LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hehe la multi ani loganclub Romania ... imi pare rau ca am ajuns asa tarziu azi ..bine ca am prins pozele de grup

    Comment


    • LA MULTI ANI! Galatenilor, ati inceput si voi din 3 ianuarie, nu mai puteati sa stati pe acasa Bafta si sa auzim numai de bine!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Vin si eu din martie incolo ... atunci iau carnetu ;)))

        Comment


        • Gusi...la noi se "cerea" aceasta intalnire "matinala"...

          hobitu...bun venit in randul Loganistilor ...si daca ai intrebari nu ezita sa le pui pe topicul Discutii Generale...aaa...pana obtii carnetul (multa bafta) poti participa la intalnirile noastre si fara masina...si cand apari pe 4 roti esti deja veteran
          sigpic

          Comment


          • frumoasa intalnirea..imi cer scuze ca nu am putut ajunge..starea de revelion in care inca sunt si`a spus cuvantu`..frumoase pozele bun venit si noilor membri
            la multi ani cu sanatate anu` asta sa avem de toate

            Comment


            • --------------------------------------------------------------------------------

              Cata...te faci ca nu intelegi...prima data ti-ai cerut scuze ca nu ai ajuns...nu ai ajuns ca ce (nu iti tin socoteala la ceea ce faci in timpul tau liber si nici la munca)...nu te-am vazut trecut pe lista cu cei care vor participa la prima intalnire Logan Club din Galati din 2010...daca ai fi citit ai fi vazut ca intalnirea nu a avut loc la Popescu ci in parcare la Real...ce ti se pare neobisnuit in a schimba locatia?E prima data?
              Lasa ca de data viitoare vom reveni la locul consacrat de intalnire al membrilor Logan Club si anume la Popescu...e bine acum?
              In concluzie...pe viitor te treci pe lista si paricipi alaturi de noi la intalnire...sau faci ce doresti...sper ca am fost destul de clar...aaaa...si...nu ne intereseaza ce fac alte persoane care decid sa se intalneasca in acelasi loc si la aceeasi ora...
              Daca mai ai nelamuriri ma gasesti pe mess sau mesageria privata.O seara placuta.
              __________________

              sincer da stiam ca este intlnire la real si ca e intalnire la popescu si asa nu am stiut unde sa ma impart am fost prezent la cea de la popescu pentru 10 min dupa care am avut probleme cu gunoaile din afara am aflat ca si baiieti care au fost prezenti la real au fost sin in partea a doua si au venit ne multumiti

              Comment


              • Cata...iti raspund iar...cu toate ca nu ar mai trebui...ai citit postul meu si vad ca nu l-ai inteles sau nu ai vrut sa il intelegi...nu esti avocatul baietilor...lasa-i pe ei sa comenteze referitor la nemultumirile pe care le-au avut.
                sigpic

                Comment


                • Nu vreti sa ne canalizam energiile spre ceva constructiv in cadrul acestui forum? Chiar nu este cazul sa transformam forumul in ceva de care sa nu fim mandri. S-a muncit prea mult ...

                  Incepand cu intalnirea urmatoare, vom reveni la locatia de iarna a LCG: parcarea "La Popescu". Daca vor mai fi discutii, le vom avea fata in fata cu "colegii" de la celalalt forum.
                  Cine nu intelege foarte bine ce se intampla, este invitat sa citeasca ambele forumuri si atunci va avea raspunsuri la orice intrebare.
                  Aici inchei orice referire la "CELALALT" forum! Suna ca dreaq, dar asta este. Indiferent ce ar spune unii ... ca nu s-ar fi intamplat nimic! Sau ca noi, cei care am ramas aici, am fi vinovati de aceasta ruptura. Sau ca din cauza noastra s-au nascut la Galati doua entitati iubitoare de Logan ...

                  Comment


                  • Poate gresesc ca ma bag si eu (sa ma aflu in treaba )dar nu credeti si unii si altii ca , chiar daca sunt 2 forumuri , loganisti suntem cu totii mai noi mai vechi? Deci hai sa scriem unde ne este permis(pe ambele forumuri cred)iar la intilniri sa ne comportam ca prieteni cum am fost si pina acum sa lasam ranchiuna si rivalitatile ca doar nimeni nu vine din obligatie la o intilnire s-au alta fiind obligati de una din parti , venim pt ca suntem un grup de prieteni iubitori de logan. ce ziceti ??????????
                    cu sinceritate va spun ca eu am fost la popescu din instinc si am vrut sa revad prietenii loganisti pe care i-am cunoscut (o parte la prima intilnire la care am fost eu prezent )iar pe parcurs restul cu care am facut cunostinta.
                    Last edited by batranul70; 4 January 2010, 12:01.

                    Comment


                    • poate una dintre cele mai frumoase intalniri din ultimul timp
                      iasca ( simbolul marelui alb al logan clubului galatean )
                      multumim pentru poze ...

                      bine ne-am intalnit cu totii in noul an
                      la cat mai multe intalniri frumoase !!!
                      LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                      LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                      LOCUL1 143.9dB (nCID)

                      Comment


                      • batranu`...cand s`a nascut lcg nu eram "ambele forumuri" toti ne`am cunoscut pe acest forum sau de la acest forum au plecat toate nicidecum de la "ambele forumuri" iar daca cineva are ceva de zis..s`o faca aici..fara sa se ascunda sau s`o dea cotita..fiecare e liber sa zica ce are zis..parerea sau opinia lui fiind..nu pus de altii sa zica ceva..iar cui nu`i convine sau nu`i face placere..e problema lui nu`l obliga nimeni sa vina sa discute sa posteze si altele

                        Comment


                        • poze forum

                          Am decis la intalnire sa inlocuim pozele de la intrarea pe forumul nostru. Daca aveti poze concludente, va rog propuneti. Eu le propun pe astea.
                          Attached Files

                          Comment


                          • andrei_ ro stiam ca esti un baiat destept dar daca nu ai inteles ce am scris asta e imi fac mea culpa dar te rog sa mai citesti o data si sa stii ca nimeni nu imi spuna ce sa fac cu timpul meu liber . Imi pare rau ca fac off topic dar trebuia pt andrei_ro care nu stie sa citeasca printre rinduri(eu nu am cunoscut pe nimeni de pe forum pur si simplu intr-o dimineata venind de la bac am vazut multa lume si implicit logane in parcare la popescu si am oprit

                            Comment


                            • batranul70...tu esti un caz singular...si aici ma refer la faptul ca ai auzit de Logan Club in trecerea ta pe langa noi...dar majoritatea celor prezenti pana mai ieri la intalnirile Logan Club s-au reunit "din cauza" acestui forum...dar spune-mi si mie trei motive pe care le are acel forum si nu le are acesta...fostul organizator avea putere deplina pe acest forum ...ce nu i-a ajuns?
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumim pentru invitatia de a bea o cafea duminica la Real, dar cred ca cea bauta in barul de langa Popescu acum 3 saptamani era mai buna, asa ca duminica propun sa o bem acolo. Si haideti sa mai discutam si altceva in afara de cele 2 ,, grupuri'' , caci chiar nu vad rostul de a scrie pagini intregi de vorbe goale. Cei care au parasit acest forum tot vor ramane prietenii mei si cred ca ai multor de aici, indiferent de cata apa va curge pe Dunare sau de cum va fi vremea afara. Pana la urma totul se rezuma la respectul pe care trebuie sa il avem unii fata de altii, caci nu vad miza ce ar putea produce o ruptura atat de adanca si de neescaladat. La multi ani inca o data tuturor.
                                METABOND RULES

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google