LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by iashca View Post
    ma, ce-mi place ca ne intalnim duminica trecuta!
    George e vinovatul...ganditi-va la o pedeapsa pentru el

    Daca plecam la Bacau nu stiu cum o sa ne mai intalnim...va rog tineti aproape de forum pentru a vedea ultimele schimbari care se vor produce.Multumesc.

    Intalnire Logan Club duminica 9 mai ora 10 in valea stadionului Dunarea (intrare pe la fosta benzinarie MHC)

    1. gheorgngv
    2. valeriuciprian (daca nu plec la Bacau...sau e posibil si intalnire si Bacau )
    3. iashca
    4. gl_mmm (functie de plecarea la Bacau ... si eu)
    5. laureatu' (daca nu se va face deplasarea la Bacau)
    6. ...
    sigpic

    Comment


    • Probabilitate de a merge la Bacau: 90%, vremea fiind singurul aspect care conditioneaza plecarea. Chiar daca nu se va mai tine intalnirea in locul consacrat, LC Galati se va reuni totusi pentru aceasta deplasare. Altfel spus, povestea continua.
      Dar cine stie!? Poate se schimba vremea. Sau poate nu!
      Totusi, daca sunt doritori (macar 2) pentru o intalnire maine in oras ... nu va opreste nimeni. Noi vom fi alaturi de voi!

      Comment


      • Hai mai sunt care vin maine la intalnire??? Paul sus manutzele) Nea Iashca nu ne lasam asa usor intimidati)
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

        Comment


        • Da, da ... intalniti-va! Aveti tot sprijinul nostru. Si poate la urmatoarele deplasari vom pleca cu totii. Hai, sus cu lista Bogdane.

          Comment


          • Intalnire Logan Club duminica 9 mai ora 10 in valea stadionului Dunarea (intrare pe la fosta benzinarie MHC)

            1. gheorgngv
            2. valeriuciprian (daca nu plec la Bacau...sau e posibil si intalnire si Bacau )
            3. iashca
            4. gl_mmm (functie de plecarea la Bacau ... si eu)
            5. laureatu' (daca nu se va face deplasarea la Bacau)
            6. ...


            Hai dragi colegi cei care am mai ramas..sa ne intalnim...mergem si noi la o cafelutza o bericioaica ceva..
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • Bogdane tu propui altora sa se intalneasca dar tu nu te treci pe lista ?....

              Comment


              • inca dorm in bocanci eu) e prea dimineata ptr mn mai ales ca e sambata)



                Intalnire Logan Club duminica 9 mai ora 10 in valea stadionului Dunarea (intrare pe la fosta benzinarie MHC)

                1. gheorgngv
                2. valeriuciprian (daca nu plec la Bacau...sau e posibil si intalnire si Bacau )
                3. iashca
                4. gl_mmm (functie de plecarea la Bacau ... si eu)
                5. laureatu' (daca nu se va face deplasarea la Bacau)
                6. .bgd_puya
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                Comment


                • Intalnire Logan Club duminica 9 mai ora 10 in valea stadionului Dunarea (intrare pe la fosta benzinarie MHC)

                  1. gheorgngv
                  2. valeriuciprian (daca nu plec la Bacau...sau e posibil si intalnire si Bacau )
                  3. iashca
                  4. gl_mmm (functie de plecarea la Bacau ... si eu)
                  5. laureatu' (daca nu se va face deplasarea la Bacau)
                  6. .bgd_puya
                  7. RoYskorp

                  Comment


                  • Restul baietilor care nu fac deplasarea la bacau va dorim intalnire frumoasa....vedeti ca e posibil sa vina o doamna/domnisoara cu un Sandero alb...are ceva probleme la masina...dati-va tot concursul si ajutati-o.
                    Va multumesc.
                    Sa faceti poze.

                    Intalnire Logan Club duminica 9 mai ora 10 in valea stadionului Dunarea (intrare pe la fosta benzinarie MHC)

                    1. gheorgngv-pleaca la Bacau
                    2. valeriuciprian -pleaca la Bacau
                    3. iashca
                    4. gl_mmm -pleaca la Bacau
                    5. laureatu' -pleaca la Bacau
                    6. .bgd_puya
                    7. RoYskorp
                    sigpic

                    Comment


                    • Intalnire placuta va doresc si eu.

                      Comment


                      • ne-am intalnit si azi cu gandul la cei ce ne reprezinta clubul la aniversarea celor 2 ani ai clubului bacauan !
                        la multi ani si din partea noastra cei ramasi acasa!
                        imi pare bine ca l-am cunoscut pe sorin,care ne-a entuziasmat cu trapa lui meser!
                        am cautat si piesa rupta a lui andrei_ro! ii dorim sa o gaseasca la popescu!
                        am mai descoperit ca paul la masina lui noua are montat din fabrica filtru de polen!
                        bogdan ne-a tras clapa cu abvsenta lui nemotivata ! rusinica,rusinica,bogdane,mai ales ca as fi dorit sa vad cum a iesit masina ta vopsita!
                        poate data viitoare!
                        iata si pozele!
                        Attached Files
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • ma scuzati dragi colegi dar aseara am adormit tarziu si deabea mam trezit ...miam pus telefonul sa sune la ora 9 dar mi sa inchis ca nam mai avut baterie
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • putini da` buni
                            mi`a facut placere sa revad membrii vechi ai clubului dar in acelasi timp si cei noi (cel putin pt mine)
                            multumesc pt poze nea iashca si pe pt cric cristi (sper s anu gresesc numele)..acum stiu excat dupa ce sa ma uit pt a inlocui ruptura aia
                            o saptamana placuta tuturor

                            Comment


                            • Hopa, lume noua!? Bun asa! Bravo, ca ati facut intalnirea de acasa si fara noi.
                              Bun venit nou venitilor ... si la mai multe intalniriri!

                              Comment


                              • Salutari Sorine...
                                Felicitari pentru intalnire...la Bacau a fost super tare...imi doresc ca maine sa primesc o mustrare de la sefu ...asta sa nu ma faca sa rad...ma dor falcile si burta de la atata ras
                                Felicitari pentru reusita.
                                Pozele de la Bacau le voi posta maine...ca sunt epuizat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google