Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strada Saturn este cu sens unic(dinspre B-dul Brailei spre faleza) de la inceputul lunii martie.La doua zile se posteaza cate un echipaj de politie.

    Comment


    • Sunt de acord cu acel sens unic...pentru ca in zona complexului din Tiglina se producea un ambuteiaj de nedescris la orele de varf...nu prea ii am militienii la suflet dar e laudabila initiativa lor si chiar ii incurajez.
      sigpic

      Comment


      • Multumesc mult Ady62 !

        Comment


        • salutare cine are masina cu nr GL 83 BNC mai exact cristi sa-mi dea un pm cu nr de tel al lui

          si apropo de semn mie mi se pare ca este pus spre brailei dupa petrom cum reiese din poza lui ady 62, la brutarie daca nu ma insel
          Last edited by lupulucian; 5 May 2009, 22:30.

          Comment


          • Str. Brailei

            Actiunea de plantare a ghivecelor cu palmieri, adusi de nu stiu unde...
            Attached Files

            Comment


            • nu-s intregi la minte...puteau sa faca ceva mai bun de banii aia...

              aaa...da, am uitat, galatiul este un oras turistic, ca miami. la draq in honolulu

              tot pe mosul ala care doarme la conferinte il aveti ca primar? daca da, atunci se explica.
              Last edited by bogdan_1984; 6 May 2009, 16:46.
              sigpic

              Comment


              • La ce te asteptai de la basinosul asta de primar, arunca banii aiurea.
                Mai bine făcea o canalizare, asfalta o stradă... numai palmieri nu ne trebuiau nouă!
                Attached Files

                Comment


                • salut am si eu doua dungi negre lipite pe masine credeti ca la inspectie ma pune sa le dau jos?

                  Comment


                  • galatiul beneficiaza de cel mai mare program ISPA, ce cuprinde reabilitarea sistemului de canalizare, statie de epurare ape uzate si sistem de gestiunea deseurilor. mergeti in valea orasului sa vedeti cum se lucreaza, la 9m adancime si cu ca.catul pana la genunchi, si nu glumesc. iar eu unul decat boschetii aia infesti, da mai bine vad palmieri.
                    ONLY GOD CAN JUDGE ME
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                    Comment


                    • care tot taie din nr de popsturi ieri aveam 202 acum am 196 nu mai inteleg nik

                      Comment


                      • Mai incet exista cenzura

                        Comment


                        • Cata 29 tu plangi pentru 5 postari? Atentie aici la mine sterse de un binevoitor care face exces de zel peste 251 postari (1095 la 877) asta numai intr-o seara ,facand doar un singur clic .De restul carne macra in frigider.

                          Comment


                          • Originally posted by birky View Post
                            galatiul beneficiaza de cel mai mare program ISPA, ce cuprinde reabilitarea sistemului de canalizare, statie de epurare ape uzate si sistem de gestiunea deseurilor. mergeti in valea orasului sa vedeti cum se lucreaza, la 9m adancime si cu ca.catul pana la genunchi, si nu glumesc. iar eu unul decat boschetii aia infesti, da mai bine vad palmieri.
                            Apreciez si eu eforturile de “infrumusetare” a orasului ... arata bine, asta este clar, dar cu restul ce facem-
                            asfaltarea drumurilor, a masinilor abandonate pe domeniul public, cu renovarea obiectivelor istorice, a parcarilor...
                            Nu ducem lipsa de Politie Comunitara stăm bine în ceea ce priveşte încasarea taxelor şi impozitelor.

                            Comment


                            • Originally posted by cata29 View Post
                              care tot taie din nr de popsturi ieri aveam 202 acum am 196 nu mai inteleg nik
                              Ai doua posturi sterse aici din 26 aprilie si aici in 4 mai 2009 pentru comentarii pe sectiunea bursa (fara a fi sanctionat).Dupa cum am scris si pe Intalniri posturile de pe sectiunea Clatorii si Intalniri nu se contorizeaza.

                              Originally posted by ady62 View Post
                              Mai incet exista cenzura
                              Ma deranjeaza ca se foloseste acest cuvant intre prieteni...dar daca tu asa consideri e parerea ta...dar tine cont ca INCA nu a primit nici un galatean vreo sanctiune din partea mea sau a lui Lucian...dar nu va mai fi mult...aici vorbesc in general...nu la tine in mod expres.Tu consideri cenzura faptul ca se sterg posturi fara a se da sanctiuni?Pai daca e asa...schimbam foaia...incepem sa dam "premii" asa cum se intampla si in celelalte orase...asa ca...

                              Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                              Cata 29 tu plangi pentru 5 postari? Atentie aici la mine sterse de un binevoitor care face exces de zel peste 251 postari (1095 la 877) asta numai intr-o seara ,facand doar un singur clic .De restul carne macra in frigider.
                              Nicu vad ca iar incepi cu acea mare problema a ta...numarul de posturi...cu toate ca am vorbit pe mess de m-am plictisit se pare ca nu s-a inteles nimic...deci sunt de acord sa spunem asa cu cei care nu au sub nick-name Loganist de 5 stele si vor sa ajunga la aceasta "functie" dar tu deja esti Loganist de 5 stele...vrei sa devii Loganist de 6-7-8 stele?Nu se poate.

                              In concluzie:
                              Postati conform cu regulamentul si nu va sterge nimeni nici un post.
                              Succes in continuare.
                              sigpic

                              Comment


                              • O.K-Nu mai zic nimic. Am una de la Zsolt
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google