Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ady62 View Post
    Cine sunt autorii articolelor?
    Apasa aici

    andrei_rossi2006- Moderator Auto/Moto este din Braila...


    e fecior-miu. din cate am inteles e de 2-3 luni moderator acolo, dar e acolo de vreo 2 ani. s-a intamplat ceva? daca a zis ceva gresit rog sa ma atentionati sa il pun sa stearga threat-ul.
    sigpic

    Comment


    • Ce bine-i la noi pe forum...eu centrez eu dau cu capul
      Originally posted by valeriuciprian View Post
      Cine stie cat costa de incarcat un stingator auto?Cei de la Mar-Ina din port parca incarcau.
      9,5 lei costa verificarea/reumplerea unui stingator de 1l...mai vroiam sa intreb ceva dar nu mai stiu...de fapt nu conteaza
      sigpic

      Comment


      • ... mi-ai promis, ca contraserviciu, un post de conducere ...

        Comment


        • ...de conducere....da...vrei sa te fac soferul meu?...sper sa nu te zburlesti ca daca te prind la mare te bag cu capul la fund
          sigpic

          Comment


          • Un anunt...
            Dupa modelul sensului giratoriu de la iesirea din Galati spre Braila, azi s-a "dat in folosinta" sensul giratoriu de la Skoda...atentie.... semnele de circulatie s-au schimbat astfel...cei care vin dinspre Casa de Apa spre Skoda si cei care vin dinspre Faleza spre Skoda au semnul cedeaza trecerea.Mare atentie.Mai jos aveti doua filmulete cu cele doua schimbari...Deci mare atentie...se aplica regula prioritatii in sensul giratoriu...cine e in sens are prioritate.
            E valabil si pentru braileni ca este un cocosel care ne cam calca faleza
            sigpic

            Comment


            • Poate si-au dat seama in sfarsit ca nu puteai face stanga spre Tiglina daca veneai dinspre turn.
              METABOND RULES

              Comment


              • Poate e si aspa un motiv...dar te-ai gandit la iarna ce se va intamla cu cei care vin dispre casa de apa?Eu voi ocoli acea zona iarna...mai ales dimineata.
                sigpic

                Comment


                • care-i cocoselul ala mai? daca calca fetele de pe faleza he he he
                  au trantit vaza aia in mijloc ca in alta parte nu aveau unde si au pus paman in jurul ei nu in ea (poate punea un palmier) si asa au facut alt sens giratoriu. destepti foc mai
                  sigpic

                  Comment


                  • Salutare tuturor , cine imi spune si mie unde pot gasi sa cumpar stikerul din poza de mai jos?? Multumesc anticipat !
                    Attached Files
                    Last edited by valeriuciprian; 25 June 2009, 09:09.
                    Skypeeâ„¢

                    Comment


                    • Buna treaba cu sensul asta ca era o harababura la ivas acolo. Desi mie mi se pare cam subdimensionat. Cand il vezi prima data, nu ti se pare neam ca ar fi sens giratoriu. Nu are un "ghidaj" clar.. ceea ce ii face pe aia cu ceafa lata sa forteze mereu. Ma rog. Sper sa nu fie asa.
                      In mare, o treaba buna
                      Multumim de filmulete !
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        care-i cocoselul ala mai? daca calca fetele de pe faleza he he he
                        au trantit vaza aia in mijloc ca in alta parte nu aveau unde si au pus paman in jurul ei nu in ea (poate punea un palmier) si asa au facut alt sens giratoriu. destepti foc mai
                        Bogdan tu ciocu mic...las' ca vorbesc eu la primarie ca tu in special cand intrii in Galati sa faci doua ture de sens giratoriu...ca sa te mai dezorientam poate nu mai nimeresti faleza
                        Originally posted by skypee View Post
                        Salutare tuturor , cine imi spune si mie unde pot gasi sa cumpar acest stiker ? Multumesc anticipat !
                        Vorbeste cu Lucian ...

                        Cine imi spune cu exactitate unde se ala atelierul acela de reparat indoituri...am inteles ca e pe langa Spalatoria Berin...in dreapta?in stanga?are vreo firma la poarta?...merci.
                        Last edited by valeriuciprian; 25 June 2009, 09:21. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Am inteles acum. Te rezolv. Eu nu mai am, dar stiu cine mai are. Stima

                          Comment


                          • valeriu...era langa spalatoria cristal pe cosbuc...mai precis prima spalatorie..cristalul fiind a 2`a...dar din cate am inteles baietii sunt plecati in germania..am vrut si eu sa`mi fac portiera de la mine si atunci am aflat...

                            Comment


                            • Merci Andrei
                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt ceva probleme cu :www .loganclub.ro de se incarca asa de greu ?sau am eu probleme cu PC- ul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google