LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da da stiu carciuma, vroiam sa stiu daca mai stam putin si pe afara in parcarea nostra ?

    Comment


    • O sa stam cat rezistam...si pe urma ne uschim la caldurica.
      sigpic

      Comment


      • Intalnire Logan Club Galati, duminica 24.01.2010, ora 10, "La Popescu"

        Lista membrilor participanti:
        1. marin marius
        2. gl_mmm
        3. laureatu'
        4. vivabobo
        5. bogdan_1984 (vin, doar daca drumurile noastre toate vor fi deszapezite)
        6. valeriuciprian
        7.gheorgngv
        8. sorin ache
        9. ...

        Sper sa se mai "inmoaie" frigul asta! Ca altfel ...
        Last edited by gl_mmm; 23 January 2010, 20:29.

        Comment


        • Cred ca tu trebuie sa faci cinste

          Intalnire Logan Club Galati, duminica 24.01.2010, ora 10, "La Popescu"

          Lista membrilor participanti:
          1. marin marius
          2. gl_mmm
          3. laureatu'
          4. vivabobo
          5. bogdan_1984 (vin, doar daca drumurile noastre toate vor fi deszapezite)
          6. valeriuciprian
          7.gheorgngv
          8. sorin ache
          9.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post

            Sper sa se mai "inmoaie" frigul asta! Ca altfel ...
            din pacate frigul asta ma va tine acasa maine. deoarece am opinci de vara, imi este teama pe dig sa nu fac vreo boacana. dar promit ca voi veni la intalnire in viitorul apropiat si nu la primavara cum zicea Valeriu
            sigpic

            Comment


            • Bogdane asta e...dar te asteptam data viitoare...si la drumurile din galati sa sti ca sunt chiar ok...azi am depasit chiar viteza legala de pe faleaza...cu mult

              Intalnirea de azi....
              Super geroasa dar calda pe interior...am pus la cale deplasarea de la Brasov si materialele promotionale pentru aceasta actiune (si pentru altele de acest gen)...poze multe nu am facut pentru ca mai aveam putin si ma batea aparatul foto ca il tin in frig...de fapt s-a cam razbunat aparatul foto pe mine si priviti ce poze au iesit
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • frumoase poze ca de altfel si intalnirea de azi. debea astept ziua d 27 sau e posibil d 26 februarie sa vedem ne mai gandim.
                Urez drum bun tuturor loganistilor si fara incidente, accidente, evenimente numai bine.

                Comment


                • Am uitat...va urez o saptamana usoara si calduroasa.
                  sigpic

                  Comment


                  • da da da dar se pare ca o sa avem iar parte de inca o rafala de ninsori poate nu si pe la noi in galati

                    Comment


                    • Voi sigur a-ti baut vin fiert,vrajeala cu ceaiul.Macar recunoaste-ti,nu va fie frica,politia nu urmareste forumul.

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club Galati, duminica 31.01.2010, ora 10, "La Popescu"

                        1. gl_mmm
                        2. ...

                        Ca sa mai diversificam putin, n-ar fi misto o plimbare prin Gradina Botanica in loc sa stam si sa inghetam in parcare?

                        Comment


                        • Primiti cu colindul?

                          Poate vin si eu si bogdan
                          sigpic

                          Comment


                          • va salut cu drag pe toti cei de la LCGl, de pe meleaguri iraniene.
                            Sper sa varegasesc mai spre primavara cand voi veni acasa la fel cum v-am lasat in noiembrie. Bafta tuturor si La multi ani!!

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Galati, duminica 31.01.2010, ora 10, "La Popescu"

                              1. gl_mmm
                              2. vivabobo
                              3.
                              Last edited by gl_mmm; 29 January 2010, 09:08.
                              METABOND RULES

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Galati, duminica 31.01.2010, ora 10, "La Popescu"

                                Ca sa mai diversificam putin, n-ar fi misto sa facem o plimbare prin Gradina Botanica in loc sa stam si sa inghetam in parcare?

                                1. gl_mmm
                                2. iamagi (poate vine si el)
                                3. Bogdan (poate vine si el)
                                4. vivabobo
                                5. ...

                                @ vlad codrescu: esti binevenit oricand printre noi. Noi suntem si vom fi tot aici. Poate putin schimbati!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google