Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tudor vasile View Post
    la ce pret se ridica toata operatia asta?
    Piesele sunt destul de scumpe, poti cauta piesele si cumpara de la dezmembrari

    Comment


    • Legat de caseta de directie
      Attached Files

      Comment


      • merci pentru sfaturi o sa incerc sa o mai strang putin daca nu caut la dezmembrari

        Comment


        • salutare baieti am si eu o intrebare

          am primit plicul de la dacia sa ma prezint cu masina pentru ceruire in potriva aparitiei ruginei , intrebarea mea este daca nu am mai facut reviziile la un service mai pot face acest lucru

          Comment


          • Da, fara probleme. E si cazul meu.
            GL-22-TOF

            Comment


            • salut baieti cand va duceti la ceruire punetii sa va bage ceara sanatos in gauri k ei baga doar d ochii lumii, dc tot fac treaba sa o faca bine

              nu va intreaba nimeni nimic legat de garantii la mine nu a vazut masina nici o garantie si nu a zis nimeni nimic
              Last edited by gheorgngv; 11 May 2009, 20:37. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • ok multumesc de sfat o spaga ceva si se face treaba cum ar trebuii normal

                Comment


                • Astazi a fost o zi plina pentru mine...am avut un drum de facut la Bucuresti dar inainte de acest drum am facut o mica inspectie printre loganistii galateni...si iata ce am gasit.
                  Foto1-masina lui Maus-u' condusa de o domnisoara
                  Foto2-Andrrei_ro injurand un toyot-ist (asa e sau nu? ca te-am auzit de la mine din masina )
                  Foto3- un simpatizant anonim

                  Deci in concluzie...atentie la neatentie...ca...si cand dorm sunt cu ochii pe voi
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu mai poate trage omu', o ........ prin catalizator, ca hop apare omu' inalt.

                    Comment


                    • Preferam un raspuns de la andrrei_ro...dar e bun si al tau
                      sigpic

                      Comment


                      • ...." stiu cine estiiii .... "

                        Comment


                        • Astept comenzile voastre.
                          Attached Files

                          Comment


                          • te`am vazut tarziu valeriu..plecam la bucuresti atunci..si da..l`am injurat ca`i mare idiot e bun..stai bine cu auzu inca..ma bucura lucru asta )
                            una peste alta..cata29 cine ti`a montat inchiderea aia centralizata de la cheile tip briceag?

                            Comment


                            • Ady, vreau eu si una si alta, si capace tiranti, dar la intalnirea din iunie. Nu mi-ai raspuns, se schimba sunetul la inchiderea portierei?
                              Zambeste, maine poate fi mai rau!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google