LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu...

    Sustin ceea ce a spus organizatorul nostru de intalniri in postul 494.


    Lista:
    1. gl_mmm
    2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip).
    3. RoYskorp
    4. ....

    Comment


    • Salutare. In primul rind vreau sa va anunt ca "imi place" starea de spirit din cadrul clubului.
      Cred ca unii n-au dusmani in "real life" si agita spiritele pe aici. In alta ordine de idei am crezut ca ne uneste faptul ca detinem mareata marca autohtona de automobil si mai schimbam impresii si experiente, dar vad ca unii sufera de ne- sefie sau de ne bagare in seama. Promit ca las toate la o parte sa vin sa vad "spectacolul cocosilor".

      Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu
      Lista:
      1. gl_mmm
      2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
      3. RoYskorp
      4. je5
      5. ...

      Referitor la Tulcea, ce pot sa spun, respectul meu pt organizatori iar pentru ceilalti de ce va agitati asa? Premiul cel mare ar fi o plimbare cu prietenii, vazut noul model de tanc romanesc si dat dovezi de omenie si bun simt in trafic, pe forum si oriunde in viata. Sa auzim de bine si sa ne vedem sanatosi.
      Last edited by gl_mmm; 7 April 2010, 07:12. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Mare adevar ai grait Cristi. Una dintre menirile noastre pe-aici este sa promovam omenia si bunul simt. Si buna crestere. Si nu numai in trafic sau pe forum! ...

        Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu
        Lista:
        1. gl_mmm
        2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
        3. RoYskorp
        4. je5
        5. ...

        Comment


        • Cei care merg la Tulcea si sunt inscrisi pe lista de pe acest forum sunt rugati sa fie prezenti duminica la intalnire...avem comunicari importante de facut.Multumesc.

          Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu
          Lista:
          1. gl_mmm
          2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
          3. RoYskorp
          4. je5
          5. ...
          sigpic

          Comment


          • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu
            Lista:
            1. gl_mmm
            2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
            3. RoYskorp
            4. je5
            5. laureatu'

            Comment


            • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde.
              Lista:
              1. gl_mmm
              2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
              3. RoYskorp
              4. je5
              5. laureatu'
              6...

              Atentie la orarul de desfasurare al intalnirii! (parcare, apoi padure)
              Last edited by valeriuciprian; 7 April 2010, 14:58.

              Comment


              • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde.
                Lista:
                1. gl_mmm
                2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
                3. RoYskorp
                4. je5
                5. laureatu'
                6. iashca (vin direct in padurice mai tarziu,va sun si va gasesc eu!) si schimba si tu Mircea poza de la avatar, ca a venit vara de acum!
                7. ...
                Last edited by valeriuciprian; 7 April 2010, 14:59.
                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                Andreea Trifu

                Comment


                • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde.
                  Lista:
                  1. gl_mmm
                  2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
                  3. RoYskorp
                  4. je5
                  5. laureatu'
                  6. iashca (vin direct in padurice mai tarziu,va sun si va gasesc eu!) si schimba si tu Mircea poza de la avatar, ca a venit vara de acum!
                  7. DeWiL -sa ne pregatim papilele gustative pentru un gratar ?
                  8.
                  __________________

                  Comment


                  • Originally posted by DeWiL View Post
                    I
                    7. DeWiL -sa ne pregatim papilele gustative pentru un gratar ?
                    Dai un gratar?...uitati aici un exemplu demn de urmat

                    Nu ma Relu...am zis sa discutam tolaniti...cu un cafea/ceai...aduc termosele eu si paharele...dar parca vad ca nu ne ajunge ce aduc eu...si daca restul trupei e de acord se poate intinde treaba si la un gratar.
                    Eu inca nu imi stiu programul pentru duminica (Duminica este Pastele Blajinilor)
                    sigpic

                    Comment


                    • Da pe cel din fata scarii.

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
                        Lista:
                        1. gl_mmm
                        2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
                        3. RoYskorp
                        4. je5
                        5. laureatu'
                        6. iashca
                        7. DeWiL
                        8. ...

                        Comment


                        • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
                          Daca e vreme nasoala punem la cale plecarea la Tulcea la o cafea "Happy Hour"
                          Lista:
                          1. gl_mmm
                          2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
                          3. RoYskorp
                          4. je5
                          5. laureatu'
                          6. iashca
                          7. DeWiL
                          8. ...
                          sigpic

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
                            Daca e vreme nasoala punem la cale plecarea la Tulcea la o cafea "Happy Hour"
                            Lista:
                            1. gl_mmm
                            2. valeriuciprian (nu promit desi mi-as dori sa particip)
                            3. RoYskorp
                            4. je5
                            5. laureatu'
                            6. iashca
                            7. DeWiL
                            8. bgd_puya
                            9.

                            in caz ca e vorba de gratar sper sa nu spuneti pe ultima suta de metri face to face..ca trebuie sa strang cureaua ptr un gratarel cu baietii veseli)
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • bravo,mircea! a venit primavara si in avatarul tau!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Off topic ...recunosc...nu faceti ca mine...Mircea si Politia,poza de avatar de primavara/vara toamna...nu e cea mai calitativa dar promit sa il pandesc si alta data

                                Intalnire Logan Club Galati duminica 11.04.2010 ora 10 in parcare la Popescu. La ora 10,15-10,30 mergem in paduricea de la Real. Tinem intalnirea asta la iarba verde daca ne va permite vremea. Nu s-a anuntat decat ploaie si temperaturi scazute pentru w.e. asta!
                                Daca e vreme nasoala punem la cale plecarea la Tulcea la o cafea "Happy Hour"
                                Lista:
                                1. gl_mmm
                                2. valeriuciprian-vin sigur.
                                3. RoYskorp
                                4. je5
                                5. laureatu'
                                6. iashca
                                7. DeWiL
                                8. bgd_puya
                                9.

                                Cei care merg la Tulcea participarea obligatorie
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google