LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu placere valeriu..si poate si alta data sa te ametesc si mai tare) am ajuns doar in 110 cred..app ms ptr poze..chiar nu stiam ca am poze si mai ales din masina)esti bun de paparazzii)
    Superb a fost azi...si sper ca la fiecare intalnire sa fim cat mai multi..
    O seara placuta tuturor
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • fromoasa intalnire dupa cum se vede si cu parere de rau pot spune ca regret ca nu sa putut sa ajung si eutu ce zici sandel esti de acord cu mine ?

      Comment


      • Bai, lasati prostiile si treceti-va pe lista pentru o scrumbie duminica viitoare.

        Comment


        • duminica se anunta vreme mai naspa sambata e mai bine d cat duminica

          Comment


          • Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.
            1.
            2.
            3.

            Io absent motivat...ma duc la Bucuresti sa ma iau la tranta cu noile radare "nedetectabile"
            Asa ca vedeti cine face poze.
            sigpic

            Comment


            • Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.

              1. gl_mmm
              2. ...

              Avem de discutat duminica asta despre lansarea Duster, la Tulcea, in 17.04.2010

              Comment


              • Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.

                1. gl_mmm
                2. gheorgngv
                3....

                Avem de discutat duminica asta despre lansarea Duster, la Tulcea, in 17.04.2010

                Comment


                • Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.

                  1. gl_mmm
                  2. gheorgngv
                  3. tudor
                  4. ...

                  Avem de discutat duminica asta despre lansarea Duster, la Tulcea, in 17.04.2010
                  Last edited by gl_mmm; 24 March 2010, 18:29.

                  Comment


                  • mie unu imi pare rau dar nu voi veni duminica asta la intalnire..plec la padure cu familia ..aniversam o zi de nastere..dar voi lua legatura cu cineva si voi da si eu 10 lei luni sau marti ptr banner iar de mers nu stiu inca sigur ca sunt cam in groapa cu banii...ma scuzati ca nu vin la intalnire
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • nici eu nu pot ajunge la intalnire timp de 2 saptamani..acum plec la soveja si sapt cealalta la busteni..insa sunt interesat de tulcea duster si ce mai e acolo..o sa tin legatura cu voi

                      Comment


                      • Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.

                        1. gl_mmm
                        2. gheorgngv
                        3. tudor
                        4. laureatu'
                        5. ...

                        Avem de discutat duminica asta despre lansarea Duster, la Tulcea, in 17.04.2010

                        --------------------------------------------------------------------------------

                        Comment


                        • Originally posted by gl_mmm View Post
                          Bai, lasati prostiile si treceti-va pe lista pentru o scrumbie duminica viitoare.
                          Mirceo, treaba-i nasoala! Adica nici duminica nu vin pentru ca maine ii fac pomana lu socru-meu si-mi vin neamurile de la Bucuresti pe cap. Asa ca urati-mi distractie placuta.
                          Apropo! Nici eu cognac n-am dat dar nici ciorba de burta n-am vazut! Va tin eu minte...

                          Comment


                          • Distractie placuta, Sandel! Putem sa introducem si sortimentul cognac la pomana si sa venim cu totii asa ca posteaza adresa ta ,corect,si facem intrunirea la tine acasa.

                            Comment


                            • Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.
                              1. gl_mmm
                              2. gheorgngv
                              3. tudor
                              4. laureatu'
                              5. ...
                              Avem de discutat duminica asta despre lansarea Duster, la Tulcea, in 17.04.2010

                              Asta-i tot ce poate Logan Club Galati? Ca pe lista de Tulcea suntem vreo 14 loganisti!!!
                              Incepem strangerea banilor pentru banner. Sunt invitati sa contribuie TOTI sustinatorii LoganClub Galati, indiferent de "culoare", daca merg sau nu la Tulcea.
                              Last edited by gl_mmm; 26 March 2010, 23:32.

                              Comment


                              • Originally posted by sandel View Post
                                Mirceo, treaba-i nasoala! Adica nici duminica nu vin pentru ca maine ii fac pomana lu socru-meu si-mi vin neamurile de la Bucuresti pe cap. Asa ca urati-mi distractie placuta.
                                Apropo! Nici eu cognac n-am dat dar nici ciorba de burta n-am vazut! Va tin eu minte...
                                Sandu ai absent motivat...data viitoare trebuie sa vii si cu scutire curgatoare

                                Fiti atenti ca sambata noaptea se schimba ora

                                Intalnire LoganClub duminica 28 martie ora 10 in parcarea de la Popescu.
                                1. gl_mmm
                                2. gheorgngv
                                3. tudor
                                4. laureatu'
                                5. ...
                                Avem de discutat duminica asta despre lansarea Duster, la Tulcea, in 17.04.2010

                                Asta-i tot ce poate Logan Club Galati? Ca pe lista de Tulcea suntem vreo 14 loganisti!!!
                                Incepem strangerea banilor pentru banner. Sunt invitati sa contribuie TOTI sustinatorii LoganClub Galati, indiferent de "culoare", daca merg sau nu la Tulcea.
                                Last edited by gl_mmm; 27 March 2010, 11:10.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google