LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_mmm View Post
    Pfoailei ... 'neata ... m-am trezit si eu ... sunteti bine toti, vad ... hai ca vb maine ca acum ma doare capu rau rau rau ... l-am revazut aseara pe prietenul Jack Daniels ... nu i-a trecut supararea si m-a cam pedepsit ... stateam dreaq cu voi si n-aveam nici pe dreaq ... vb maine
    Si eu care credeam ca Mircea e baiat serios.

    Comment


    • KELBURTOS...cine esti?...aaaa...ti-ai schimbat nick-ul...esti bun de cinste si da Mircea e baiat serios...garantez NU
      Duminica e de preferat sa mai vina cineva cu aparatul foto sa facem poze dupa 10.30 cand plec cu familionul la ziua de nastere (si revin) de care spuneam

      Intalnire LoganClub Galati, duminica 14.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"

      1. gl_mmm
      2. tascomi
      3. valeriuciprian
      4. gheorgngv-nici eu nu voi sta mult
      5. sandel.
      6. bgd_puya
      sigpic

      Comment


      • mai facem si poze??) probe de anulare a permisului nu nu)) mai bine anonimi)
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

        Comment


        • salutare baieti! George ma numesc si sint nou pe aici,sper sa particip si eu la intilnirile voastre ! daca ma mai primiti

          Comment


          • Salut Anubiss (George)...cand vrei si ai timp stii unde sa ne gasesti...in parcare la Popescu la ora 10 punct.
            Si super intalnirea de azi...de mult nu am mai ras asa de mult...sa vina calduraaaaaaa
            Scuze celor nu le-am facut poza si au fost prezenti dar am avut aparatul la dispozitie pana la 10.30.
            O saptamana usoara, calduroasa si asfaltata va doresc.
            Attached Files
            Last edited by valeriuciprian; 14 March 2010, 22:28.
            sigpic

            Comment


            • Valeriu,vin si eu odata la 10 intalniri cu masina ,te duc la plimbare pe faleza cu ea,imi ravasesti hartiile si nici macar o poza nu i-ai facut?

              Comment


              • Pfoai da ma Relu...autobuzului nu i-am facut poza si pe faleza cand am fost nu aveam aparatul la mine.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by DeWiL View Post
                  Valeriu,vin si eu odata la 10 intalniri cu masina ,te duc la plimbare pe faleza cu ea,imi ravasesti hartiile si nici macar o poza nu i-ai facut?
                  Aha! Am banuit eu ca este ceva intre voi! Trebuia domle sa-ti faca macar o poza,ce mai...
                  Last edited by sandel; 14 March 2010, 23:44.

                  Comment


                  • Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                    Lista de participanti:
                    1. gl_mmm
                    2. ...

                    Comment


                    • [QUOTE=gl_mmm;553738]Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                      Lista de participanti:
                      1. gl_mmm
                      2. bgd_puya
                      3. .....
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • Salutare la toata lumea , i-mi pare rau ca nu am ajuns duminica , i-mi pare si mai rau ca nu pot ajunge nici la urmatoarele intalniri , am o '' deplasare '' prin Tinutul Secuiesc asa ca nu pot decat sa va doresc distractie maxima si anticipat PASTE FERICIT !!!!

                        Comment


                        • Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                          Lista de participanti:
                          1. gl_mmm
                          2. bgd_puya
                          3. valeriuciprian
                          sigpic

                          Comment


                          • Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                            Lista de participanti:
                            1. gl_mmm
                            2. bgd_puya
                            3. valeriuciprian
                            4. marin-marius

                            Comment


                            • Originally posted by tascomi View Post
                              Salutare la toata lumea , i-mi pare rau ca nu am ajuns duminica , i-mi pare si mai rau ca nu pot ajunge nici la urmatoarele intalniri , am o '' deplasare '' prin Tinutul Secuiesc asa ca nu pot decat sa va doresc distractie maxima si anticipat PASTE FERICIT !!!!
                              Drum bun! Paste fericit si tie!
                              Si sa te intorci sanatos, Nelutule!

                              Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                              Lista de participanti:
                              1. gl_mmm
                              2. bgd_puya
                              3. valeriuciprian
                              4. marin-marius
                              5. ...
                              Last edited by gl_mmm; 20 March 2010, 08:54.

                              Comment


                              • Intalnire LoganClub Galati, Duminica 21.03.2010, ora 10, in parcare "La Popescu"
                                Lista de participanti:
                                1. gl_mmm
                                2. bgd_puya
                                3. valeriuciprian
                                4. marin-marius
                                5. je5
                                6............

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google