LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire LCG la stadion, intrarea auto, in 06.09.2009, ora 10

    Intalnire Logan Club Galati: la stadion, intrarea auto, in 06.09.2009, ora 10
    Lista:

    1. lupulucian - GL 99 R L R
    2. andrrei_ro - GL 88 ANV
    3. gl_mmm - GL 26 MRN
    4. ...

    Incepand din 13.09.2009 intalnirile se vor face in Parcare la Popescu, cu incepere de la ora 11.

    Lucian, as vrea sa vad si eu duminica asta lista updatata a cotizantilor. Sunt doar curios sa vad cum stam ...
    Multumesc!
    Last edited by gl_mmm; 3 September 2009, 06:59.

    Comment


    • Originally posted by $memo$ View Post
      fratilor, vreau sa stiu si eu ce se face la intalnirile astea ca sunt mai nou in bransa, asa ca as vrea sa particip si eu la intalnire dar am vazut multe variante...pana la urma cand si unde are loc?tre' sa vin cu bani la mine, stam doar de vorba, ne dam?va rog sa ma ajutati si pe mine ca nu inteleg nimic!respect!!!
      MEMO : Daca sa vii cu bani? Daca vrei sa dai o bere la baieti asa ca de inceput si de cunoastere, este foarte bine, vino cu bani. Glumesc. Ai cumva numarul de inmatriculare GL 15 DCI ? Verde metalizat ?

      Ce se face la intalnirile noastre ? Sincer , mai nimic. Dar am ajuns, cativa, de vreun an de-acuma, sa nu mai putem sa nu intalnim duminica de duminica. Dar de fapt nu facem nimic deosebit. Aici, cam toti suntem prieteni. Daca ai o problema te ajutam s-o rezolvi, noi direct sau indirect. Orice problema. Loganele noastre au fost doar elementul comun de inceput. Acum este mult mai mult.

      Referitor la variantele de intalnire, exista doua mari si late. De la 15 mai pana la 15 septembrie, jos la stadion , ora 10 ( din cauza soarelui si ....umbrei ). Si de la 15 septembrie pana la 15 mai, sus in parcare la Popescu ( parcul lui Durbaca ).
      Respect

      Deci ramane hotarat. Duminica aceasta este ultima , jos la stadion. Din 13 septembrie, ne vedem sus la parcare, la ora 11.

      Mircea ( gl_mmm ) : Lista cotizantilor se afla in permanenta in torpedo ( nu si banii!!!!!!!!!! ). Asa ca tu sau orice altcineva, poate consulta lista aceasta in aproape orice moment. Chiar duminica trecuta a fost dezbatuta putin ( statistic )
      Last edited by lupulucian; 3 September 2009, 08:25.

      Comment


      • Intalnire Logan Club Galati: la stadion, intrarea auto, in 06.09.2009, ora 10
        Lista:

        1. lupulucian - GL 99 R L R
        2. andrrei_ro - GL 88 ANV
        3. gl_mmm - GL 26 MRN
        4. birky - GL 81 CIC
        5. ...

        Incepand din 13.09.2009 intalnirile se vor face in Parcare la Popescu, cu incepere de la ora 11.
        ONLY GOD CAN JUDGE ME
        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

        Comment


        • Fiind ultima intalnire (pe anul asta) la Stadion, n-ar merge oare sarbatorit momentul cu un gratar? Ca dor sigur ne-o fi ...

          Lucian, adu-mi te rog si mie "marfa" la intalnire. Stii tu ... chestiile alea rotunde cu 4 gauri. Multumesc!

          Comment


          • S-a marcat Mircea. La chestiile rotunde ma refer

            Comment


            • Acum o saptamana viata unui coleg din LCG a fost pusa in primejdie de un trepied de la un aparat topometric .Ma bucur sa vad ca este viu si nevatamat.Sunt de acord cu Mircea pentru sarbatorirea cu un gratar a ultimei intalniri la stadion Dunarea.
              Razv_an cind vii sub scut inseamna ca ai invins,e mai nasol cand vii pe scut.

              Comment


              • Cred ca intalnirea de astazi se va desfasura aici... la barul LCG
                .........
                Attached Files

                Comment


                • Intalnire Logan Club Galati: la stadion, intrarea auto, in 06.09.2009, ora 10
                  Lista:

                  1. lupulucian - GL 99 R L R
                  2. andrrei_ro - GL 88 ANV
                  3. gl_mmm - GL 26 MRN
                  4. birky - GL 81 CIC
                  5. cata29 - GL 24 BYA
                  6. ...

                  dar cred ca la bar cum zice nea ADY
                  Incepand din 13.09.2009 intalnirile se vor face in Parcare la Popescu, cu incepere de la ora 11.

                  Comment


                  • salut, as veni si eu ,,la bar", dar nu stiu unde este barul(din poza nu am recunoscut locatia)
                    va salut,cristi

                    Comment


                    • Bun venit Cristi80. Vino intai la Stadionul Dunarea - intrarea auto prin Valea Tiglinei (fosta benzinarie MHC), si daca o fi ceva, mergem dupa aia la bar.

                      Comment


                      • Frig domle, frig
                        Pe ploaie, pe vant sau pe ninsoare, ne gasim, orice ar fi la LC Galati. Cu noutati , suspensia lui Iulian ( birky ) , noua achizitie a lui Cristi polygram , A4 S line 2.0 TDI.
                        Am discutat despre regionala de la Bacau, din 27 septembrie. Crestem usor usor numarul participantilor galateni. Pana la urma locatia intalnirii este la dealerul local Dacia Renault, Dedeman Automobile Bacau.
                        Am rediscutat problema cotizatiei din cadrul LCG si incepem sa dam o insemnatate si utilitate a acestei cotizatii lunare.
                        In rest cele uzuale.. O bila neagra pentru Andrei, te-ai trecut in lista si nu ai venit. Rusinica....
                        O saptamana buna va doresc tuturor
                        Si acum pozele mele...
                        Attached Files

                        Comment


                        • scuze pt trecerea pe lista si lipsirea de la intalnire...am fost in deplasare azi noapte si`am ajuns prea tarziu pt intalnire..
                          se pare ca a fost o intalnire cam uda

                          Comment


                          • Intalnirea din 06.09.09 .

                            Cu toate ca a plouat astazi la ora intalnirii nu a contat (pt unii ).Poze si de la mine .Nea Iascha ,ai fost penalizat ,amendat si trecut in caietul cu DaTorii.
                            Attached Files

                            Comment


                            • frigggg tare a fost azi dar eu nu inteleg ce ati avut cu mine de mati pozat nu mai pe la spate

                              P.S astept un raspuns de la baiatu cu kit de injectoare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google