LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista de duminica aceasta:

    1. lupulucian - GL 99 RLR
    2. Batranul70 - GL 07 AXT
    3. gl_mmm - GL 26 MRN
    4. florinred
    5. birky
    6. cronos_ro - GL 82 VMD
    7. ...

    Haideti lume, ca-i rost de petrecere!
    Atentie : ora 10, parcare Popescu
    GL - 82 - VMD on board

    Comment


    • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
      Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

      PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Si cum putin off topic nu a stricat nimanui:

        " ... sa luati parte ca participanti ... la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania. ..."

        Daca eram si noi mai-nu-stiu-cum puteam foarte usor sa facem o delegatie a LCG. Spre exemplu: GL-99-RLR, GL-44-PHD si-or mai fi doritori. Ca doar CHIAR AVEM cu ce ne mandri/lauda!
        Dar daca nu se poate, asta e. Tabelul cu cotizatia noastra arata ca un ciur spart. Unul da, trei ba. Cred ca am sa zic si eu pas de aici in colo. Nu ca m-ar f*** grija de altii, dar ma deranjeaza neshte chestii. Asa ca, cotizatie la mine de aici inainte, PAS! Si cand ma gandesc ca unii visau la statut, bugete, intrare in legalitate ...

        PS Asta nu-i fuga sau tradare (din partea mea), este sictir!

        Comment


        • Lista de duminica aceasta:

          1. lupulucian - GL 99 RLR
          2. Batranul70 - GL 07 AXT
          3. gl_mmm - GL 26 MRN
          4. florinred
          5. birky
          6. cronos_ro - GL 82 VMD
          7. TonyX - GL 51 ADC

          Haideti lume, ca-i rost de petrecere!
          Atentie : ora 10, parcare Popescu

          Comment


          • Lista de duminica aceasta:

            1. lupulucian - GL 99 RLR
            2. Batranul70 - GL 07 AXT
            3. gl_mmm - GL 26 MRN
            4. florinred
            5. birky
            6. cronos_ro - GL 82 VMD
            7. TonyX - GL 51 ADC
            8. vlad codrescu

            Comment


            • frumoasa intalnirea de azi, cea cu numarul o suta. da mai frumos a fost la gratarul de dupa.
              Attached Files
              ONLY GOD CAN JUDGE ME
              http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

              Comment


              • fuse fuse si se du la mai multeeeeeeeeee

                Comment


                • cred ca e cea mai semnificativa intilnire de la lcg mare parte cotizanti.......s-au ma insel????????????/

                  sincer nu stiu unde sa postez pozele la intilnirile de fiecare duminica sa la a 100 intilnire oficiala a lcgalati
                  Last edited by batranul70; 4 October 2009, 17:17. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Frumoasa intalnire. La multi ani loganclub Galati si la cat mai multe intalniri.
                    Am asteptam aceasta intalnire. Cine stie unde si cum ne va prinde urmatoarea 100.
                    Felicitari si la mai multe .
                    Hai ca pana la urma ai descoperit Nicule ( batranul ) cum sa pui pozele. Tine-o tot asa

                    Comment


                    • frumoasa intalnire dar poze?

                      Comment


                      • Dragi colegi galateni, din discutia mea cu Mircea, am ajuns la concluzia ca ar fi dragut sa iesim iarasi la un gratar, unde sa fie prezente ambele cluburi.

                        Spuneti-mi va rog daca acceptati propunerea pentru week-endul acesta si unde sa aiba loc .

                        Multumesc .
                        sigpic

                        Comment


                        • Gicule, daca ne luam dupa traditie, ar trebui sa ne intoarceti, voi brailenii, vizita de prin februarie parca. Va asteptam cu alte cuvinte la noi in Galati. Locatia trebuie stabilita cumva pana vineri. Rog sa postam aici, propuneri pentru aceasta intalnire LC Galati - Braila. Sau mai bine, sa postam aici http://www.loganclub.ro/forum/idei_p...-t15430p4.html

                          Comment


                          • interesanta propunerea 2 cluburi reunite in galati

                            Comment


                            • Intalnire LC Galati, duminica, 11 octombrie, ora 11, parcare Popescuu

                              Incep cu urmatoarele remarci.
                              Facem intalnirea LC Galati, in parcare la Popescu, indiferent de cati vor ajunge la Braila, pentru intalnirea comuna.
                              Ca ora de intalnire am postat, ora 11 in titlu, dar zic ca este mai bine sa ne gasim la 10 si dupa aceea s-a luam spre dig, pe la 10.30.
                              Ramane asa? Asa cred eu si cei care nu vor dori sa ajunga la Braila, nu vor fi afectati, dpdv al intalnirii LC Galati.

                              1. lupulucian - GL 99 RLR - intalnirea comuna GL-BR
                              2. gl_mmm - Gl 26 MRN - intalnirea comuna GL-BR
                              3..

                              Comment


                              • "Sa veniti cu camere foto si/sau video. Iar n-avem pozar"
                                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                                Andreea Trifu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google