LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Galati - intalniri

    Aici vom posta ceea ce se discuta si poze de la intalnire Logan Club Galati.
    sigpic

    Comment


    • A fresh new start !?

      ... si pregatirile (listele) PENTRU intalnirile Logan Club Galati. Valeriu, ai cuvantul!
      Ateptam cu totii: data, locul si ora urmatoarei/urmatoarelor intalniri. Ca banuiesc ca nu degeaba s-a deschis acest nou topic.

      As vrea sa se stearga/modifice postul meu din topicul alalalt, unde ziceam ca n-o sa mai participat la intalnirile LCG. Am gresit! Ce vina are Loganski al meu sa nu-l mai duc la gaseala cu altii din neamul lui, macar o data pe saptamana?

      Comment


      • eu propun sa ramana aceeasi zi si ora .. asha sa obisnuit lumea .. logan club galati nusi va inchide taraba asa ca asteptam noi propuneri si pentru organizator si altele lucruri..

        Comment


        • mereu alaturi de voi,oriunde v-ati afla!
          sunt pe lista asta cu voi!
          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
          Andreea Trifu

          Comment


          • Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

            1-valeriuciprian
            sigpic

            Comment


            • Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

              1-valeriuciprian
              2-iashca
              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
              Andreea Trifu

              Comment


              • Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

                1-valeriuciprian
                2-iashca
                3-gl_mmm
                4-...

                Comment


                • grupul vechi si bun intotdeaua va rezista ! asa a fost si la noi si toti cei plecati "in alte parti" au revenit .... !

                  Bafta mai departe !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

                    1-valeriuciprian
                    2-iashca
                    3-gl_mmm
                    4-shokaliptiku
                    5-...
                    LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                    LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                    LOCUL1 143.9dB (nCID)

                    Comment


                    • felicitarile mele pentru initiativa .va multumesc!
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

                        1-valeriuciprian
                        2-iashca
                        3-gl_mmm
                        4-shokaliptiku
                        5-andrrei_ro
                        6. .............
                        oldies but goldies

                        Comment


                        • Gresesc oare daca repet spunand ca la intalnirile acestea sunt bineveniti TOTI iubitorii marcii Logan???

                          Comment


                          • Si eu as vrea sa vin dar din pacate sunt la servici. Daca reusesc sa fac un schimb de tura, vin si eu. Sa vad ce pot face.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

                              1-valeriuciprian
                              2-iashca
                              3-gl_mmm
                              4-shokaliptiku
                              5-andrrei_ro
                              6-gheorgngv
                              7-

                              La intalnirile acestor loganisti voi participa si eu cand o sa pot tinand cont de imprejurari
                              Se vor remedia si problemele acestui forum in timp. La mai mare sa ne gasim cu bine

                              Comment


                              • --------------------------------------------------------------------------------

                                Intalnire Logan Club duminica 20 decembrie ora 11 la intrarea stadionului Dunarea(intrarea de jos de la fostul peco Pacuraru)

                                1-valeriuciprian
                                2-iashca
                                3-gl_mmm
                                4-shokaliptiku
                                5-andrrei_ro
                                6-gheorgngv
                                7-cata29
                                8-

                                dar nu mere sa ne gasim in parcare la popasul de la dunare sa stam si noi la un ceai sau vin fiert ca e cam naspa vremea de afara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google