment


          • Noi eram parcati intr-un grup compact (gramada organizata ) iar tu erai in spatele radarului ,ai uitat ? multumesc pentru aprecierea pozelor ,dar nu vreau sa fiu pozarul grupului ca e deja unul cu ceferticat de oficial.
            Hai nea Iascha ,pe unde mai umblii ,nu ai terminat cu vacanta si plimbarile ?Mai ai combustibil ?

            Comment


            • Intalnire racoroasa (chiar o meritam) si distractie maxima...ce mai super...de mult nu am mai ras atat...
              Gata... ma bag pe la sectia de vot....O zi faina si o saptamana usoara tuturor.
              sigpic

              Comment


              • Mama lui de servici, ca nu am putut sa ajung la intalnire, asa faina ce a fost. Da` tot e bine, am sarbatorit ziua de azi (care se intampla sa fie si aniversarea zilei mele de nastere) prin munca, doar ea e cea care innobileaza omu. Cu parere de rau, nici sapt care vine nu o sa ajung, pentru ca iar sunt de tura. Dar.. poate reusesc sa ma strecor si ajung cu masina de servici...
                Bun venit si din partea mea lui Lucius !
                In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                Comment


                • La multi ani Razvan. Ai tinut-o in tine, n-ai zis nimic

                  Comment


                  • ms de urarile "calduroase" de <bun venit>, noroc de umbra ca am avut unde sa le mai racoresc putin inainte de a le imbratzisha, ma bucur ca m-am alaturat grupului LCG. O saptamana racoroasa sa fie pt toata gashca.....conduceti prudent

                    Comment


                    • @ lucian. aveam eu planuri mari, sperand ca o sa fiu liber... de asta nu am arucnat pastila ..
                      n-a fost sa fie
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • La Multi Ani, Razv.an!

                        Comment


                        • Daca Luci a deschis sirul contraventiilor ma bag si eu ...La Multi Ani, Razv.an!
                          sigpic

                          Comment


                          • la multi ani razvane..sa ne traiesti

                            Comment


                            • Dragi colegi scuzati-mi lipsa de la intalnire dar am facut o
                              mare adevarata,de joia trecuta la invitatia cuiva ,si fiind in concediu nu am putut refuza aceasta ocazie

                              Comment


                              • daca tot se fac urari la multi ani razvane

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google