LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti multumesc, gl_mmm ca mi-ai sarit in ajutor! Sau poate e un apropo? Nu cred ca baietii trebuie sa faca in mod special ceva, astfel incat nou-venitii sa se simta bine. Este decizia mea de a alege acest club, asa ca n-am decat sa socializez...

    Comment


    • sandel...nu e nici un apopo la adresa ta...s-a adresat la modul general...sau poate noii veniti vad ce situatie de toata jena este la noi si se retrag...aaa...au "apreciat" si cei de la Brasov situatia maronie de la Galati...au numai cuvinte de "lauda" la adresa unora dintre noi...suntem tari ce mai.
      sigpic

      Comment


      • Da, ma refeream la "batranii" din club.
        Intalnire tematica LC Galati - Ziua Femeii 08.03.2010 - in 07.03.2010, ora 10
        1. DeWill + sotia
        2. gl_mmm + sotia
        3. laureatu' + sotia + juniorii
        4. valeriuciprian + sotia + juniorii (doar daca scap de raceala )
        5. Sandel + sotia [indecisa] sau fiica
        6. gheorgngv + prietena

        Program propus:
        - ora 10 - intalnire in parcare
        - schimb de martisoare
        - ora 10,30 - mergem la o cafea (+cola moaca)
        - ora 11,30 - o plimbare pe Faleza

        Ce frumos este afara! Duminica dupa plimbare, facem si o baie in Dunare?
        Last edited by gl_mmm; 5 March 2010, 14:44.

        Comment


        • Facem gratarpe ciment...
          sigpic

          Comment


          • La cu arata vremea, sotiile nu cred ca o sa fie incantate de o plimbare pe faleza,ba din contra mancarea calda imi va lipsi din meniu o luna de zile.

            Comment


            • Atunci...bagam o bulgareala si facem inimi de zapada....merge?
              Om vedea noi ce surpriza sa le pregatim.

              Intalnire tematica LC Galati - Ziua Femeii 08.03.2010 - in 07.03.2010, ora 10
              1. DeWill + sotia
              2. gl_mmm + sotia
              3. laureatu' + sotia + juniorii
              4. valeriuciprian + sotia + juniorii (doar daca scap de raceala )
              5. Sandel + sotia [indecisa] sau fiica
              6. gheorgngv + prietena

              Si George...te vad aici ca daca mai aveai o mana libera mai aveai un aparat...asa ca...ai de gand anul asta sa urci pozele?
              sigpic

              Comment


              • Vine, vine priiiimavaraaaa! Baietei, mergem sa culegem ghiocei? A! Trebe sa v-a-ntreb neaparat: la ce-i afara,pot s-o aduc si pe soacra-mea?
                Last edited by sandel; 6 March 2010, 15:13.

                Comment


                • Voi veni singur. Imparateasa mea zice pas. Probleme educationale, don'le. Scoli, facultati, cursuri ... chestii d'astea. La numar de persoane se compenseaza. (soacra lui Sandel )
                  Intalnire tematica LC Galati - Ziua Femeii 08.03.2010 - in 07.03.2010, ora 10
                  1. DeWill + sotia
                  2. gl_mmm
                  3. laureatu' + sotia + juniorii
                  4. valeriuciprian + sotia + juniorii (doar daca scap de raceala )
                  5. Sandel + sotia [indecisa] sau fiica
                  6. gheorgngv + prietena

                  Comment


                  • Voi veni singur. Imparateasa mea zice pas. Probleme educationale, don'le. Scoli, facultati, cursuri ... chestii d'astea. La numar de persoane se compenseaza. (soacra lui Sandel )
                    Intalnire tematica LC Galati - Ziua Femeii 08.03.2010 - in 07.03.2010, ora 10
                    1. DeWill + sotia
                    2. gl_mmm
                    3. laureatu' + sotia + juniorii
                    4. valeriuciprian + sotia + juniorii (doar daca scap de raceala )
                    5. Sandel + sotia [indecisa] sau fiica
                    6. gheorgngv + prietena
                    7. cronos_ro
                    GL - 82 - VMD on board

                    Comment


                    • Ne vedem deci in parcare la ora 10, la 10,30 mergem la un suc/cafea si apoi vom mai vedea.
                      je5, sa venim sa te luam de acasa?

                      Brailenii nu ne onoreaza?
                      Nu uitati pozele/filmuletele de la BV.

                      Comment


                      • Frumoasa intalnire.Ne-am depanat amintirile si schimbat impresiile de la intalnirea regionala Brasov.Bun venit lui Sandel ,coleg de catanie la Sinaia, ce mai vremuri!

                        Comment


                        • La multi ani prietenelor/sotiilor/fiicelor/mamelor Loganistilor Galateni pentru ziua de maine.Sa fiti iubite si rasfatate.Astazi participantele au primit flori
                          Pozili de azi spun totul...super intalnire...plecam maine iar la Brasov?Ca mi s-a facut dor
                          Il suspectam de mult pe George ca face transport clandestin de persoane...acum m-am lamurit (ultima poza)
                          Sandel...acum ca ne-ai cunoscut si stii unde ne gasesti decizia de a participa la altadat la intalnirile noastre iti apartine.
                          O saptamana frumoasa,usoara si asfaltata va doresc.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Baieti, imi pare bine ca v-am cunoscut. Puteti sa-mi faceti abonament... Sper sa spun prezent in fiecare duminica,afara de cele in care voi fi de serviciu, ca na! asta-i slujba! DeWIL, nu stii cat ma bucur ca ne-am reantalnit dupa...22 de ani! La multi ani tuturor femeilor (fetelor) din vietile voastre! Apropo! Sper sa nu fiti suparati ca n-am adus-o pe soacra-mea. Era prea cald afara

                            Comment


                            • frumoasa intalnirea , cam frig .. dar am ajuns la o concluzie ,,Pozarul" isi face de cap a facut 50 de poze si a postat 10 . ce sa zic altceva decat un calduros La Multi Ani pentru 8 martie

                              Comment


                              • Mare sef gl_mmm, de ziua noastra, a barbatilor, nu merge o intalnire peste rand, la un sprit?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google