LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai cam are treaba pentru actiunile viitoare pe care le vom face...asta este ideea.
    sigpic

    Comment


    • hai cu pozelel

      Comment


      • O intalnire interesanta! Bun venit noilor membri!
        O saptamana buna, va doresc.

        Comment


        • In primul rand:Bun venit ...Dacia16v, sorin ache, marin marius
          Asta inseamna sa participi efectiv pe un forum...sa ajungi sa cunosti persoane noi si sa le si ajuti daca poti...macar cu un sfat.Pentru alte activitati nu iti trebuie forum...dar asta este alta poveste si nu ma intereseaza...ziceam doar.
          Intalnirea de astazi si-a atins scopul (vorba cuiva ) am intalnit loganisti noi si am socializat cu ei...le urez pe aceasta cale inca o data un bun venit noilor membrii si ii asteptam si la viitoarele intalniri.
          Urmatoarea intalnire va fi dumnica 17 ianuarie ora 10 in locul consacrat loganistilor galateni adica in parcare la Popescu.

          Originally posted by demonhunter View Post
          hai cu pozelel
          De poze nu am avut timp...pentru ca am rezolvat (sau macar am incercat sa rezolv) diferitele probleme aparute la unii participanti.
          Il asteptam pe iashca sa se insanatoseasca si sa revina printre noi
          O saptamana usoare si faina tuturor.
          Last edited by valeriuciprian; 10 January 2010, 17:26.
          sigpic

          Comment


          • Foarte buna ideea de a devansa putin ora intalnirii. In felul acesta evitam aglomeratia pastrand in acelasi timp locul de intalnire, loc care astazi s-a dovedit a fi insuficient.

            Comment


            • mi se pare si mie ok sa ne intalnim putin mai devreme .. pentru a evita amestecul ... cu toate ca nu mi se pare normal ... unii se intalnesc de de 2 ani si ceva acolo .. iar altii de cateva saptamani ...



              deci pana la urma e preferabil sa cedam noi ... nui problema ..
              sunt sigur ca daca stateam si azi deoparte ( cum au zis unii altii .. printre care si eu ) iesea altceva ...
              Last edited by valeriuciprian; 11 January 2010, 08:06.
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • cand ajuns acolo am zis ca`i regionala nu galateana..lume multa ..ca deh..noi "estem doi clubi de logani"
                si eu sunt de acord sa fie ceva mai devreme intalnirea
                in rest toate bune si`o saptamana placuta tuturor

                Comment


                • Hmmm politica din partea citorva

                  Comment


                  • Originally posted by shokaliptiku View Post
                    mi se pare si mie ok sa ne intalnim putin mai devreme .. pentru a evita amestecul ... cu toate ca nu mi se pare normal ... unii se intalnesc de de 2 ani si ceva acolo .. iar altii de cateva saptamani ...

                    nu vreau sa spun mai multe pentru ca inafara de un membru al celuilalt club .. ii respect in rest pe toti ...

                    deci pana la urma e preferabil sa cedam noi ... nui problema ..
                    sunt sigur ca daca stateam si azi deoparte ( cum au zis unii altii .. printre care si eu ) iesea altceva ...

                    Mare prostie sa spui asa ceva. Ce, daca si eu scriu si citesc pe mai multe forumuri, unele mai vechi decat loganclub chiar, atunci trebuie sa fiu renegat?


                    PS> Chiar nu imi pasa daca iau vreun avertisment, dar asta e realitatea. Potoliti-va ca va purtati ca niste copii de 2 ani. Invatati sa treceti peste, ca nu puteti cere la 20-30 de oameni sa gandeasca la fel si sa fie identici.

                    Astfel de atitudini din partea unor copii ma fac sa-mi raresc aproape de tot vizitele pe acest forum. Chiar nu mai e ceva constructiv din care sa avem e invatat.
                    Last edited by valeriuciprian; 11 January 2010, 07:55.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Originally posted by danielliviu View Post
                      Invatati sa treceti peste, ca nu puteti cere la 20-30 de oameni sa gandeasca la fel si sa fie identici.Chiar nu mai e ceva constructiv din care sa avem e invatat.
                      Am trecut peste si am cedat primii...prima data cu locul de intalnire si a doua oara cu ora de intalnire...si nici nu dorim ca 20-30 de oameni sa gandeasca la fel...dar gandestete cand il sprijineam pe Lucian in actiunile lui era bine...acum cand nu il mai sustin si-a pus ambitia sa distruga ceea ce am facut.
                      Iar de invatat constructiv ...da este...cand totul merge bine sa intervi cu niste ambitii (nu stiu cum sa le numesc) si sa strici totul....nu-i problema...o luam de la capat.

                      Hai ca iar am dat-o-n sf-uri si nu e bine...fiti-ar ambitia sa-ti fie Lucian.

                      Daniel ai mesaj privat
                      sigpic

                      Comment


                      • danielliviu ia incearca te rog sa te faci mai bine inteles ...
                        ce am scris eu acolo gresit ?!
                        LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                        LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                        LOCUL1 143.9dB (nCID)

                        Comment


                        • chiar daca vin cand am timp ....prefer sa fie ceva mai devreme intalnirea ...este o idee buna ...vad ca loganistii vechi vin cu idei ( loc de intalnire , ora ..) .. "ceilalti " nu fac nimic , de-a gata este cel mai bine.

                          Comment


                          • Originally posted by danielliviu View Post
                            ... Ce, daca si eu scriu si citesc pe mai multe forumuri, unele mai vechi decat loganclub chiar, atunci trebuie sa fiu renegat? ...
                            Aici, gresesti! Nimeni nu a "renegat" pe nimeni, sa fie clar! Nu stiu de unde pana unde ...
                            Desprinderea unui grup mic de unul mai mare, se numeste autoexilare. Nicidecum renegare!


                            Intalnire Logan Club Galati, duminica 17.01.2010, ora 10, "La Popescu"

                            Lista membrilor participanti:
                            1. gl_mmm
                            2. ...

                            Sunt invitati toti iubitorii de Logan si LoganClub. Proiectele din colectia primavara-vara sunt la dospit.
                            Poftiti la treaba, ca destul ati petrecut!
                            Last edited by gl_mmm; 12 January 2010, 21:14. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Galati, duminica 17.01.2010, ora 10, "La Popescu"

                              Lista membrilor participanti:
                              1. gl_mmm
                              2. vivabobo
                              3.

                              Sunt invitati toti iubitorii de Logan si LoganClub. Proiectele din colectia primavara-vara sunt la dospit.
                              Poftiti la treaba, ca destul ati petrecut!
                              METABOND RULES

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Galati, duminica 17.01.2010, ora 10, "La Popescu"

                                Lista membrilor participanti:
                                1. gl_mmm
                                2. vivabobo
                                3. valeriuciprian
                                4.

                                Sunt invitati toti iubitorii de Logan si LoganClub. Proiectele din colectia primavara-vara sunt la dospit.
                                Poftiti la treaba, ca destul ati petrecut!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google